Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624015 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #450 -: Юли 14, 2014, 06:21:37 pm »
Сестра ми е с такъв, широчка е орбисата - 8 гр. При нея Слънцето е в Риби, Луната е в Рак. Чак щастлив живот, благополучие и късмет, не мисля, има си много неща, които я притесняват. Хипер чувствителна е, може от най-малкото да се обиди много сериозно. И понеже тригона по домове заема 7-11, зависи и много от хората, би полудяла сама, все някой трябва да е покрай нея.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #451 -: Юли 15, 2014, 12:05:04 am »
Като чета ведическите аспролози във форума, много се впечатлявам. Някой ден ще се присъединя, но не сега. Няколко пъти съм се чудила, какво има във ведическата ми карта (което да казва по-различни неща от тропическата). Някой има ли желание да ми каже две-три думи? Също да ми препоръчате такъв астролог, от когото имате добри впечатления, когато имам възможност ще си направя хороскоп. Може и на лични, ако не трябва да се споменават имена.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #452 -: Юли 15, 2014, 01:59:45 pm »
Някакви по-специални наблюдения за Слънце тригон Луна имате ли?
Прави ми впечатление, че каквато и да е картата, дори много напрегната, този аспект дава щастлив живот, благополучие и късмет

Чувствам се Цар/Царица ,особено ако се случва в едни и същи елементи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Натални карти
« Отговор #453 -: Юли 16, 2014, 04:41:34 pm »
Разглеждах картата на Динамо - невероятен илюзионист, много го харесвам. Странно, че освен Юпитер, няма нищо във водни знаци. Няма и акцент върху 8-ми, 12-ти дом. Вярно, че Слънцето му е в съвпад с Нептун, но други показатели не откривам. Още по-малко съм очаквала стелиум в Козирог  ::).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #454 -: Юли 16, 2014, 04:52:46 pm »
е че те фокусите са по Меркурий, а на него и Асц и МС са там, и като добавиш съвпада Слънце/Нептун в Стрелец .... Според мен Козирога дава много добре владеене на материята, което е необходимо условие за един илюзионист.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Натални карти
« Отговор #455 -: Юли 16, 2014, 05:05:21 pm »
Чудех се, дали и Кету няма отношение по въпроса - в един знак е с Луна / Венера / Меркурий  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #456 -: Юли 16, 2014, 07:06:18 pm »
Чудех се, дали и Кету няма отношение по въпроса - в един знак е с Луна / Венера / Меркурий  ::)

Има и още как.  :72:

Сега ми направи впечатление, че всичките му планети във ведическата карта са "заключени" между Марс и Сатурн. Това трябва да е някаква йога, но не съм сигурна какво означава. В сидералната карта Марс и Сатурн са в знак на екзалтация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #457 -: Юли 17, 2014, 09:17:14 am »
Ето картата, която Папи предложи да обсъдим. Текущата ситуация е, заминаване за чужбина, с цел работа и емиграция заедно със семейството. Планът е, да се замине някъде края на август. В момента Юпитер се отработва като посещаване на курс за опресняване на разговорния немски.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #458 -: Юли 17, 2014, 09:34:42 am »
Знакът на мц сигурен ли е?

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #459 -: Юли 17, 2014, 09:37:09 am »
Знакът на мц сигурен ли е?

да, работи счетоводител в централно управление на банка :) - това беше май по идея на Дияна - дали Упр на МС е Слънце или Луна.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #460 -: Юли 17, 2014, 09:55:36 am »
Какво му се случи преди година и нещо-две?

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #461 -: Юли 17, 2014, 10:00:16 am »
Какво му се случи преди година и нещо-две?

Преди 1-2 година положението в работата беше много трудно за него - искаха да го принудят да напусне, защото не "пасваше" вече на шефката и слугите й. Но той "залегна", стана по-нисък и от тревата (заради семейството си) и нещата се разминаха, но си остана напрежението - просто не го оценяват вече и не му дават достатъчно работа, за да се чувства той пълноценен. В личен план нищо - преди 3г се роди второто му дете.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #462 -: Юли 17, 2014, 10:06:13 am »
Добре
А преди 4-5 години какво стана-пак ли професионално?
Може ли карта и с дирекции?

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #463 -: Юли 17, 2014, 10:11:16 am »
Добре
А преди 4-5 години какво стана-пак ли професионално?
Може ли карта и с дирекции?

В личен план - нищо. Първото дете е през 2007. Всъщност, 2009 имаше за 2-3 месеца проблеми с майка ни. Може би тогава да се е прехвърлил от единия отдел в другия в работата, по собствено желание, с идея да работи нещо по-интересно, да придобие и други умения.

ето и дирекциите към днешна дата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #464 -: Юли 17, 2014, 10:19:01 am »
Смяна на работа ще има, може дори да работи нещо по-различно
Но близките две години (приблизително) ще има трудности, после ми се струва по-спокойно