Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623293 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #1185 -: Юли 17, 2015, 10:36:22 pm »
^именно.
това, че се вписваш в калъп, отговаряш на нечии разбирания и/ли покриваш зададени норми, те прави всичко друго, но не и артист (във водолейския смисъл на думата).
и моите практика и наблюдение в сферата на изкуствата у нас са подобни;


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1186 -: Юли 17, 2015, 10:48:07 pm »
Ако не се концентрира дисциплинирано върху "нещо" има опасност да се "разпръсне".Водолеите и Рибите са много уязвими в това отношение,а момиченцето има Слънце/Уран и Нептун на ЮЛВ.Какво ще и препоръчаме-да изявява индивидуалността си ли?Така или иначе всеки я има,но ако не я канализира ще бъде индивидуалност на свободен електрон,неполезна на себе си и на другите.Старият управител на Водолей е Сатурн в Телец и той ми дава надежда,че ще води Aquarius към материални изяви.  ;)
Има един момент,който и предстои трз Плутон съвпад с Венера.Бих и препоръчала да ползва обсебията на аспекта за творчеството си,а не да се влюбва тежко и напоително  ;) Венера в Козирог е разумна и материална,добре че и е такава,за да вкарва стабилност,мярка и реализъм,а един нат тригон от Господаря и е жив късмет.Юпитер последен градус Овен,но в Овен  :d030: ще даде пауър,динамизъм и хъс.
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 11:03:35 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1187 -: Юли 18, 2015, 12:24:01 pm »
Има качества по генотип.дълбоко отпечатани ,което кореспондира с натала,има и по фенотип,които са по-изменчиви,свързани със средата,придобити в отговор на адаптацията,мисля бавната динамика и бавни транзит ги определят .Децата попиват енергията на средата,част от която са близките хора-модели .Пример-единия племенник попадна в детската градина в чужбина .на учител,който много го измени в сравнение с брат му на тези години .По-големия брат беше агресивен,удряше децата по главите,наследство от характера на родителите .Малкия на тези години също е палав но под влияние на друг модел възпитание не беше така .Учителя му се премести да работи в Мексико и наблюдавам завръщане на генетичния характер,агресивността се увеличи,но все пак не е проблемна колкото на брат му .Мисълта ми е,че възпитанието променя характера,зависи кой възпитава,ако са родителите-ще придобие техни черти .Иначе и двамата имат Луна на Асц. квадрат със Слънце на МЦ,квадрат с Юпитер на ИЦ,опозиция Слънце/Юпитер .

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #1188 -: Юли 18, 2015, 12:48:53 pm »
Има един момент,който и предстои трз Плутон съвпад с Венера.
Благодаря за отговора само, че може ли да ми обясниш какво е това трз Плутон съвпад с Венера?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1189 -: Юли 18, 2015, 01:08:51 pm »
Благодаря за отговора само, че може ли да ми обясниш какво е това трз Плутон съвпад с Венера?

Можеш да си провериш в гугъл.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1190 -: Юли 18, 2015, 04:29:23 pm »
Благодаря за отговора само, че може ли да ми обясниш какво е това трз Плутон съвпад с Венера?
транзитен Плутон в съвпад с Венера
как се тълкува този аспект може да намериш в интернет, но там е общо написано, а при всеки е индивидуално, в зависимост от това в кой дом попадат планетите, кой дом управяват...
Карол Ръшман е написала в книгата си, че няколко нейни клиентки са станали милионерки при съвпад на тр. Плутон с Венера, разположена в 8д
При теб Плутон управлява дома на финансите, а Венера твоя 1-ви дом и 8-ми (финансите на партньора, наследства), тъй че аспектът и при теб ще е свързан с пари и материални придобивки.
Моят съпруг е с Венера в козирог, в негов 5-ти дом, Плутон като мина над нея му донесе общуване на по-дълбоко ниво в любовта му с мен, на принципа- всичко или нищо.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1191 -: Юли 18, 2015, 04:49:17 pm »
При мен този съвпад ми донесе обсебващи емоции, ревност, дълбоко влюбване, направо не можех да се позная. Внимавай с плутонската енергия, че можеш да стигнеш до крайности. Но поне  след това ще имаш съвсем друго виждане за любовта.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #1192 -: Юли 18, 2015, 08:31:20 pm »
транзитен Плутон в съвпад с Венера
как се тълкува този аспект може да намериш в интернет, но там е общо написано, а при всеки е индивидуално, в зависимост от това в кой дом попадат планетите, кой дом управяват...
Карол Ръшман е написала в книгата си, че няколко нейни клиентки са станали милионерки при съвпад на тр. Плутон с Венера, разположена в 8д
При теб Плутон управлява дома на финансите, а Венера твоя 1-ви дом и 8-ми (финансите на партньора, наследства), тъй че аспектът и при теб ще е свързан с пари и материални придобивки.
Моят съпруг е с Венера в козирог, в негов 5-ти дом, Плутон като мина над нея му донесе общуване на по-дълбоко ниво в любовта му с мен, на принципа- всичко или нищо.
Много благодаря за отговора. :)
Лично аз карта, с  въпрос "Кажете ми нещо"  не  възприемам сериозно.
Това издава на първо място липса на знание за какво е предназначена науката астрология, а също и погрешното схващане, че това е едва ли не Recreation and Entertainment.
Опитайте се да си формулирате  въпросите правилно (апел и молба към питащите).  Разкажете нещо за себе си, поставете проблем, ако има, въпроси.. Обръщението "кажете ми нещо" е обидно и некоректно. Все едно ние сме циганките пред Св. Неделя, които познават или не познават. И после следват коментари... Ама тази или онаи не ми позна.. По картата. Нашата цел не  е да ви познаем. Ние не сме Делфийски Оракул и предполагам никой няма претенции да е. Ние сме тук, за да помогнем, ако на някой нещо в живота му се е объркало, нещо е трудно, неясно, стои на кръстопът.. Ние помагаме да си изясните знаците на съдбата, да   разберете защо нещо се случва  или не се случва и как е добре да постъпите така, че  най-малко да боли  или да има максимална полза....
 Един 15-годишен млад човек, разбира се вече е изправен ред куп проблеми от всякакво естество - професия, образование, отношения с родители, приятели, любими, напускане на дома, емиграция или миграция, психологически  трудности и пр.. И това е нормално и разумно да  търси помощ от астролог и да пита..  Но, молбата ми е  да се напъне и да  се опита да  разбере къде точно  го сърби, къде  боли. Да бъде максимално искрен също така. Лицемерието пречи на правилното разчитане на картата и на  получаването  на добър съвет.. Освен това уважавайте отговорите ни. Ние отделяме  за вас време и енергия, всеки от своите си подбуди и мотиви, с интенцията да правим нещо добро.. Ако някой ви е казал нещо негативно, дори по доста остър начин, то със сигурност е сигнал, че трябва да се замислите, сигурно може да  е  във ваша полза и  за ваше добро..Обиди и тръшкане са недопустими.
Много си права, но не зададох конкретен въпрос, защото не знаех за какво точно и исках някой да анализира картата ми по-общо и също ме интересуваше дали има нещо по-важно и интересно в картата ми, което може да ви направи впечатление.
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 08:38:53 pm от Aquarius »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1193 -: Юли 18, 2015, 10:48:46 pm »
Много си права, но не зададох конкретен въпрос, защото не знаех за какво точно и исках някой да анализира картата ми по-общо и също ме интересуваше дали има нещо по-важно и интересно в картата ми, което може да ви направи впечатление.
Аз няма да поема нелеката отговорност да пиша суперлативи на един неосъзнат,малък човек.Да,неосъзнат.Много е рано да се посочат на такъв и крайъгълните камъни.Първото няма да го направя,за да не се пусне по течението и да повярва,че всичко хубаво ще се случва от само себе си,без да се положат големи усилия.А второто,което присъства в хороскопа на всеки човек,ако се каже твърде рано може да стресира и да блокира изявата на положителните дадености.Това го пиша принципно.
Виж сега-или мини пак след няколко години или ако много те интересува започни да четеш за аспектите си и положенията на планетите в домовете и сама си давай отговорите.  :08: :)
 Един малък бонус:Според мен ще си срещнеш съпруга на работното място някой ден.  ;)
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 10:51:43 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1194 -: Юли 18, 2015, 10:58:55 pm »
Много хубаво го е казала Гаури, някои хора си мислят, че астрологията е врачуване.



Дракониада, може пък партньорът да е слънчева риба, понякога е толкова буквална астрологията :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1195 -: Юли 18, 2015, 11:06:09 pm »
Може да е слънчева Риба с Марс в 1Д  :-* -варианти много.Моят РиБ е с Нептун Скр/1Д и Марс У1 Овен и не е никак Нептунов,освен с това,че още ми завърта главата когато реши.Добре че си слагам редовно антинептуновите имунизации   :d030: и успявам да изплувам на повърхността,след като ме завлече "надълбокото".  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #1196 -: Юли 19, 2015, 10:43:14 am »
Аз няма да поема нелеката отговорност да пиша суперлативи на един неосъзнат,малък човек.Да,неосъзнат.Много е рано да се посочат на такъв и крайъгълните камъни.Първото няма да го направя,за да не се пусне по течението и да повярва,че всичко хубаво ще се случва от само себе си,без да се положат големи усилия.А второто,което присъства в хороскопа на всеки човек,ако се каже твърде рано може да стресира и да блокира изявата на положителните дадености.Това го пиша принципно.
Виж сега-или мини пак след няколко години или ако много те интересува започни да четеш за аспектите си и положенията на планетите в домовете и сама си давай отговорите.  :08: :)
 Един малък бонус:Според мен ще си срещнеш съпруга на работното място някой ден.  ;)

Все пак благодаря за отговора. :)

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Натални карти
« Отговор #1197 -: Юли 19, 2015, 02:33:39 pm »
Здравейте всички ! Обръщам се с молба дали може да погледнете в наталната ми карта  има ли предпоставки за брак, семейство и деца. Благодаря предварително.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1198 -: Юли 19, 2015, 02:58:18 pm »
Здравейте всички ! Обръщам се с молба дали може да погледнете в наталната ми карта  има ли предпоставки за брак, семейство и деца. Благодаря предварително.
Накратко.Понеже УДСЦ Марс е в Скорпион,пък съвпада и със Сатурн няма как нещата да се случват бързо и леко.Сатурн би ти дал късен брак или/и брак с възрастен партньор.Скорпионът е най-трудният участък в картата.Планетите в него(стигнах до извода),че може никога да не съберат сили да действат и да останат пасивни и неизразени повече от на вътрешно,емоционално ниво.Не ти остава друго,освен да "чакаш" двамата да благоволят да ти изпратят някой Козирог/Овен/Скорпион или този микс от акценти.И аз си падам по тях,но са кът   :012: :D :08: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Натални карти
« Отговор #1199 -: Юли 19, 2015, 03:10:43 pm »
Много ти благодаря Дракониада  :) До сега всичките ми партньори са били Скорпион ,явно ме привличат, но всичките ми връзки се разпадат и не ми остава нищо друго освен да чакам, но вече губя надежда  :)