Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624224 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Натални карти
« Отговор #960 -: Февруари 22, 2015, 12:48:33 pm »
Благодаря nerealna.А не би ли ми подхождал също и мъж със силно влияние в Козирог понеже имам съвпад Венера/Марс в този знак или се бъркам?
да, и козирог става. имаш и съвпад на слънце със сатурн.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #961 -: Февруари 23, 2015, 11:17:02 pm »
Качвам една натална карта, какво мислете по нея? Дали съвпадът на сатурн и венера е препъни камъка или по-скоро движещият аспект ?
Венера в 12д не може отрито да изразява чувствата си, от друга страна и Сатурн пречи на Венера да изразява свободно емоциите си, а отделно от това планетата е У1 за натива, а Сатурн У10- трудно осъществява целите си
Уран У11 е в опозиция с У1, което също показва, че не се вписва в колективите, индивидуалист/ка е

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Натални карти
« Отговор #962 -: Февруари 24, 2015, 11:08:36 am »
Машините и съоръженията по Меркурий ли са или ....?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #963 -: Февруари 24, 2015, 11:14:24 am »
Машините и съоръженията по Меркурий ли са или ....?
Според мен Марс :) а ако има ел. инсталация, може да се види и Уран.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Натални карти
« Отговор #964 -: Февруари 24, 2015, 01:00:10 pm »
Според мен Марс :) а ако има ел. инсталация, може да се види и Уран.
Благодаря.Машината работи на ток.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #965 -: Февруари 24, 2015, 04:13:51 pm »
Машините и съоръженията по Меркурий ли са или ....?
какво общо с натални карти има запитването?
има тема астрологични дребосъци за такива въпросчета
зависи от машините- бормашина е по Марс, но Хилти е по Уран предполагам

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Натални карти
« Отговор #966 -: Февруари 24, 2015, 08:57:03 pm »
какво общо с натални карти има запитването?
има тема астрологични дребосъци за такива въпросчета
зависи от машините- бормашина е по Марс, но Хилти е по Уран предполагам
Благодаря,Akruks.
Незнаех точно   къде да отнеса въпроса,затова писах в нат. карти.
Но вече разбрах,за астрологичните дребосъчета.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #967 -: Март 04, 2015, 06:38:11 pm »
Можете ли, моля да опишете според вас как този мъж се влюбва(ако се влюбва въобще); способен ли е на дълбоки чувства изобщо; може ли да страда ,ако е наранен и как приема провалите в личен план. Питам, защото ми е много труден за разгадаване и незная как да реагирам с него в определени ситуации.
Благодаря предварително :38:
Да започна с Луната.Това,че е в 12Д не я спасява от девешката липса на емоция.Съвпадът и с Плутон би трябвало да засилва чувството за власт и собственост.Тригонът и със Сатурн е много дисциплиниращ аспект също.Венера Скорпион ще е много по-склонна да чувства,но знаем с какъв екстремизъм и самоконтрол-това във втори дом,където пак е свързано с притежаването.
Марс/Слънце Стрелец-екзалтиран(духовен) мачо,с непоносимост към окови квадрат Уран,но нищо романтично.
Юпитер 4Дводолей квадрат Нептун Скр-тук може той да смята,че е способен да духовна любов  :D
В кратко резюме-влюбих се в него.  :043: :043: Мисля,че зад жаждата му за надмощие и дисциплиниран израз на емоциите е отхвърляне на оковите и всъщност е цедка.  ;)
« Последна редакция: Март 04, 2015, 06:57:21 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #968 -: Март 04, 2015, 06:56:41 pm »
Квадратите на Уран към Мерк,Слънце,Марс в Стрелец(който не е сантиментален знак) ги виждам ключови за дистанцията му.  ;)
Можели да страда?-Тронов Сатурн тригон Луна е разумност.Луната много бързо ще анализира,а стабилизиращият Сатурн ще го изправи с лекота.
Сатурн тригон асц и секст У1  Венера-със сигурност не би могъл да страда за любов с жена(Венера).По-скоро разумно би сложил някоя личност в графа "загуби",ако не може да я притежава по начина,който си представя.
« Последна редакция: Март 04, 2015, 07:06:46 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #969 -: Март 04, 2015, 08:40:21 pm »
Можете ли, моля да опишете според вас как този мъж се влюбва(ако се влюбва въобще); способен ли е на дълбоки чувства изобщо; може ли да страда ,ако е наранен и как приема провалите в личен план. Питам, защото ми е много труден за разгадаване и незная как да реагирам с него в определени ситуации.
Благодаря предварително :38:
Влюбвал се е , все пак е с АСЦ везни и партньорка/и са му причинили страдания, които таи надълбоко в себе си- Марс У7 в квадрат с Луната в 12д, която е съвпад с Плутон
Венера е заточена в скорпион, в знак иска всичко или нищо в любовта, в съвпад с Нептун- склонност да идеализира обекта на чувствата, да търси идеалната любов, а то такава няма и това го наранява надълбоко
Слънце, Меркурий, Марс в стрелец - може да създава впечатление на бохем, но по отношение на дома и семейството е сериозен. Има нужда от партньорка, с която да общува, да споделя неговите интереси, да се разхождат заедно и да правят нещо заедно извън спалнята

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #970 -: Март 04, 2015, 10:07:20 pm »
торони, тая карта отговаря на критериите за индиговите деца :)
100% си мисли, че всичко му е ясно, независимо в каква област

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #971 -: Март 04, 2015, 10:32:35 pm »
Странно ми е как и по какъв начин идеализира обекта на чувствата си , с този подчертан Стрелец... всичко е повърхностно и лежерно.Не се прави  на бохем, по простата причина,че няма особено големи финансови възможности, което не се е опитвал никога да скрива.Това обаче не ми се връзва нещо със високото самочувствие - би могъл да си мълчи относно финансоеото си положение вместо да го споменава изобщо.. ..А може това просто да е меркантилен си търси заможна партньорка ..
Ние с Огнените Слънца сме идеалисти,но не точно в любовно-романтичния смисъл към партньора,по-скоро качество,което ни кара да се гордеем с партньора ни обвързва.Огънят бързо забравя там,където не може да пробие или сметне,че някой не е за него.Огънят по правило не е склонен към депресии и това го прави повърхностен в очите на хората,но така сме устроени-да даваме напред.Като гледам неговият Управител ма Марс/Слънце е в независимия Водолей,което също го предпазва от задълбочаване и вътрешни драми.Мисля,че той е хармоничен вътре в себе си и не се чувства самотен,обиден,отхвърлен или пренебрегнат.Практицизъм и обидно,бързо забравяне.  :72:
Няма индикации да търси богата партньорка.Партньорката му(не любовницата) трябва да притежава Плутонови качества в Дева според мен,което е равно на хороскоп с У8 в съвпад с У6.... и производните на Луна/Плутон/Мерк по домове (и знаци).Ако включим и 12Д комбинации не е да няма. Виж си твоите :012: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #972 -: Март 04, 2015, 11:23:56 pm »
Влюбва се по Венера, страда по Луна/Плутон квадрат Марс и защо е необходимо да го разгадаваш, toroni ?!? Просто го приемаш и обичаш, ако това е въпроса, такъв какъвто е .Луна в Дева и Венера/Уран не обичат да им се предявяват  емоционални и разни розово-пърхащи[/i  любовни излияния, и това е поколението на "зрелият социализъм" все пак в България, а не на "свободната любов" в Америка. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #973 -: Март 05, 2015, 12:40:17 am »
Влюбва се по Венера, страда по Луна/Плутон квадрат Марс и защо е необходимо да го разгадаваш, toroni ?!? Просто го приемаш и обичаш, ако това е въпроса, такъв какъвто е .Луна в Дева и Венера/Уран не обичат да им се предявяват  емоционални и разни розово-пърхащи[/i  любовни излияния, и това е поколението на "зрелият социализъм" все пак в България, а не на "свободната любов" в Америка. ;)
Рени,понякога НЕ можеш да разбереш,че някой иска да "разгадава" обекта си,защото натам го влече.Сигурно Торони има ли аспект между Меркурий и Плутон или 8домен Мерк.  :D
Обичай си и си приемай ти   :19: .Не прочете,че Торони написа,че се нуждае да си го върне,само за да го стисне силно за топките?  :012: Това е нейният израз на любов и отношение към този мачо.А аз подкрепям всеки израз на силни чувства от този вид,но за съжаление до момента не мога да измисля как да си го върне.  :012:
« Последна редакция: Март 05, 2015, 12:42:15 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #974 -: Март 05, 2015, 01:20:26 am »
Дракониада, човек може само да си върне заемът към банка ДСК и назаем "взетата чаша брашно".  ;)
 Чета какво споделят хората тук и коментирам споделеното им, доколкото мога и знам, ползвайки материята, която визира форумът. Но, не мога да се съглася с теб, че  ПОНЯКОГА не разбирам тук хората, верният отговор е НИКОГА,  просто интерпретирам и коментирам астрологични карти и теми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“