Автор Тема: Десети дом и амбициите ни.  (Прочетена 75427 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #450 -: Февруари 22, 2016, 03:40:03 pm »
И като се съберат Сатурн и Уран на едно място в Козирог какво става? През деня неуморно изграждам, през нощта без пощада руша  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #451 -: Февруари 23, 2016, 07:27:50 am »
И като се съберат Сатурн и Уран на едно място в Козирог какво става? През деня неуморно изграждам, през нощта без пощада руша  ;D
И аз с това си напъвах мозъка в последно време.Сатурн е ясно какво прави в Козирог,а Уран май като Юпитер в този знак трябва да се чувства като пиле в калчища.Сигурна съм,че Сатурн ще надделее в твоя случай и с времето ще опитоми Уран,като го научи какво да разрушава от старото в структурата.Уран ще действа със способите на знака и върху темите,които са му подчинени-какъв оксиморон в случая.
 Имам натален,сходящ тригон Сатурн/Уран.Все по-рядко намирам нещо за разрушаване,за разлика от в "детинските си години",когато хобито ми беше дестройър.Сега основният ми стремеж е изграждане.  ;)
 Трябва да се доверим на силата и слабостите на планетите си.Те знаят като ни лишават от нещо(временно или постоянно),от какво ни предпазват.  :08:
« Последна редакция: Февруари 23, 2016, 07:30:07 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Десети дом и амбициите ни.
« Отговор #452 -: Април 29, 2016, 11:03:16 pm »
 Качвам картите на един от най-ненормалните хора в историята,стига разбира се да може да се вярва на часа на раждане.Данните ги взех от http://www.astrotheme.com/  ,а те как са се сдобили с тях е друг въпрос.

    Скоро се маех какво е призванието на МЦ в Телец с асц Лъв и присъствие в 12Д,но не бях подготвена за този вариант.
В западната карта наблюдаваме чудесна рецепция Слънце/Плутон У1/У4.
Тронова Венера съвпад с екзалтирал Сатурн и заточен Марс в трети дом.Този дом най-не го уважавам,но май има как да даде голяма изява.
Онази отвратителна  :-\ Кала Сарпа Йога присъства и тук,но в сидерала се губи за малко заради излизането на нещастния Юпитер в Козирог от Стрелец и СЛВ от Козирог.И в двете карти Юпитер е в ограничаващия го Козирог.В западната като управител на 5Д/8Д,а в сидерала само на 9Д и СЛВ.
В картата на транзитите за 03 август 1492г-отплаването му за Западна "Индия" имаме невероятната размяна на местата на трз Уран/Юпитер върху наталната му опозиция Юпитер/Уран,което заедно с трзСатурн на К7 в собствения си знак и дом допринася за реализирането.Натален Екз Сатурн съвпад с Венера,който тригонира куспидата на 7Д прави впечатление.Би могло да се тълкува като пълна подкрепа от държавата/кралицата  ;) ,което е факт.
В същото време заточеният натално Марс,господар на У9 и У5 настъпва в падение на к12 в Рак,което изглежда никак не е попречило за сбъдването на мечтите на Колумб.Като че има доказателство,че тронова/екзалтирана планета(в случая Венера) покровителства и дава добра изява на планетите със слабости,а самата тя се е запътила в трз съвпад към собственото си място.Слънцето пресича асц.
 Натален Нептун(нов У8) до К3,изглежда е предостатъчен,за да реализира най-дългото,смело  и опасно пътуване в историята на човечеството,да не забравяме какви водни дракони са пазели края на сушата,а отвъд е бил ада и нищото.  ;)
Очевиден е и съвпада на трз Хирон с МЦ,който в натала "не го вижда",но в деня на отплаването е факт.

Да не забравим почестите и званията,които е придобил най-вече вицекрал на откритите от него земи и адмирал,по-дребните звания няма да ги броим.  ;)

Имаме съвпад на ъглови Управители У7 и У10.
Късметлийски съвпад на У9/У10/У7 ,в пакет със заточения Марс :d030: :012: ,значи има шанс за слабите есенциално планетки,ако искате бройте термите и фейсовете  ;D :043:


« Последна редакция: Април 29, 2016, 11:25:51 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: