Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622753 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #105 -: Ноември 26, 2013, 09:08:10 am »
Хм, че що пък Джийсънът да е психо? Аз го намирам за много артистичен, определено е ентъртейтър и му се отдава. Загледах снощи точно изпълнението му и дори му аплодирах, а днес виждам, че бисекстила категорично му работи, както и изобщо натала му от това, което съм долавяла за него. Аз си го харесах по водолея.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #106 -: Ноември 26, 2013, 10:12:34 am »
Проблемът е в границите, които обществото смята за допустими

Например ако откраднеш гримовете на една мадамка и ги скриеш в чантата на друга, така че да ги намери трети и да стане конфликт, е  едно
А да излееш едно шише вода в леглото на някой, така че и матракът да е мокър и да няма къде да спи (хипотетично, а може и реално) - е друго
На мен лично като заби нож в снимката с гаджето на златка, ми дойде малко в повече, иначе е изобретателен, малко инфантилен, но е факт, че е различен и привлича вниманието
Въпросът е защо трябва да е интересен с вредни постъпки, а не сам по себе си

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #107 -: Ноември 26, 2013, 10:20:12 am »
Не гледам формата и тези ситуации не са ми известни. Снощи обаче попаднах на изпълнението му и много ми хареса, артист е и е роден за това. Безполов и оригинален, за мен дори показва класа по свой начин на сцена и ми се струва, че е лице, с което бех поддържала контакти, въпрос на синастрия.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #108 -: Ноември 26, 2013, 10:39:22 am »
Въпросът е защо трябва да е интересен с вредни постъпки, а не сам по себе си

Именно :)
Но той въобще не си дава сметка за това.
При него жестокостта е прикрита зад привидно инфантилното му и артистично поведение.
Тази лекота с която лъже и се прави на невинно ангелче е потресаваща.
Представите му за редно и нередно, за добро и зло, за това къде са границите на допустимото, са напълно изкривени.
Завършен социопат е.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #109 -: Ноември 26, 2013, 11:14:42 am »
Не гледам формата и тези ситуации не са ми известни. Снощи обаче попаднах на изпълнението му и много ми хареса, артист е и е роден за това. Безполов и оригинален, за мен дори показва класа по свой начин на сцена и ми се струва, че е лице, с което бех поддържала контакти, въпрос на синастрия.

гледах го предимно в x-factor, щото тия брадърите ги избират по специален начин и там не са много нормалните хора :)
та в предишното предаване пак правеше силно впечатление, главно като пърформър, не толкова като певец

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #110 -: Ноември 26, 2013, 12:02:13 pm »
Етикети се слагат само на стоки,другото е дистанциране и обективност.
Стелиум в Стрелец ,Юпитер в Козирог секстил Сатурн ,Нептун съвпад Слънце ,Марс във Водолей-"Аз съм и Пътя ,и Истината, и Живота "...стига да има добра сцена за същото .
При Луна в Стрелец-"нямам мира..."
При Луна в Скорпион-"целта оправдава поведението ".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #111 -: Декември 04, 2013, 11:08:43 pm »
Гледам го това момиче, и не мога да разбера защо толкова плач, защо толкова нерви
Всяко нещо се превръща на драма, за водния марс можех да се обзаложа, но в скорпион точно?!?
http://krasota.rozali.com/krasivi-saveti/p14387.html

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #112 -: Декември 04, 2013, 11:40:51 pm »
Всеки понякога плаче.
На нея явно и се е натрупало много и не и издържат нервите. До колкото чух баща и е починал докато е била в къщата, плюс лични проблеми-достатъчна предпоставка да сдадеш багажа. Това че си изолиран и то в негативна и обтегната обстановка каквато е в къщата допълва картинката. Тр. Сатурн и е върху Марса и опозиция Венера-не са лесни.
Не съм наясно по принцип що за човек е, но проблема май не е в Марс, а прекалената и неконтролируема емоционалност-Плутон квадрат Луна, опозиция Меркурий. Иначе ми изглежда борбено момичето.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #113 -: Декември 05, 2013, 12:17:29 am »
Хмм, ми тя не се държеше по-малко истерично и в предишния брадър, там пък беше с бившо гадже, което много не я отразяваше, имаше припадъци, обръщения към него в писмо - публично и подобни
Прекалено е е моционална, не е от сега

Не я съдя, само търся обяснение, луната е ранена от плутон, но е подкрепена от венера и слънце в 10-ти

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #114 -: Декември 05, 2013, 09:41:11 am »
Странно, не бих предположила гледайки картата.
Тя се клатушка между емоциите, при нея няма средно положение. Те я контролират напълно.

Тригона със Слънцето и Венера я прави оптимистична и ведра, усмихната. Дарява я с доброта, чувствителност, загриженост, съчувствие към другите. Но Луната в затачение в съвпад Юпитер в падение-раздува чувствата, затова или е прекалено щастлива или прекалено тъжна, наранена. Според мен Луната непрекъснато е атвирана или от тригоните или от квадрата с Плутон и се изявава със съвпада с Юпитер. Юпитер нарушава баланса по-който чувствата се изразяват.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #115 -: Декември 05, 2013, 09:46:59 am »
юНа този Джейсън, точен ли е часът на раждане. Не съм му следила изявите. Преди време май участваше в "Черешката на тортата". Не може добре да изяви плутоново- урановата си Венера. Проблемен трябва да му е 4 дом- прилича ми на човек с твърде скромен произход, но с голям вътрешен заряд, който не е бил правилно канализиран, възпитен, изявен. Нещо като лайт версия на Евгени Минчев ми се явява или греша?!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #116 -: Декември 05, 2013, 09:59:48 am »
Женска карта,венерин тип,стелиум в Телец и Венера там,плътски/първичен тип обърнат към удоволствия,акцент върху земя/вода-страхотно,нужда от баланс и ще го има и ...Марс съвпад Сатурн в Скорпион разваля идилията,но пък не и дава да си "почива",ръчка я -на всяка цена ,да бъде на моята,това което правя достатъчно ли е,това ли е правилното...инертна карта и когато я задейства транзит,прогресия ,не знае как да се справя със ситуация ,която изисква лавиране,преценка да действа или не и реагира по типичния за жена маниер-истерично.Много  Земя /Сатурн без Огън/Юпитер много често депресира човек.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #117 -: Декември 05, 2013, 10:05:33 am »
И аз не мога да схвана от къде и идват сълзит и истериите. Няма огън и ревлива вода или малко водолей. Луна не й е толкова наранена.. освен близостта на Юпитер- до нея, да пораздува емоциите и желанията.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #118 -: Декември 05, 2013, 10:21:04 am »
Плачейки ,тя се "чисти " емоционално   и това е ОК .Истерията е най-често на база психосоматика и се проявява ,когато човек е между много хора и като защита  може ,в следствие конфликт идващ от семейството,родители ,близки родственици.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #119 -: Декември 05, 2013, 10:42:12 am »
Истерията се появява, когато човек загуби контрол над дадена ситуация или върху емоциите си.