Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624119 пъти)

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Натални карти
« Отговор #885 -: Декември 22, 2014, 11:04:31 pm »
Здравейте :) !
Днес една случайна среща ме накара да си задам въпрос на който, не успях да си отговоря и реших да попитам вас - как стоят нещата при картите на близнаците ? Днес срещнах една жена, която има близначка. Разликата им е няколко минути. Двете са много различни по характер, а животът им се стича по коренно различен начин. От къде идват тези разлики.
ПП-Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук или може да се изтълкува като спам на темата !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #886 -: Декември 22, 2014, 11:32:32 pm »
Здравейте :) !
Днес една случайна среща ме накара да си задам въпрос на който, не успях да си отговоря и реших да попитам вас - как стоят нещата при картите на близнаците ? Днес срещнах една жена, която има близначка. Разликата им е няколко минути. Двете са много различни по характер, а животът им се стича по коренно различен начин. От къде идват тези разлики.
ПП-Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук или може да се изтълкува като спам на темата !
няколко минути на часовника са няколко минути разлика на АСЦ и останали куспиди в натала, което може да даде различен по знак АСЦ, както и управителите на домовете в натала да са различни, също така една и съща планета да попада в различен дом, което дава и различна за нея проява, например Слънце в 1д не е като Слънце във 2д и от този род
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 12:05:28 pm от akruks »

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Натални карти
« Отговор #887 -: Декември 23, 2014, 10:54:50 am »
akruks, благодаря :) !
Ще попитам колко точно е разликата между двете и ще направя карти !

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Натални карти
« Отговор #888 -: Януари 03, 2015, 11:26:09 am »
Към каква специалност бихте ме насочили да уча?
« Последна редакция: Януари 04, 2015, 07:30:00 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #889 -: Януари 03, 2015, 11:59:16 am »
Към каква специалност бихте ме насочили да уча?

А може ли да подходим по друг начин - да кажеш, какво горе-долу те влече, ти се иска и да видим, дали това ти носи успех :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #890 -: Януари 03, 2015, 12:11:58 pm »
Към каква специалност бихте ме насочили да уча?

Педагогика, психология; работа, свързана с хора или с някакъв вид сценична дейност, с организаторски уклон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #891 -: Януари 03, 2015, 12:45:13 pm »
Сатурнова дейност. Да, няма да е "вълнуващо", но ще е кариерно. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #892 -: Януари 03, 2015, 12:58:25 pm »
Педагогика, психология; работа, свързана с хора или с някакъв вид сценична дейност, с организаторски уклон.

И аз съм на това мнение  :)
Сатурн ми се струва, че ще и дойде много сух и дисциплиниран, не е за нея, но може да го включи, като избере професия, в която да служи и помага по някакъв начин на хората, но Венера и Меркурий ми се струват задължителни, по Слънцето ще има успех в кариерата.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #893 -: Януари 04, 2015, 01:40:00 am »
Учител

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Натални карти
« Отговор #894 -: Януари 04, 2015, 12:29:07 pm »
А може ли да подходим по друг начин - да кажеш, какво горе-долу те влече, ти се иска и да видим, дали това ти носи успех :)

Мислех за счетоводство и контрол,но всичко живо,на което споделя  ме разубеждава.
Толкова много варианти ми минаха през главата(включително и вътрешен дизайн  :012: ),но като че натала предполага учителска професия.Благодаря на всички включили се!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #895 -: Януари 04, 2015, 12:34:14 pm »
Колкото и еретично да звучи в астро форум-остави натала и мисли с главата си.Мисли практично,учи това,което ще се търси като подготовка.От всички висши,с които би могла да се реализираш добре избери това,което ти е най-приятно!Какво му е на счетоводството и контрола,за да те разубеждават всички;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Натални карти
« Отговор #896 -: Януари 04, 2015, 12:37:19 pm »
Какво му е на счетоводството и контрола,за да те разубеждават всички;)

Било "сложна и трудна" професия,и задължително трябвало да имам "силно рамо",което да ме учи и да ми показва.Това е основният довод...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #897 -: Януари 04, 2015, 12:43:40 pm »
Било "сложна и трудна" професия,и задължително трябвало да имам "силно рамо",което да ме учи и да ми показва.Това е основният довод...
Това предполагам,че не ти го е казал някой със стаж на счетоводител,а някой който и хабер си няма от счетоводство.По принцип е професия,която се търси и се заплаща,и предполага растеж.Човек,ако няма учител се учи и от проба-грешка.  :012: Но нали за това ще учиш(каквото и да било),за да те подготвят професионално на най-високо ниво?  :012: ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #898 -: Януари 04, 2015, 12:45:09 pm »
Счетоводството е една от малкото икономически специалности, която ти дава реален занаят, поне в България е така. Ако смяташ, че те влекат икономически дисциплини, би могла да избереш и Финанси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Натални карти
« Отговор #899 -: Януари 04, 2015, 01:11:26 pm »
Ами не е толкова траги4но ако нямаш близък , който е в тази сфера, все пак има много хора , които работят финанси и счетоводство , но и не им е помагал никой. Ако учиш в България , просто започни работа още втори курс и то по специалността! не разчитай на университета, нищо няма да те научи , само ще ти загуби времето. Намери ДОБРА фирма , а не като мен кол център в който ти плащат добре, само заради стажа. Гледай да си близо до директния си началник , за да се учиш от него. Ако учиш в чужбина гледай да си страна , в която добре говориш местния език.