Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623035 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #840 -: Октомври 16, 2014, 06:03:09 pm »
Картата.
Тоя толкова стиснат, че и втория му дом се стиснал до 21гр  :012: :012:
Има интерсептирани втори/осми дом
Слънцето е У2 и У3, парите му са свързани с правенето на сметки, с къткането и укриване на пари- Слънцето У2, У3 в 12д в опозиция с Луната У1 в 5д, този и за себе си пари не харчи за развлечения
Но и не изкарва много пари на работа- Слънце У2 опозиция с Нептун У10 и в квадрат с Юпитер У6, съУ10

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #841 -: Октомври 16, 2014, 07:51:34 pm »
Yaya, следващия път му кажи да си вдигне з-ка и да ходи сам да си пазарува. Ама че наглост!  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #842 -: Октомври 16, 2014, 10:42:57 pm »
Yaya, следващия път му кажи да си вдигне з-ка и да ходи сам да си пазарува. Ама че наглост!  :o

Казах, казах. Гледах да съм кротка, та беше само споменаване.
Акрукс, странното е, че и 8д му е стиснат. А той все гледа да муфти, да печели от останалите. Смях се одеве, щото веднъж при аналогични обстоятелства, той трябваше да ми върне ресто, но нямаше и се захили и каза "за транспорт"  :85: Не помня за каква сума ставаше въпрос.
Аз по принцип съм толкова профукана, че нямам спирка и такива много ме дразнят.
Ако е разумно пестелив - ок, ама дребнав  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #843 -: Октомври 16, 2014, 10:49:16 pm »
Одеве бях до магазина и си поръча ябълки, не съм му била върнала 7ст от цялото РЕСТО

Верно ли  :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #844 -: Октомври 16, 2014, 10:59:02 pm »
Неговото е болестно състояние  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #845 -: Октомври 16, 2014, 11:03:50 pm »
Много интересна карта-два йода един в друг в трапец. ;)

В мъжка карта-Луна в Рак или Марс в Рак са индикация за стиснатост.Първата, защото мъжът се е родил с чувството, че жената/и трябва да се (по)грижат за него,а вторият-повече се защитава, отколкото утвърждава като мъж давайки.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #846 -: Октомври 16, 2014, 11:11:49 pm »
Набеждавам Венера за това дали човек е стиснат или не.
Но като се замисля, се сещам за най-много дребнави и стиснати Деви.
То е добре да не си прахосник, но пък чак такива крайности са ми много неприятни, необяснимо ми е.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Натални карти
« Отговор #847 -: Октомври 16, 2014, 11:28:13 pm »
Набеждавам Венера за това дали човек е стиснат или не.

И коя/кои Венера/и набеждаваш  :) ?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #848 -: Октомври 16, 2014, 11:32:53 pm »
Набеждавам Венера за това дали човек е стиснат или не.
Но като се замисля, се сещам за най-много дребнави и стиснати Деви.
То е добре да не си прахосник, но пък чак такива крайности са ми много неприятни, необяснимо ми е.

Девите са пестеливи. При тях няма излишество - предпочитат да купят хубаво, отколкото нещо. При колегата - трябва да купи най-евтиното, откъде накъде някой ще печели на негов гръб??? Тъпото е, че все се натиска някъде, където има аванта, търси си я, онзи ден развали една офисна вещ и почна да се оправдава, че другият ни колега не знаел как да борави с нея и затова станало така, че той я счупил .... само, за да не я плаща  :D
Все мрънка на шефа да го пращал в чужбина в командировки - а такава практика за нашия отдел няма. Ако мине...
Ако трябва да си купи нещо, най-добре без пари да му го дадат, че и пари на него да дадат. Не знам приятелката му как го търпи, но те сега започнаха да живеят заедно.

Иначе, Сатин, бившият ми е с тронова Венера везни 2д. Той е същия, но не чак толкова. Въпреки че, за едни бисквити е ходил на 30 мин от вкъщи, че там били с 10ст по-евтини...  :57:
Едно не мога да отрека и на двамата - събират невероятно количество информация и избират най-доброто.

Аз ще търся, търся, ще ми писне и ще избера най-симпатичната оферта. Ако излезе сполучлива, ще ми стане кофти, но ще кажа майната му. То затова те имат пари, а аз все си ги давам за глупости  :29:

Санти, моята Венера е финансова, но е в Телец, 7д и е упр. на АЦ. Тоест, добре поставена е и не е стисната.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #849 -: Октомври 17, 2014, 02:24:52 am »
Иначе, Сатин, бившият ми е с тронова Венера везни 2д. Той е същия, но не чак толкова. Въпреки че, за едни бисквити е ходил на 30 мин от вкъщи, че там били с 10ст по-евтини...  :57:
ЯЯ, и аз съм така- с тронова Венера У2 във 2д и всеки ден изминавам 30' да купя по-евтин хляб с 5ст- АСЦ дева сме практични, а не стиснати, защото ако бяхме стиснати с моя мъж, който е също с АСЦ дева, щяхме да имаме някой лев зад гърба си и собствено жилище, а ние едва свързваме двата края, но отгледахме и изучихме двете си  деца сами, без никаква помощ отникъде, а на наши познати, които са много щедри на приказки, децата им ги отгледаха и изучиха бабите и дядовците, живеят в наследени жилища и що да не харчат щедро за себе си заплатите, без да си правят сметка дали и как ще изтикат следващия месец, и с какво ще платят сметките, учебните такси и материали на децата, както и ежедневните им разходи...
Както често моят мъж цитира дядо си, уважаван дългогодишен даскал в селото, септемврийска дева: "Животът не е бой с рози"

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #850 -: Октомври 17, 2014, 12:24:32 pm »
Картата.

В беса си не съм я прикачила!!!  :85:

Toзи има точно моята карта, само че аз съм с асц. Дева и не аз съм стиснатата, а тези, които ме избират да живеят с мен... Сега плащам за чужда дограма, нищо, че напускам жилището им, пълня хладилника редовно, гледам дете и работя, а тоя до мен напусна дори супер платена работа, спокоен, че съм такава будала, че ще го отглеждам во веки веков  :lol_hitting:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #851 -: Октомври 18, 2014, 08:08:01 am »
Ако на някого му е интересно, ето карта без червени аспекти :) - като изключим нодалната ос де. А майка му се чуди, защо момчето за нищо не се трогва :) Честно казано, на мен ми е трудно да тълкувам :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Натални карти
« Отговор #852 -: Октомври 18, 2014, 10:06:17 am »
Ако на някого му е интересно, ето карта без червени аспекти :) - като изключим нодалната ос де. А майка му се чуди, защо момчето за нищо не се трогва :) Честно казано, на мен ми е трудно да тълкувам :)
С тоз имаме добра синастрия :012:
Я го дай насам Хепи :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #853 -: Октомври 18, 2014, 10:34:29 am »
Той е още ученик на 18 г. Какво ще го правиш тоя малчо? :012:

С Луна и Венера в накшатра Бхарани в 7-ми, аспектирани от тронов Юпитер в 3-ти, сигурно си пада голям бохем. И мацките са му фенки (и той на тях). Венера като у1 и Луната като у10 в 7-ми могат да му донесат популярност в светския живот, творчески занимания, сред нежния пол, в чужбина (7-мият дом в индийската е един от домовете, свързан с успеха в чужбина, както и със собствен бизнес). Струпване на планети в 6-ти, изгорени, две от тях са в планетарна война. Трябва да прегледам по-внимателно. Особено защото една от тези планети е йога-караката му Сатурн - управител на 4-ти и 5-ти дом за неговия АС, който на теория би трябвало да е планетата, способна да донесе блага. Затова трябва да прегледам положението му. Сега е в даша на Луна/Юпитер - интересува го предимно the good life, физическите удоволствия.

А с часа на раждане как сме? Точен? Защото в западната карта АС е на границата на 2 знака.

Рене Декарт няма или почти няма напрегнати аспекти в картата си. Доста приключенски живот е водил - след завършване на гимназия заминал за Париж, както са превели и другите заможни младежи на неговите години. Там се е занимавал с математика под ръководството на Мерсен, но не е останал безразличен към светските удоволствия. После е бил наемен войник в Холандия. След като се наскитал из Европа, седнал да твори. Починал от пневмония в Швеция, където преподавал на принцесата. Декарт бил доста зиморничав и северният климат не понесъл на крехкото му здраве (от детство).
« Последна редакция: Октомври 18, 2014, 10:46:46 am от Mirabella »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #854 -: Октомври 18, 2014, 11:36:43 am »
Напротив, има достатъчно червени аспекти в тази карта,просто същите очакват активиране по транзит, прогресия за да се изявят.Това че, "момчето-мъж" си трае, не означава, че нищо не се случва вътре в него .Комбинацията Слънце Овен, АСЦ Везни и Марс в Риби в мъжка карта не са така типични и лесно разпознаваеми от притежателят на картата, все още се идентифицира чрез другите, близки до него.Уран в Телец, нодална ос, Юпитер в Дева, Сатурн в Стрелец ще раздвижат червените невидими камъчета и колелото ще тръгне.
Желателно е тук, мама да се трогне и  да го остави да диша, да греши, да пада, да става.... А тати ,тук всъщност какъв го играе-"капитан далечно плаване ' ли ?!?  ;)
« Последна редакция: Октомври 18, 2014, 11:38:18 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“