Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624186 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #990 -: Март 17, 2015, 02:12:39 pm »
2 асц Дева,които познавах имаха точно мисленето,че когато нещо се прецака те не са виновни.Не вярвам да те прецака съзнателно,но картата му е много напрегната и ЩЕ допуска грешки.Планетките в Овен с дисп Марс Дева съвпад с Луна,Уран,Плутон не ми харесват. Ако нямш друг избор опитай,но в тази карта виждам нестабилност.Каква е темата на Структурата със Сатурн в Риби с триг Нептун?-Материализазиярня какво? Фармацевтика ;) изкуство?-шегувам се.Не познавам Сатурн Риби със стабилни финанси,но може просто аз да не познавам такива.Внимавай.

това е моя набор и от съучениците ми има доста с мноооого стабилни финанси, аз лично - не се оплаквам (може да не са много на количество, но ги има).

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #991 -: Март 18, 2015, 06:10:34 pm »
това е моя набор и от съучениците ми има доста с мноооого стабилни финанси, аз лично - не се оплаквам (може да не са много на количество, но ги има).
Не отричам,че вероятно има,но най-успелите процентно,от тези,които познавам са със Сатурн в Овен.В Риби само един,който се крепи на повърхността,а другите със Сатурн в Риби са аут.Но това е само.в моя кръг познати.Може да е заради квадрата на Сатурн към диспозитора му Мерк в Риби,който имам. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #992 -: Март 18, 2015, 08:23:39 pm »
Не отричам,че вероятно има,но най-успелите процентно,от тези,които познавам са със Сатурн в Овен.В Риби само един,който се крепи на повърхността,а другите със Сатурн в Риби са аут.Но това е само.в моя кръг познати.Може да е заради квадрата на Сатурн към диспозитора му Мерк в Риби,който имам. ;)

А може би просто Сатурн няма директна връзка с финансите :) - аз това исках да подчертая :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #993 -: Март 18, 2015, 09:02:21 pm »
А може би просто Сатурн няма директна връзка с финансите :) - аз това исках да подчертая :)
Не знам,Хепи,но за мен Сатурн (и Плутон) са планетите,истински финансисти в хороскопа, сигурните,стратегически пари.Правя разлика между тях и вдъхновения "късмет" на Юпитер или неочакваните пари на Уран.Слънцето и то е хазартен тип "и не може много да мисли" ,а Марс е само " симпъл боец",който не е меркантилен.  :D ;) :08: Но това е моето усещане  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #994 -: Март 20, 2015, 09:40:57 am »
Здравейте,незнам дали тази тема е за този раздел,но просто искам да ви попитам за последствията от последната квадратура между Уран и Плутон преди няколко дни и последвалото слънчево затъмнение в Риби,тъй като са свързани.
Това са транзитите ми за 19.03 към 22:00 ч.

А това е наталната ми карта

Сблъсъците на Уран и Плутон от юни 2012 до сега,бяха много мощни за мен.Усетих около 4 квадратури между Уран и Плутон за този период и всички те бяха свързани с един много важен човек за мен.На всичкото отгоре,когато Сатурн влезе в Скорпион през Октомври 2012 г. (удари ме в 7-ми дом в Скорпион)отново напрежението се изостри между двамата,за което вина имам единствено аз.Животът ми се преобърна с главата надолу.БУКВАЛНО.
Много неща се промениха,може би за добро.Знам че от Април идва Юпитерово завръщане,което може би ще ми помогне да успея да изтискам всичко от Уран и Плутон.Дано не греша и изляза най-накрая от дупката.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #995 -: Март 20, 2015, 09:43:55 am »
Сега..следващата стъпка... :)
Щом проблемите ти продължават от няколко години, е хубаво да сложиш карта с прогресии и дирекции
Ако ти е трудно, прати ми данни на лично съобщение и ще ти я направя

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #996 -: Март 20, 2015, 09:59:05 am »
Да, една натална карта от астрото с домовете и прогр/дирекции няма да е лошо.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #997 -: Март 20, 2015, 10:06:56 am »
....
« Последна редакция: Март 20, 2015, 11:04:54 am от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #998 -: Март 20, 2015, 10:26:20 am »
Тази е с транзити, ако искаш я махни, че ти се виждат данните
Ето тази е с прогресии и дирекции

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #999 -: Март 20, 2015, 10:34:02 am »
Часът е малко съмнителен, но преди около 3 години марс, който ти е стар у7 е сменил знак, вече е в заточение, а преди година и половина е бил на к6, което предполага и промяна в ежедневието, както и здравословни проблеми, или промяна в хранене/спорт/навици

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1000 -: Март 20, 2015, 10:36:40 am »
good point !
Часът не е съмнителен... :))))
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1001 -: Март 20, 2015, 10:41:22 am »
Предпочитаме да се пише на български :)

Сатурн през скорпион ти е направил квадрат към слънцето и юпитер, което може да е довело до загуба на статус, проблеми с мъжки и високопоставени фигури, както и проблеми вкъщи

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1002 -: Март 20, 2015, 10:46:56 am »
Благодаря ти !
Въпросът ми беше за този определен човек,за когото говорих.Тъй като от Февруари 2012 до сега всички удари на Уран и Плутон,включително Сатурн в Скорпион с участието на Хирон в 7-ми дом е свързан с нея.Говоря за постоянни удари на Хирон особено в периода края на Ноември 2013 г. до сега.Естествено благодарение на Плутон и Марс.
И каква е ролята на Юнона и Лилит и тяхната връзка със Северен Възел в слънчевото затъмнение,както и с квадратите на Плутон и Уран ?
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1003 -: Март 20, 2015, 10:59:14 am »
Хм, тия лилит, юнони и т.н. не ги уважавам много, натално хирон ти е в четвърти, а възлите почти ти съвпадат с мц/иц, което предполага терзания по 4/10 домове
А относно конкретния човек, там до някаква степен е въпрос и на синастрия, но с луна в овен в 12-ти и венера съвпад марс, предполагам, че очакваш някакви ясни и точни отношения, сега и веднага, а е възможно да си попаднал в триъгълник или по някакъв начин ситуацията дълго време да не е била ясна.
Но пък около година напред нещата за теб ще тръгнат по-добре, така че няма толкова да се терзаеш

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1004 -: Март 20, 2015, 11:46:24 am »
Просто ми е трудно,да разбера за какво Хирон ме удря постоянно.Първо в 7-ми дом чрез Сатурн в Скорпион (ДЦ ми е в Скорпион),а после чрез Венера и Северен Възел.Изключително неприятно е...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...