Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623127 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #780 -: Октомври 01, 2014, 02:28:13 pm »
Така ме сърбяха пръстите да напиша "дано майката се меси по-малко", като споменах за чести промени.

няма такъв шанс - мама е с ЮЛВ в 4 дом - всички са обгрижени до максимум :)

Тази луна на Асц ли ти го подсказва?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #781 -: Октомври 01, 2014, 02:36:12 pm »

Тази луна на Асц ли ти го подсказва?

Накшатрата на АС и Луната – не е желателна натрапчива намеса в живота му от страна на близките, майката, това би могло да доведе до ранно отделяне, дистанциране.

А "интимната" ми мисъл беше, че с тази карта може много повече от един рехабилитатор.  ;)
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 02:40:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #782 -: Октомври 01, 2014, 02:48:35 pm »
Накшатрата на АС и Луната – не е желателна натрапчива намеса в живота му от страна на близките, майката, това би могло да доведе до ранно отделяне, дистанциране.

А "интимната" ми мисъл беше, че с тази карта може много повече от един рехабилитатор.  ;)

Благодаря ти :)

да, може, права си, но не му се напъва :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #783 -: Октомври 01, 2014, 07:02:43 pm »
Това не човек,който може и/или иска да се напъва,но е добре да работи в раздел "Омагьосвам с тялото и лекувам с приказки ".Да практикува вид терапия, но с вода и преподаване на някакво учение.Нищо му няма на ръцете-жилави са,но сърцето му е меко казано мързеливо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #784 -: Октомври 01, 2014, 07:20:00 pm »
Какво значи" Мързеливо сърце",да не е болно от гръдна жаба ,момчето? :o

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #785 -: Октомври 01, 2014, 07:20:14 pm »
С каквото и да се занимава момчето ще има успех, но може да е малко мързелив :) Оставете го да се полута, сам да намери това което иска, Сатурн по някое време ще впрегне Слънцето и ще стане по-сериозен, но това сигурно чак към възврата.
Тая на пръв поглед смотана Венера си мисля, че има голямо влияние.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #786 -: Октомври 01, 2014, 07:52:06 pm »
Привидно Слънце/Сатурн в Риби объркват с предположение за чисто Рибешки изяви.Той има как да стане терапевт,но обърнах внимание на У10 Юпитер тригон с Марс.В тази карта има много мъжка енергия и в терапия едва ли ще се оползотвори.Спорта е добра идея,но но в по-силов вид.Юпитер тронов в 6 Д,марс 2ри- СЛВ 5 скр.Познавам хора с подобен Юпитер,които развъждат бойни породи кучета,участват в.....Според мен тоючй е роден комарджия.Квадратурата на Юпитер е много коварна фигура по принцип в натала.Но аз мисля,че неговите успехи няма да са с пот на челото,в което няма нищо лошо.
 Мисля,че картата му е много хубава и родата няма за какво да се безпокои,че е мързелив,а и едва ли с този сатурн тригон У1. :)
И той е много млад-луната му още попива впечатления преди да заработи сас Слънце/Сатурн,който да му материализира нуждите.
Плутон му прави опозиция на Луна-ще го размърда нанякъде. ;)

Извинявайте,пиша от телефон в движение.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #787 -: Октомври 01, 2014, 07:58:49 pm »
Не знам какво му е отношението към големи кучета но би могйл да печели от тях.Само като идея.Бокс,въобще парите му са от комар/агресия,отглеждане.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #788 -: Октомври 01, 2014, 08:04:43 pm »
Тук Венера и Юпитер са в лек аспект, защо да залита по комар ? :)

Дракониада, стана ми интересно за индикацията , която сподели за така поставен Юпитер като афинитет към развъждане на бойни кучета ?!? Би ли дала повече информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #789 -: Октомври 01, 2014, 09:11:35 pm »
Тук Венера и Юпитер са в лек аспект, защо да залита по комар ? :)

Дракониада, стана ми интересно за индикацията , която сподели за така поставен Юпитер като афинитет към развъждане на бойни кучета ?!? Би ли дала повече информация.
6Д,Стрелец,Юпитер имат отношение към едри животни.По някакво стечение на обстоятелствата  няколко човека,които развъждат (бойни-породисти пазачи,а не декоративни)кучета(за продан,за.....) имат Юпитер Стр,(6Д) в аспект с Марс/Лъв.А всички,които познавам с афинитет към тези породи имаме аспект Марс/Юпитер в някакви знаци.Съвпад Марс/Юпитер Стрелец си развъжда питбулчета.  :) Може да е чиста случайност в моя кръг познати. Ухапани от питомците си са с напрегнат аспект.Аз имам съвпад и мен ме хапят дакели и пинчери,но не и големите.  :012:
 СЛВ 5Д не дава само любовници. ;) А Венера си е в 8Д,защо да не си ламти за пари с пълна сила ? Венера/Юпитер секстил не е най-обсебващият аспект за лукс,но си е индикация,като вярвам,че от 8Д ще бъде "щедра".В няколко карти Венера е там и доста добре "си свързват краищата".

 П.П:Този баскет не знам защо не ми се връзва по силовите Марс/Юпитер,а ЮП е У10  спортове-много е лекоатлетен нещо.Агресията не ми е достатъчна..... .
Хепи,ако иска да разкаже нещо за момчето,но изобщо не съм съгласна нито,че е променлив,нито че е мързелив Слънце/Сатурн-Луна.Това е отговорност и задължение,но неговата стабилност ще се изгражда чрез усет има толкова вода,а не толкова чрез труд или интелект.И нека пробва-ще си излезе на пътя.По-добре да опитва каквото реши,да се отказва,отколкото да се затвори в къщи пред лаптопа.

 Ами много ми хареса тази карта нещо.  :012:
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 09:26:56 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #790 -: Октомври 01, 2014, 09:34:32 pm »
Какво мислите по този натал? Това е карта на мой близък човек и ще се радвам да чуя мнения по нея. Благодаря предварително на всеки, който се включи!
Той да не си отглежда акули или отровни гадинки?  :012:
Разкажи ни.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #791 -: Октомври 01, 2014, 09:45:45 pm »
Венера /Юпитер в тази карта са в конфигурация йод и то в 6/8-ми домове с тронова Луна на АСЦ и негов управител.Тук по-скоро посоката е здраве-работа. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #792 -: Октомври 01, 2014, 09:58:49 pm »
Венера /Юпитер в тази карта са в конфигурация йод и то в 6/8-ми домове с тронова Луна на АСЦ и негов управител.Тук по-скоро посоката е здраве-работа. :)
Напълно те разбирам.
Мисля,че картата ми прави асоциации с неща,които вече съм виждала и ги изброих.Той може да ненавижда кучетата и може никога да не му хрумне да ги развъжда,за да печели от тях като работа по 6Д.  :)
 Но рехабилитатор (аз)не го виждам.Този Марс У11 като как би могъл да се изяви към Юпитер?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #793 -: Октомври 01, 2014, 10:09:18 pm »
Ретро марс в десен тригон към юпитер-темите на юпитер се заявяват или осъществяват по  (ретро) марсов начин

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #794 -: Октомври 01, 2014, 10:15:34 pm »
Ретро марс в десен тригон към юпитер-темите на юпитер се заявяват или осъществяват по  (ретро) марсов начин
Ако бях видяла,че Марс е ретро обаче.  :043: :043: ;D Нямам нито един ретро Марс в колекцията,а ретро ЮпитерУ1 в 1Д,Марс Лъв 10Д с немски овчарки.  :012: ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: