Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623474 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #465 -: Юли 17, 2014, 10:36:12 am »
Смяна на работа ще има, може дори да работи нещо по-различно
Но близките две години (приблизително) ще има трудности, после ми се струва по-спокойно

Да, смяната се вижда. А откъде излизат трудностите? Чисто теоретично питам (то е ясно, че няма да му е лесно).

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #466 -: Юли 17, 2014, 10:57:25 am »
Да попитам нещо - по кой дом се гледат парите, които натива дава назаем на други хора? При мен се случи да ми върнат такива при новолуние в 8 дом, но нещо не ми се връзва така ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #467 -: Юли 18, 2014, 12:24:29 am »
Да попитам нещо - по кой дом се гледат парите, които натива дава назаем на други хора? При мен се случи да ми върнат такива при новолуние в 8 дом, но нещо не ми се връзва така ....
И защо не ти се връзва, като точно Новолуние в 8д може да донесе финансов подарък, та какво остава за дължима сума...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #468 -: Юли 18, 2014, 09:41:52 am »
И защо не ти се връзва, като точно Новолуние в 8д може да донесе финансов подарък, та какво остава за дължима сума...

ами защото нали 8 е 2-ри от 7-ми, парите на другите. А тук имаме собствен пари, дадени назаем.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #469 -: Юли 18, 2014, 10:28:09 am »
ами защото нали 8 е 2-ри от 7-ми, парите на другите. А тук имаме собствен пари, дадени назаем.
Били са твои преди да ги дадеш, после нали са минали в друг джоб, а когато ти се връщат идват от джоба на другия

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #470 -: Юли 18, 2014, 10:55:55 am »
Били са твои преди да ги дадеш, после нали са минали в друг джоб, а когато ти се връщат идват от джоба на другия

ок, благодаря :) - значи, за да си получи някой пари обратно от приятел, трябва сигурно да има добри аспекти м/у 8, 11 и може би 2 дом. А защо не и 5 или 9 за късмет?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #471 -: Юли 18, 2014, 11:00:41 am »
ок, благодаря :) - значи, за да си получи някой пари обратно от приятел, трябва сигурно да има добри аспекти м/у 8, 11 и може би 2 дом. А защо не и 5 или 9 за късмет?
ти много задълба в нещата, ако погледнеш още по-назад, трябва да видиш и дали си склонна да дадеш на приятел пари, защото не всички дават

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #472 -: Юли 18, 2014, 11:13:11 am »
ти много задълба в нещата, ако погледнеш още по-назад, трябва да видиш и дали си склонна да дадеш на приятел пари, защото не всички дават

да, верно задълбах, опитвам да се упражнявам при различни казуси - парите са дадени преди години, но дължащите все нямат уж, за да върнат. И аз се пробвам да проверя, кога има шансове за връщането. Сега, то е отделен и въпроса, че ще е хубаво да се знае кога са дадени, защото това дава голяма насока, но ... нямам тази информация.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #473 -: Юли 18, 2014, 11:14:08 am »
Да, смяната се вижда. А откъде излизат трудностите? Чисто теоретично питам (то е ясно, че няма да му е лесно).
Смяната е до месеци
Не бях съвсем точна, значи около ноември 2015 тр сатурн ще съвпадне с марс, което няма да е много силен период, после ще опозира себе си, затова така го сметнах
Но ще има и добри периоди-без програма съм, провери си ги кога точно са: прогресивен юпитер съвпад иц ще е добре, когато дир юпитер застане на к5, ще направи квадрат с марс и тогава паричните въпроси ще са на дневен ред, но може и на мъжко его да го удари, трябва да се видят събития в миналото, за да се разбере точно
Друг интересен период ще е тр плутон съвпад слънце-виж в този период дали има важни дирекции от досатурновите

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #474 -: Юли 18, 2014, 11:22:52 am »
Смяната е до месеци
Не бях съвсем точна, значи около ноември 2015 тр сатурн ще съвпадне с марс, което няма да е много силен период, после ще опозира себе си, затова така го сметнах
Но ще има и добри периоди-без програма съм, провери си ги кога точно са: прогресивен юпитер съвпад иц ще е добре, когато дир юпитер застане на к5, ще направи квадрат с марс и тогава паричните въпроси ще са на дневен ред, но може и на мъжко его да го удари, трябва да се видят събития в миналото, за да се разбере точно
Друг интересен период ще е тр плутон съвпад слънце-виж в този период дали има важни дирекции от досатурновите

разбрах, благодаря :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #475 -: Юли 18, 2014, 11:28:56 am »
Ам...ако правилно виждам, когато дир юпитер е на к5, тогава и тр плутон е в/у слънце, ама...сметни ги коректно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #476 -: Юли 18, 2014, 11:36:40 am »
да, верно задълбах, опитвам да се упражнявам при различни казуси - парите са дадени преди години, но дължащите все нямат уж, за да върнат. И аз се пробвам да проверя, кога има шансове за връщането. Сега, то е отделен и въпроса, че ще е хубаво да се знае кога са дадени, защото това дава голяма насока, но ... нямам тази информация.
нали за себе си писа, че Новолунието в 8д ти е върнало дължима сума, сега пък за други пишеш... Така наизуст без карта може да си пишем до забрава...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #477 -: Юли 18, 2014, 11:44:02 am »
нали за себе си писа, че Новолунието в 8д ти е върнало дължима сума, сега пък за други пишеш... Така наизуст без карта може да си пишем до забрава...

знам, че тогава това се случи, ама нали съм все "смислов" - замислих се в един момент за логиката и въпреки че си беше факт тогава, нещо не ми хареса ... и затова попитах вас - може пък някой да има някаква идея.
Няма какво да я гледаме картата, освен ако не искаме да направим упражнение - притежателят й не ме пита нещо по този въпрос - аз знам горе-долу ситуацията и се опитах да се "поупражня". А паричките са си доста :) - цял апартамент в София :)

Между другото, нумерологично, едва ли ще си получи парите обратно, ако не се промени като човек.
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 11:53:01 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #478 -: Юли 18, 2014, 12:13:49 pm »
знам, че тогава това се случи, ама нали съм все "смислов" - замислих се в един момент за логиката и въпреки че си беше факт тогава, нещо не ми хареса ... и затова попитах вас - може пък някой да има някаква идея.
Няма какво да я гледаме картата, освен ако не искаме да направим упражнение - притежателят й не ме пита нещо по този въпрос - аз знам горе-долу ситуацията и се опитах да се "поупражня". А паричките са си доста :) - цял апартамент в София :)

Между другото, нумерологично, едва ли ще си получи парите обратно, ако не се промени като човек.
Погледнах сега картата на моя близка, дни след като почина нейния баща обяви бащиния си дом, който се водеше на нейно име, за продан, като в същото време неин приятел и "продаде" една къща, без да и вземе пари, освен за нотариалните процедури, за да може тя да получи лихвоточките от парите за жилище, които нейния баща беше спестявал цял живот, но така и не доживя чоовека да види апартамент- та точно в този период тр СЛВ тъкмо е навлязаъл в неин 8д, наталния СЛВ при нея е във 2д, има Луна у4 телец в 1д в тригон със Слънцето в 9д до МЦ, Меркурий У2, 3 в 8д в опозиция с Юпитер У8,9 в края на 2д
Не зная дали е получила лихвоточките, нали ги изплащат по ред на номерата и трябваше техния номер да излезе пролетта на 2012г, но тогава като ходин ха бала на дъщеря ѝ все още не бяха излезли, за да получи парите и върне "купената" къща на приятеля, който " направи тази услуга
Миналото лято успя да продаде обаче къщата на баща си, която се водеше на нейно име откакто е пълнолетна, купила е с парите от къщата апартамент в центъра на града- пр Иц в 1гр


Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #479 -: Юли 18, 2014, 01:52:23 pm »
Били са твои преди да ги дадеш, после нали са минали в друг джоб, а когато ти се връщат идват от джоба на другия

Някъде през 2001г дадох пари назаем на мъжа на моята братовчедка - по това време Нептун е кръжал около куспидата на 8 дом :) - тези пари трябваше да ги забравя :) - значи си е 8 дом - права си.