Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623180 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1485 -: Ноември 15, 2015, 09:54:20 pm »
Видяхме какви чудеса върши квадратът му със Сатурн  :d030:

Е, то твойто е бебешко гукане. Жлъчни изстъпления съм виждала при девишки Меркурий в квадрат със Сатурн.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1486 -: Ноември 15, 2015, 10:01:01 pm »
Папи е с ретро мерк в козирог опозиция ретро сатурн в рак
Затова така ви призовавам към благи думи, тръгнете ли вие, може да тръгна и аз
И няма да е добре, хич

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1487 -: Ноември 15, 2015, 10:03:11 pm »
Пък аз чакам девойката да влезе и да ѝ кажа няколко приказки за хороскопа, стори ми се интересен.

Но чакам и още една, която беше на опашката преди нея. Те що така идват, задават въпроси и изчезват вдън земя?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1488 -: Ноември 15, 2015, 10:31:01 pm »
За такова положение не бях чувала.

Че какво му е :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1489 -: Ноември 15, 2015, 11:21:01 pm »
Яко е
Нативът е пълен психопат, който се прави на любезно момиченце
Но има ли други луди, социопати, психопати, агресори, прикритието пада :)

Много често хората, на които давам някакви съвети, не разбират, че това е защото вече сме участвали в такъв филм и краят е ясен

Добре че имам луна в стрелец

Lilly_po

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Натални карти
« Отговор #1490 -: Ноември 16, 2015, 12:49:11 am »
Цитат
За догодина като че ли не виждам ясни указания за предстоящо майчинство, по към 2017 г. отиват нещата.

Но ти не се отказвай, пробвай още сега. Евентуално през пролетта 2016 г. би имала по-голям шанс да заченеш, ориентировъчно март-април /до към м. май/.  :)

Вчера успях да ти разгледам картата само по стандартната тропическа система и да кажа няколко общи приказки. Днес разгледах по ведическата и изникнаха доста интересни моменти. Повечето астролози се въздържат да казват неща, за които не ги питат изрично. Но доколкото се сещам, ти нали беше питала и за семейството, не само за предстоящо майчинство.

Ако часът на раждане е точен, има указания за не особено хармонична атмосфера в семейството. Това евентуално би могло да означава и ранно заминаване на родител или ранно отделяне, преминаване към самостоятелен живот. Има указания и за това, че може да срещнеш брачния си партньор при по-специфични обстоятелства. В брака ще са нужни повече компромиси. Има и указания за евентуален престой в чужбина - може да не е трайна емиграция, а престой за известно време.

Имаш добре изграден емоционален филтър, затова може би и нямаш много близки приятели. В приятелството могат да изпъкват твоите problem solving умения - да намериш практично и разумно решение за всеки проблем, вкл. и от емоционално естество, без прекалени драматизации. Това малко хора успяват да го оценят, повечето търсят съпреживяване. Също така ми се струва, че си от хората, които макар и да се влюбват по-трудно, са способни дълго време да обичат един-единствен човек, дори след физическата раздяла да останат трайно привързани към някой.

Много Благодаря за отговора и за отделеното време.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1491 -: Ноември 16, 2015, 09:09:33 am »
Сега ще ти помогна с интерпретацията.
Щом разчиташ символите на планетите и знаците в домовете ЗАПОЧВАШ ДА пишеш в търсачката на гугъл например Венера в еди-кой си знак и четеш бавно,напоително и внимателно.После търсиш Венера в еди-кой си дом и пак четеш бавно и внимателно всичко,което ти попадне.Преди или след това връщаш темата "натални карти" и четеш да намериш ако има инфо за твоята позиция.Ако Венера има съвпад търсиш в гугъл съвпад на Венера с "на майка си дивия".Изчиташ всичкия обем за всяка твоя планета и позицията и.След това си напъваш мозъка да синтезираш.
Ако не ти се занимава не се притеснявай-до сега си живяла БЕЗ да знаеш нищо за хороскопа си,ще можеш да живееш и занапред.

Дракс с две думи- само-анализ и синтез  ;)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1492 -: Ноември 16, 2015, 12:01:52 pm »
Подозирам,че дори не са чели значението на планета в знак и дом,а също и аспекти между всеки две планети.   :)
Тук,във форума  доста е писано за същото,но някой трябва да го прочете.Само тази тема е 82 страници.  :08:

е за какво им е да четат ..... влизат, пускат си картата и народа тук започва да си пише ... за кеф :) ... и те са доволни - явно този номер вече е станал известен и хората се възползват - защо да дават пари за астролог, гледачки и т.н. ......

"не е луд този, който яде баницата ....."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1493 -: Ноември 16, 2015, 01:52:06 pm »
  Здравейте група, ще помоля за помощ при разчитането на наталната ми карта, разчитам разположението на планетите и домовете, но имам проблем с интерпретацията. Ще съм благодарна ако съдействате
уау, колко коза на едно място - размириса форума на пърчовина  :D
 Ето тук може да четеш по картата си http://pims.ucoz.net/publ/13

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1494 -: Ноември 16, 2015, 06:17:26 pm »
Те се саморегулират нещата-идва новак, хората му обръщат внимание, идват 5, те спират да обръщат, спират да идват новаци, и т.н. Търсене и предлагане

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1495 -: Ноември 16, 2015, 10:47:29 pm »
Вие ако смятате, че тук прекаляват, аз какво да кажа?

Реших да вляза в един стар профил - в астрологичен форум, в който не пиша от 2007/2008 година. И какво да видя - лично съобщение, получено преди 2 месеца от абсолютно непознат, с молба за подробно тълкуване на хороскопа, напълно гратис. И с изброена поредица от въпроси.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1496 -: Ноември 16, 2015, 10:50:10 pm »
10 години си помниш паролата -изумително браво  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1497 -: Ноември 17, 2015, 11:49:29 am »
И мен ме обземат такива мераци понякога, а навремето - направо неконтролируемо желание. Но след като те изконсумират и си тръгнат с високо вдигнат нос и пораснало самочувствие /коя си ти? не те познавам!/, постепенно такива нагласи изчезват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1498 -: Ноември 17, 2015, 11:51:31 am »
Izvinqvam se za latineca nonqmam kirilizator na tozi komp moje li da kajete neshto po tozi natal konkretno za emocii takiva neshta kato cqlo i ima li indikacii za razvod v nego .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1499 -: Ноември 17, 2015, 11:55:22 am »
За този съм ти споделила моето мнение в Синастрията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui