Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623033 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1215 -: Юли 19, 2015, 11:28:27 pm »
Кои са тези планети,в кой дом и в кой знак?Нали има разлика дали У1 и У7 са Венера и Плутон в 8Д,Везни,Луна/Сатурн в 12Д...или има една камара вариации на забавяне,затруднения,произлизащи от качествата на участващите в съвпада планети,както и от местоположението им в шантав дом.Например моят У7 е на К12 и идеята за брак ме стресира,но съвпада с Ригел и ми е много мазнярско,че още не съм се омъжила :d030:
Ами как да се омъжиш, сложни показатели-Краля на контрабандата през сухия режим, лежал в пандела за данъци- Ал Капоне умря отдавна, сега друг Ал ти се дзвери ма ти го не бръснеш дори за принц на мрака, а си играете на кралете на комедията :012:

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Натални карти
« Отговор #1216 -: Юли 27, 2015, 08:58:57 pm »
Здравейте! Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната  карта.Майката на детенцето е изгубила надежда, че ще проговори.  Много ще съм благодарна за всякакви коментари.  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1217 -: Юли 27, 2015, 09:13:45 pm »
Здравейте! Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната  карта.Майката на детенцето е изгубила надежда, че ще проговори.  Много ще съм благодарна за всякакви коментари.  :)
Първо неастрологично,да се видят сливиците на детето.Много често децата не говорят,защото имат проблеми със сливиците и след като се отрежат проговарят.
  У1 Слънце(+Мерк) е в съвпад с К8,което не предполага ранна изява.Отделно и двете планети са в аспект с Плутон,който е много мълчалив,това е интелигентна комбинация.Аспектът е секстил,което значи,че ще проговори.Таото Сатурн/Уран/ПлутонСЛВ показва затруднения,които ще бъдат отработени.Според мен детенцето ще се отприщи на подходящ Марсов транзит.
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 09:16:08 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1218 -: Юли 27, 2015, 09:17:02 pm »
Добре ще е да се знае полът на детето,картата да е с прогресии и дирекции,за проследяване динамиката .Транзитите ги знаем няма нужда .Аз не мога да си разбутвам 5те човека роднини на които имам право в астрокома за да проверявам .Иначе се вижда Сатурн в 3д говоренето,взаимна рецепция с у3д Венера,Меркурий у2д/глас/,естествен у3д е в съвпад с Хирон и е в падение в риби .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1219 -: Юли 27, 2015, 09:27:15 pm »
Здравейте! Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната  карта.Майката на детенцето е изгубила надежда, че ще проговори.  Много ще съм благодарна за всякакви коментари.  :)
Едисон е проговорил на 6г, така че да не губи надежда
Меркурий е заточен в риби, но е в съвпад с постоянната звезда Фомалгаут, която е благоприятна
Цитат
Фомальгаут
Звезда первой величины, имеет природу Меркурия и Венеры.
Страж Юга, связан со стихией Воздуха. Звезда очень хорошая, удачная. Дает прекрасную возможность возвышения. Человека "несет" в дальние края или он затевает великое дело. Он обладает независимостью, активностью, смелостью, царственностью, блеском, удачей. На МС - человек всего достигает. Фомальгаут хорош для учения и получения информации. Славы и почета человек добивается оригинальностью и навыком. Тому, кто живет под этой звездой, всегда дается экстраординарная, сверхоригинальная информация.
Сочетает в себе меркурианско-венерианские качества в смеси с нептунианским влиянием. В соответствии с традицией, действие этой звезды изменчиво: оно колеблется от очень благоприятного до очень дурного в зависимости от общей космической структуры. Однако считается, что благоприятное влияние преобладает, если есть конъюнкция с Меркурием, так как она стимулирует развитие интеллектуальных способностей и обещает успехи в писательской и научной деятельности.
Изгорян е от Слънцето, а то от своя страна е съвпад с Денеб Адиге
Цитат
Денеб Адиге
Звезда первой величины, имеет природу Меркурия и Венеры.
Дает легкость в достижении цели, независимость, моменты озарения, преображения. Ум такого человека подвижен, восприятие свежее, воображение творческое. У него полно друзей, все стремятся оказать ему услугу, помощь. На границе II дома или в соединении с планетами в этом доме, или с его управителем - счастье в полетах, путешествиях, дальних поездках. Бывает у летчиков. С Марсом - удача во всех новых гениальных начинаниях, с Венерой - шарм, обаяние, успех у противоположного пола.
Соответствует комбинации Меркурия и Венеры и потому хороша для художественной и научной деятельности, причем прибыльной и доходной.
Все пак да се пази, понеже Уран в 8д съвпада с Шеат- опасност от авио катастрофа, инциденти в планината, удавяне

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Натални карти
« Отговор #1220 -: Юли 27, 2015, 09:46:34 pm »
Благодаря Ви много!  Детенцето е момче.Качвам карта.
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 11:09:33 pm от Liliq »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1221 -: Юли 27, 2015, 09:49:12 pm »
Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната  карта.Майката на детенцето е изгубила надежда, че ще проговори.

Този изгряващ Лъв някак не ми се връзва с останалата част от картата.

От една страна това дете има повече внимание, от друга страна има болезнена чувствителност/мнителност и тенденция да се затваря с свой собствен свят. Ключова тема в неговия хороскоп са социализация и интеграция, също така бих посъветвала да се обърне повече внимание на това как детето успява да овладява агресията, раздразнителността.

Само по натална карта без никакви данни не могат да се направят предположения кога евентуално може да настъпи промяна. В момента на каква възраст е детето?

Според мен трябва да се развиват социални умения, да се преодолее свенливостта, мнителността. Изглежда ми някак самодостатъчно това детенце, сякаш живее в някакъв собствен свят с измислени герои. И ми се струва много ранимо, може да е силно сензитивно и затова да изгражда някаква защитна бариера спрямо външната среда.


Когато проговори, в един момент може да се чуят интересни и дори странни неща. Струва ми се, че това дете е родено с някакъв мистичен дар, който в един момент може да се разкрие.

А в развитието си не изостава, нали? Ако изключим това, че не е проговорило.




« Последна редакция: Юли 27, 2015, 09:52:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Натални карти
« Отговор #1222 -: Юли 27, 2015, 10:16:12 pm »
Детенцето е в добро физическо здраве, даже бих казала по-едър за възрастта си, но  според лекарите се развива добре.Посещава редовно логопед и днес при поредното посещение съвета е бил да се прави някакво изследване на главата.
Според мен трябва да се развиват социални умения, да се преодолее свенливостта, мнителността. Изглежда ми някак самодостатъчно това детенце, сякаш живее в някакъв собствен свят с измислени герои. И ми се струва много ранимо, може да е силно сензитивно и затова да изгражда някаква защитна бариера спрямо външната среда.
Изключително точно попадение.Относно Асц. Лъв(часът не е ректифициран), такова рижаво  очарование, просто няма как да остане незабелязан! Ще редактирам картата с данни .
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 10:24:55 pm от Liliq »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1223 -: Юли 27, 2015, 10:26:21 pm »
Аха, значи майката вече е ходила при специалист, това е добре.

Може и поради гореизброените фактори да проговори по-късно от обичайното, особен характер е.

Не е ли контактно, не проявява ли любопитство? Как се държи с други деца, търси ли компания или предпочита да стои отделено?

Ако има някакви съмнения за аутизъм, в тази насока би трябвало да се провери от съответния лекар специалист. По хороскоп е почти невъзможно да се определи такава диагноза - виждала съм карти на такива деца, по нищо не се различават от останалите. Включително и доста напреднали астролози, използващи прецизни техники, се затрудняват да определят кои фактори го причиняват.

Дотук въобще ли не е обелило нито дума? Мисля, че от полза биха били групови занимания в детски кръжок, където да се развиват креативни, сръчни и практични умения, хем така ще може да си стимулира въображението и да започне да общува с другарчета.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1224 -: Юли 27, 2015, 10:39:01 pm »
да не вземе направо да пропише и да стане писател после
Слухът в такива случаи също трябва да се провери, макар че по картата не виждам такъв проблем

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1225 -: Юли 27, 2015, 10:44:01 pm »
да не вземе направо да пропише и да стане писател после

Да пропише мистични или фентъзи романи, но може и криминалета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1226 -: Юли 27, 2015, 10:49:22 pm »
Благодаря Ви много!  Детенцето е момче.Качвам карта.
сол АСЦ е в нат. 12д- детето през текущата година ще е изолирано, в свой собствен свят, но въпреки това ще е щастливо със сол Юпитер в сол. 1д
сол МС е в нат. 9д, а сол Марс съвпад сол Венера овен са в сол 9д
сол Меркурий У3, 11 в сол 6д съвпад със сол ДСЦ и квадрат с сол Луна У12 в сол 10д-  това, че не говори и не може да общува с приятелчета го травмира или майка му го травмира, понеже не говори?  :017: Специалистите, лекарите имам предвид, какво са казали по случая? Въобще не говори или е темерутесто, като голямата ми дъщеря, която проговори късно, на 4г помня как мълчеше като пън и ми късаше нервичките, но пък рисува от съвсем малка, от двегодишна... сега говори на испански толкова бързо, не мога да я стигна, все пак е с АСЦ близнаци  :)

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Натални карти
« Отговор #1227 -: Юли 27, 2015, 10:49:34 pm »
Детето  си е с особен характер, изговаря думички или по скоро срички, които майката разбира. Преди да започнат да посещават логопед е бил много палав, дори агресивен, определено се повлиява добре от посещенията при специалистите.Изключително любопитен е,но в същото време е и страхлив. Днес ги придружих до кабинета и ми направи впечатление как си запушваше уши с ръце докато пресичахме улицата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1228 -: Юли 27, 2015, 11:01:07 pm »
Днес ги придружих до кабинета и ми направи впечатление как си запушваше уши с ръце докато пресичахме улицата.

Хм, може да възприема външната среда и всички шумове извън дома /- сигурна и позната среда/ като дразнител, който нарушава вътрешното му равновесие. С тази скорпионска Луна в 4 дом от малък се учи да пази личното си пространство, от друга страна с такъв стелиум в 7 дом трябва да се научи да се "свързва" с другите, да бъде по-адаптивен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Натални карти
« Отговор #1229 -: Юли 27, 2015, 11:04:34 pm »
сол АСЦ е в нат. 12д- детето през текущата година ще е изолирано, в свой собствен свят, но въпреки това ще е щастливо със сол Юпитер в сол. 1д
сол МС е в нат. 9д, а сол Марс съвпад сол Венера овен са в сол 9д
сол Меркурий У3, 11 в сол 6д съвпад със сол ДСЦ и квадрат с сол Луна У12 в сол 10д-  това, че не говори и не може да общува с приятелчета го травмира или майка му го травмира, понеже не говори?  :017: Специалистите, лекарите имам предвид, какво са казали по случая? Въобще не говори или е темерутесто, като голямата ми дъщеря, която проговори късно, на 4г помня как мълчеше като пън и ми късаше нервичките, но пък рисува от съвсем малка, от двегодишна... сега говори на испански толкова бързо, не мога да я стигна, все пак е с АСЦ близнаци  :)
Казва думички , но не може да го накараш да я повтори,когато той си реши тогава,по лесно изговаря думи на английски, които е чул от някое детско, отколкото на български. Дадени са насоки за някакво изследване на главичката.