Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622993 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1320 -: Август 10, 2015, 07:25:08 pm »
Пиша за последно и приключвам...
Става на въпрос за това,че съпруга ми беше решил да се самоубива...и това много ме притесни...
Само ще цитирам какво ми написаха:"
"При него - има реална опасност да направи още крайни опити - има съвпад на прогресивни слънце и Плутон - което път към оня свят.  Слънцето приближава Плутон, сега е най-засилващ се аспекта, после ще го настигне и задмине, но горе-долу поне още година е рискова - в това отношение. И понеже се случва в неговия 6 дом, където е здравето - може да не умре, но да пострада физически, да се увреди. Бъди бдителна! Не искам да ставам крайна, но Плутон при него управялва дома на смъртта и е силен в тази област.
Освен това дирекционен Плутон (смъртта) прави точен съвпад с натален уран - риск от внезапна смърт през тази година.
Соларен Марс му застава на асцендента - ще иска да се изяви мъжествено като себеусещане и в брака. А соларна Венера е в 1 дом върху луната - ти ще си най-важна за него и ще опитва да те обгрижва всякак  - луната при него управлява семейството - затова не става въпрос за любовница или тайна връзка. Венера управлява брака
Соларния дом на влюбванията ляга в дома на брака - в теб е влюбен - от където и да го погледна - все натам сочи
А 5 натален (любовен) дом е пълен с транзитни бенефици - прелива от любов ...

За неговото здраве - бъди много, много внимателна на 13 и 28 септември.

На 13 септември има частично сл. затъмнение, което ще е върху плутон в 6 дом - може да направи нов опит - има 3 градуса орбис - слава богу, но е риск.... И втори може да направи на 28 септ. - тогава е много по-страшно, защото затъмнението е Лунно, то слага край на нещо започнато - ако е мисли за това на лунното то слага начало или ако има неуспешен опит - то на лунното може да го направи - тогава  - то е точно, ама точно върху неговото слънце и в 12 дом ... знаеш какво значи той....
Оххххх, тъпо ми е да ти пиша така, но при него аспектите са крайни и точни - прогресивни слънце и плутон, това затъмнение, дирекционен плутон на уран ....
Ами, според мен няма нищо сигурно, понякога има аспекти - виждаш ги - огромни, но не действат.

Също в някои случаи аспекти се задействат по-рано, ако са в непосдвижни знаци или по-късно, ако са в подвижни ...

Също така човек има и свободна воля .....
До сега никога не съм виждала толкова много аспекти сочещи едно и също. Силните любовни аспекти са градивни и позитивни - би следвало да го извадят от блатото - макар и да няма отклик от теб, защото той носи тази енергия на съзиданието в себе си, желанието да бъде любов, да бъде живот. Реално има двуполюсен модел - от една страна хипер активна любовно-градивна посока, от друга - крайност  по отношение край на живота.

Т.е. не е само второто
Много лошо е, че прогресивни Слънце и Плутон са на косъм от Вертекс - точката на смъртта в хороскопа - все пак са на малко отстояние, но слънцето ще я активира по-късно.
Обаче - нищо сигурно няма  Peace Това са предпоставки, ще има условия, голяма вероятност - от Вас си зависи всичко"
Вижте,жената си разбира от работата...
Дано,дано не е права...

 :friends: ....ако тези са го писали да им е простено .... иначе съм  :41: маток след прочита при тези данни

Извинете,все още съм много далече от астрологията,но на съпруга ми в наталната карта изскочиха потресаващи неща...
Данните са 25-ти/ Март/ 1970г./ София/ Мъж/ 6:45ч.

« Последна редакция: Август 10, 2015, 08:25:18 pm от strelicka »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1321 -: Август 10, 2015, 07:51:23 pm »
Пък мен ей това изречение ме чопли:

Това са предпоставки, ще има условия, голяма вероятност - от Вас си зависи всичко"

Е, какво се очаква да направи родената, за да махне прогресивното слънце и плутона от пустия вертекс на мъжа си? И срещу колко К?
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1322 -: Август 10, 2015, 07:58:24 pm »
Аз пък подозирам, че магика няма дълго да ни уважава с присъствие :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1323 -: Август 10, 2015, 08:04:04 pm »
При мен Вертексът е в първия градус на Рак и ингресът на Плутон в Козирог маркира цяла поредица от неприятни събития. Но не вярвам да е било свързано с Вертекса, по-скоро е от опозицията с осмодомната Луна, аспектът проработи още в апликация - на 5-6 гр. от нея.

Заради вас с Ребека и акрукс сега специално проверих къде ми е това. И се оказа, че е между Венера и Луна. Значи, нищо не мога да кажа за него, и да действа, няма как да разбера.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1324 -: Август 10, 2015, 08:06:36 pm »
Аз пък подозирам, че магика няма дълго да ни уважава с присъствие :)

Пък, от друга страна, може и да си доведе врачките, да разцъкаме едни карти.
De omnibus dubitandum est

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Натални карти
« Отговор #1325 -: Август 10, 2015, 08:20:26 pm »
О, не такъв "астрологичен шедьовър" за първи път чета!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1326 -: Август 10, 2015, 08:20:37 pm »
Заради вас с Ребека и акрукс сега специално проверих къде ми е това. И се оказа, че е между Венера и Луна. Значи, нищо не мога да кажа за него, и да действа, няма как да разбера.
ти пак си крачка пред мен вече знаеш,аз не съм толкова любопитна ,а можеше

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1327 -: Август 10, 2015, 09:35:42 pm »
По картата на мъжа на Магика,която akruks е качила.
Първо този мъж има рецепция Марс/Венера,като Марс е У1,в 1Д в Телец.Марс Телец да не забравяме,че е изключително разумен и устойчив земен знак и самоубийствата не са типични за него.Виждам,че трз Плутон У8 му прави тригон от 10Д,което ме навежда на много устойчиво трансформиращо се негово "мъжество".Понеже едновременно с това ще прави квадрат към Венерата му,а в момента Уран е ретро имам асоциация със сексуалност и може би такава авантюра.Защо не и развод(Венера е У7).
Сатурн започва да тригонира Слънцето му,което е определено стабилизация,а Марсът му У1 не е застаршен-в никакъв случай самоубийство.Може би нов път.Юпитер му влиза в 6Д-здравословни проблеми защо да има? ;)
Уран на ДСЦ може да даде развод,освен ако брачният партньор не е с акценти Водолей,знаков Уран,силни планети в 11Д.
Уран в 1Д променя личността му и той ще поиска свобода,Уран е егоист,за да се самоубива.
Магика,ако обича да подтисне страховете си и да не ги изразява пред мъжа си,за да не я вземе за лабилна.Този мъж има стелиум в Овен и съвпад Марс/Сатурн,мъже с такъв съвпад не се дават-личен опит,познавам 3ма,които са ми много близки.
У10 му е в 1Д,което не е малко-какво самоубийство
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Натални карти
« Отговор #1328 -: Август 10, 2015, 09:55:18 pm »
И на мен ми направи впечатление съвпада на транзитният Уран-У на 12 дом с натална Венера -У на 7 дом в първи натален дом .Уран е минал скоро през АЦ ,преди 2-3 години е имал прогресивно новолуние в 1 дом ,което е довело до доста промени при него.Така че питанките при Магика може и да са няколко.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1329 -: Август 10, 2015, 10:05:37 pm »
По-скоро ще приключва с партньорства
И на мен ми направи впечатление съвпада на транзитният Уран-У на 12 дом с натална Венера -У на 7 дом в първи натален дом .Уран е минал скоро през АЦ ,преди 2-3 години е имал прогресивно новолуние в 1 дом ,което е довело до доста промени при него.Така че питанките при Магика може и да са няколко.
И друго пак Марс/Сатурн ме ядат:това са У1 и У10 в съвпад(пак казвам в 1Д),човекът търси реализация,а Телец захапва като булдог и си върви в браздата
Венера пък му управлява Уран в натала и в Овен в момента където е тя в натала,той не може да причини щети(по лични наблюдения)
« Последна редакция: Август 10, 2015, 10:08:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #1330 -: Август 10, 2015, 10:24:27 pm »
Това плаче да се отбележи в темата "ОВ". Ей го де е септември, в края Магика да каже — мъж ми е жив/не е жив. Вярно, че някой друг е правил прогнозата, ама пак. Извинете, че толкова цинично, ама като прочетох по какви показания щял да умира…

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1331 -: Август 10, 2015, 10:29:57 pm »
Това плаче да се отбележи в темата "ОВ". Ей го де е септември, в края Магика да каже — мъж ми е жив/не е жив. Вярно, че някой друг е правил прогнозата, ама пак. Извинете, че толкова цинично, ама като прочетох по какви показания щял да умира…

Да, дори да се абстрахираме от карата и да вземем само написаното - не видях някъде да участва У1 :) - как точно ще умре без да присъства ... нямам идея :) .... поне такъв спомен имам де, в момента пиша по памет - не ми се чете пак.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1332 -: Август 12, 2015, 11:37:48 pm »
Включвам се преди да съм изчела цялата тема, но ще дочета утре :)

В първите страници не видях да разглеждате Венера по дом, при мен е в 8 дом, в Скорпион. Прави съвпад със СЛВ, тригон с асцендента (Риби) и квадрат с Луната в Лъв. Понеже за страстта коментирате аспекта между Луната и Марс - при мен са в секстил, Марс е в Близнаци.

Бих казала, че съм доста сексуална натура. Сексът е като въздуха за мен, форма на себеизразяване и себеусещане. Няма комерсиалност  :) Обичам разнообразието, разчупване на граници, бариери, предразсъдъци - за това допринася и екзалтирания Уран в Скорпион - пак в 8 дом.

Със сексуалността свързвам и Плутон - както Венера е в изгнание в Скорпион, така Плутон ми е в изгнание във Везни в 7 дом  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1333 -: Август 13, 2015, 12:06:01 am »
Какво ли може да се очаква от плутон в изгнание  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1334 -: Август 13, 2015, 01:25:40 am »
Какво ли може да се очаква от плутон в изгнание  :017:
В случая са във взаимна рецепция с нейната Венера, по знак и по дом, и всяка една от планетите е в услуга на другата.