Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623581 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1305 -: Август 06, 2015, 11:50:35 pm »
Това много прилича на него... Много точно казано :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1306 -: Август 07, 2015, 12:02:21 am »
Тук рецепцията Меркурий/Луна и това че опозицията е в подвижни знаци позволява да намери подходящата аудитория, но и постоянното усещане , че някъде там  другаде ще е по-вълнуващо с някоя друга/-и .

Рени, кое наричаш рецепция Меркурий-Луна?
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1307 -: Август 07, 2015, 12:10:34 am »
Благодаря, Дияна . Мислите ми изпреварват писането- Марс/Юпитер , като начин на утвърждаване и връзка с 2/8-ми тук.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1308 -: Август 10, 2015, 02:00:41 pm »
Искам някой, който е имал по-крупничък уж транзит на нещо през вертекс и е отчел събитие да сподели.Преживяла съм Юпитер през вертекс без грам нищо :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1309 -: Август 10, 2015, 02:08:58 pm »
Искам някой, който е имал по-крупничък уж транзит на нещо през вертекс и е отчел събитие да сподели.Преживяла съм Юпитер през вертекс без грам нищо :012:
в соларите може да окаже дом с важно значение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1310 -: Август 10, 2015, 02:09:15 pm »
Искам някой, който е имал по-крупничък уж транзит на нещо през вертекс и е отчел събитие да сподели.Преживяла съм Юпитер през вертекс без грам нищо :012:
Споделяла съм през 2009г, когато тр Юпитер+тр Нептун+ тр Хирон ми кацнаха на вертекса и имах среща с един, с който всичко негово в натала е аспектирано от моя Сатурн и обратно. За мен срещата беше съдбовна, а за него една от многото- целия този съвпад на изброените транзити при него беше на АСЦ  :) Но, действително живота ми след него потръгна, че преди това бях в криза и не виждах светлинка в тунела, но до светлинката сама достигнах- той отдавна дълбае в други тунели  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1311 -: Август 10, 2015, 02:13:06 pm »
Искам някой, който е имал по-крупничък уж транзит на нещо през вертекс и е отчел събитие да сподели.Преживяла съм Юпитер през вертекс без грам нищо :012:

При мен Вертексът е в първия градус на Рак и ингресът на Плутон в Козирог маркира цяла поредица от неприятни събития. Но не вярвам да е било свързано с Вертекса, по-скоро е от опозицията с осмодомната Луна, аспектът проработи още в апликация - на 5-6 гр. от нея.

Не съм чувала Вертексът да е "точка на смъртта", по-скоро го свързват с "отношения".
 
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1312 -: Август 10, 2015, 02:32:14 pm »
Всъщност парите мен не ме интересуват, в чужди сметки не гледам, но да се шашкат така хората с "оххх, как да ти го кажа..."-ей тва много ме дразни
Освен ако магика не си измисля целия кейс, понеже се притеснява за мъжа й да не направи опит за самоубийство, а астроложката говори за "пак"
Така че...или картите на масата, или-в трета глуха

Марс мина в лъв, нали-усещам и без да гледам транзитите :) кво нещо е сектата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1313 -: Август 10, 2015, 02:45:41 pm »
Работата е там,че и имам доверие,вярвам и,защото до сега не ме е подвеждала...и сега незнам какво да мисля...Искрено,искрено се надявам да греши...
Как може да вярваш на човек, написал толкова неверни неща на едно място?
Единствено вярно е това, че лунното затъмнение в края на септември попада на неговото Слънце У6 в 12д, но това може да се интерпретира по много начини- с дир Уран на К8 и Луна У4 може да показва опасност за някой от родителите му например. Слънчево затъмнение в съвпад с Плутон У8 при него е имало и през септември 2007-та, а нещо да му се е случило?
« Последна редакция: Август 10, 2015, 02:48:28 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1314 -: Август 10, 2015, 02:50:13 pm »

Също в някои случаи аспекти се задействат по-рано, ако са в непосдвижни знаци или по-късно, ако са в подвижни ...


Ако тук няма грешка в преписването, то това е невероятен БИСЕР! След такова изказване, този астролог е изгубил моето професионално доверие.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1315 -: Август 10, 2015, 03:57:09 pm »
Какво трябва да му усещаме на Марс в Лъв ,срам не срам, но нищо не усещам ;D

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1316 -: Август 10, 2015, 03:58:15 pm »
Ако тук няма грешка в преписването, то това е невероятен БИСЕР! След такова изказване, този астролог е изгубил моето професионално доверие.

Ама, Хепи, тук няма нито едно улучено планетно положение, ни транзитно, ни соларно, ни прогресивно, ни директно! Е, никой не може чак толкова да си измисля небивалици, колкото и да е афиф астролог! Или гледачката е гледала друга карта, или тук са ни посочени грешни натални данни.
« Последна редакция: Август 10, 2015, 04:01:42 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1317 -: Август 10, 2015, 04:00:43 pm »
Какво трябва да му усещаме на Марс в Лъв ,срам не срам, но нищо не усещам ;D

Папи я напъва да тропне по масата :012:
De omnibus dubitandum est

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1318 -: Август 10, 2015, 04:26:57 pm »
При мен явно Марс е със забавено действие мързи ме все едно е още в рак  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1319 -: Август 10, 2015, 04:32:41 pm »
Ама, Хепи, тук няма нито едно улучено планетно положение, ни транзитно, ни соларно, ни прогресивно, ни директно! Е, никой не може чак толкова да си измисля небивалици, колкото и да е афиф астролог! Или гледачката е гледала друга карта, или тук са ни посочени грешни натални данни.

Предполагам, че дамата, която ни занимава в момента, нещо се "е объркала" - определено нещата не са така, но как са .... да си се оправя. Затова изключвам всички факти като факти и се концентрирах само по нещо чисто астрологично, нещо, което няма как да се сбърка, за да се ориентирам в обстановката .... и това беше резултата, демек, или сериозно ни "гъбаркат", или това не е астролог, а някой ... и аз не знам как точно да го определя.

Много ми е неприятно, когато някой нов започне да се "се подиграва" с хората тук - като че ли ние сме му длъжни да го консултираме, и то безплатно - колко човека написаха, че данните не са верни, колко човека обясняваха от различен ъгъл за Плутон, смърт и т.н. Не, тя си знае нейното, настоява и ..... Затова насочих всъщност вниманието си към истинността на това, което говори дамата - за мен при нея нещата нещо не са У ред. И въпросът приключи.

Наближава края на работния ден обаче  :49: