Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624010 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #945 -: Януари 21, 2015, 09:19:33 am »
Такъв аспект определено е ,,по-,,има по-тясна,близка връзка м/у участниците,роднинска или колегиална,но мисля не е задължително по-благоприятен,лоши отношения/аспекти/ м/у роднини,колеги са много по-проблематични ,моя  интерпретация   ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #946 -: Януари 21, 2015, 02:49:12 pm »
Аз имам :
Слънце в напрегнат аспект с един от диспозиторите си
Сатурн в напрегнат аспект с диспозитора си .
И наистина, както коментирате по казуса, не се усеща така осезаемо дискомфорт на определени нива. Благодаря, за споделеното, досега не бях се замисляла върху това.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #947 -: Януари 21, 2015, 03:15:27 pm »
Може пък и така да е,аз нямам такива аспекти,все пак когато има конфликт с роднина,колега остротата е притъпена,защото човек знае,че ще не ще с този човек ТРЯБВА да кооперира и за в бъдеще,но това е до една степен,мине ли се-този човек се  намразва много по-силно от анонимен такъв-за диверсантите и шпионите,нацоналните предатели присъдата е смърт,за обикновените вражески войници-плен . :017:              И все пак като се замисля,когато човек е в конфликт с познати,колеги,роднини човек наистина е по-мек,поне външно,събитийно,но отреагирането вътрешно е по-болезнено,конфликтът с непознати е външна реакция,статистика .   
« Последна редакция: Януари 21, 2015, 03:58:57 pm от Oposit »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #948 -: Януари 21, 2015, 04:08:43 pm »
:) не разбрах за дребосъците, ама както и да е ...
Има тема с това име- предполагам за бързи запитвания по дребни въпроси...
Но с твоя въпрос ми размърда сивото вещество, за което благодаря- досега не бях поглеждала натала си по този начин, а имам например опозиция между Венера везни и Юпитер овен, която винаги съм я приемала за опозиция и до там, не съм я мислила повече, но ето, че имало и друго по нея- диспозиторът на Юпитер- Марс в скорпион е във взаимна рецепция с Венера по заточение

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #949 -: Януари 21, 2015, 04:32:52 pm »
Има тема с това име- предполагам за бързи запитвания по дребни въпроси...
Но с твоя въпрос ми размърда сивото вещество, за което благодаря- досега не бях поглеждала натала си по този начин, а имам например опозиция между Венера везни и Юпитер овен, която винаги съм я приемала за опозиция и до там, не съм я мислила повече, но ето, че имало и друго по нея- диспозиторът на Юпитер- Марс в скорпион е във взаимна рецепция с Венера по заточение

еее, ти съвсем усложни въпроса :)

Случая е: венера в риби, квадратирана от нептун

а при мен лично: прогр Слънце (в 5 дом) квадратира марс, който е в Лъв. Иска ми се да изследвам в момента върху себе си този аспект, но не знам, какво точно да "усещам"/гледам :)

благодаря за пояснението за темичката - ще я потърся, за всеки случай.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #950 -: Януари 21, 2015, 05:46:10 pm »
еее, ти съвсем усложни въпроса :)
и какво съм го усложнила, написах в каква връзка са диспозиторите на знаците, в които са Венера и Юпитер, че все пак опозицията по натал между двете планети не е гола опозиция  :)
иначе имам Слънце везни широк съвпад с Венера
Плутон дева в съвпад с Меркурий
Нептун скорпион в точен съвпад с Марс
Марс скорпион в секстил с Плутон
Хирон риби в тригон с Нептун и
Юпитер овен в куинконкс с Марс

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #951 -: Януари 29, 2015, 08:26:25 pm »
Поствам си картата,на когото му се занимава може ли да ми каже какви професии/дейности са ми заложени и да каже няколко думи за любовта,какви партньори привличам?Предварително благодаря  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #952 -: Януари 30, 2015, 01:54:25 pm »
Поствам си картата,на когото му се занимава може ли да ми каже какви професии/дейности са ми заложени и да каже няколко думи за любовта,какви партньори привличам?Предварително благодаря  :-*
Работа, която би могла да работиш у дома на компютъра- писане, преводи, издателска дейност, партньорът трябва да споделя този вид дейност и да има сходен на твоя социален статус

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #953 -: Януари 30, 2015, 01:57:24 pm »
Акрукс аз в момента уча специалност,която е свързана с издателска дейност,значи има възможност да работя по специалността си?  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #954 -: Февруари 18, 2015, 09:30:21 pm »
Да помоля Papy,да премести тук коментарите по картата на Грег, за да не спамим така чаровната тема пусната от Стар.

Дракониада, не съм казала, че в картата на Грег, Марс е най-силната планета,а че е силно поставена.Според мен Нептун тук е силната планета.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #955 -: Февруари 18, 2015, 10:15:02 pm »
Ще преместя в петък/събота
Продължете си тук, те ще се самонагласят

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Натални карти
« Отговор #956 -: Февруари 20, 2015, 08:04:59 pm »
Поствам си картата,на когото му се занимава може ли да ми каже какви професии/дейности са ми заложени и да каже няколко думи за любовта,какви партньори привличам?Предварително благодаря
преподавател, журналист, въобще работа свързана с много комуникации, писане,обработка на информация, пътуване- всичко по 3 дом.
талант да твориш нещо с ръцете.
мъж, със силно влияние на близнаци, би ти пасвал идеално. може и с дева.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #957 -: Февруари 20, 2015, 08:49:45 pm »
Благодаря nerealna.А не би ли ми подхождал също и мъж със силно влияние в Козирог понеже имам съвпад Венера/Марс в този знак или се бъркам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #958 -: Февруари 21, 2015, 11:02:51 pm »
А не би ли ми подхождал също и мъж със силно влияние в Козирог понеже имам съвпад Венера/Марс в този знак или се бъркам?
Мъж телец повече би ти подхождал- със Слънце в твоя 7д и секстил с Луната ти, също така мъж Риби със земна Луна, подхожда ти и мъж със същата конфигурация като твоята- Слънце водолей в твоя 4д и Луна риби

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #959 -: Февруари 22, 2015, 11:01:32 am »
Качвам една натална карта, какво мислете по нея? Дали съвпадът на сатурн и венера е препъни камъка или по-скоро движещият аспект ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name