Автор Тема: Новолуние - 27.06.14  (Прочетена 16095 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #60 -: Юли 01, 2014, 10:02:14 am »
Бе тя жена му го праща, планче му спретнах. Не помня къде точно четох за емиграцията, Уран и куспидата на 8 дом, но го запомних веднага. Ще цитирам източника, ако се сетя за книгата :)

за емиграция не знам, но когато Уран минава през куспидата на 8 ми дом след ретро движение, аз заминавам на работа в чужбина. Но при мен Уран е и У9 (за няколко минути :) ).

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #62 -: Юли 01, 2014, 10:11:09 am »
Знам, че плюсовете навън ще са ми повече - пресметнах, че вече е по-скъпо да живея в БГ, отколкото навън. Уран управлява работното ми място (6 дом) и е във втори, по натал дава секстил към куспидата на 4 дом, тригон към МС и към слънцето в 9 дом- няма да му се разсърдя, ако ме премести, вземам лаптопа, външната памет и децата и да не няма  :)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #63 -: Юли 01, 2014, 10:24:18 am »
Знам, че плюсовете навън ще са ми повече - пресметнах, че вече е по-скъпо да живея в БГ, отколкото навън. Уран управлява работното ми място (6 дом) и е във втори, по натал дава секстил към куспидата на 4 дом, тригон към МС и към слънцето в 9 дом- няма да му се разсърдя, ако ме премести, вземам лаптопа, външната памет и децата и да не няма  :)

ама то това тук показва, че трябва сама да го направиш, а не да пращаш първо партньора - няма тук 7 и 8 дом ...  ??? какъв е твоя солар?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #64 -: Юли 01, 2014, 10:49:45 am »
Аз не на партньора, на Уран разчитам да ме изрита навън  :) Към момента ми дава само живот без постоянни адресни регистрации, като номад съм, по две-три години живея на едно място  :) Соларът ме счупва от бачкане, ставам вече от само себе си в 6:00, за да превеждам, и приижда още и още работа през деня. Ето го... не ме свърта, искам промяна.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #65 -: Юли 01, 2014, 11:07:36 am »
Едва ли точно аз ще мога да направя правилния анализ на ситуацията по астрологичните карти, просто споделих това, което видях.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #66 -: Юли 01, 2014, 11:14:53 am »
Aaa, недей, просто попита и ти го изпратих. Все пак имам соларен асцедент в Близнаци в девети натален - не очаквам да си вися у дома и само да превеждам, мисля за пътешествия и друг тип разширение откъм чужда култура... Тия преводи ме стестняват и ограничават  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #67 -: Юли 01, 2014, 11:18:35 am »
Ето тук май съм го видяла, но сякаш беше книга  :017:
Тука си го чела, за транзита му през 8д пише "Интересно, че в този период хората понякога се втурват в чужбина, в емиграция или дисиденство. Ако Уран се реализира на това ниво, човек може би се лишава от възможността да излезе с Уран на ментално ниво, където може да намери за себе си нови състояния, ново ниво на възприемане, нови източници на информация, тъй като 8 дом – това е дом на трансформациите и е много важно тук да не се тръгне по първия, много силен зов на Уран."

А после за транзита през 9д-  "Понякога пред човека възниква някаква алтернатива, дилема, и транзита на Уран през 8 дом е хванал идеята за емиграцията, необходимостта да направиш нещо със своя живот, и в момента, когато ние идваме в 9 дом човек може да реализира тази емиграция, и да използва цялата тази енергия на материално ниво."

Съгласна съм с написаното- преди година, когато Уран нагази моя 8д нали отидох в чужбина при моя мъж и дъщерята и се появи големия ми порив да емигрирам там, точно в този град, но трябваше да се върна неочаквано, след като преживях шок покрай падането на майка и 20-те шева по главата ѝ, след това пак се върнах при моя мъж и пратих поръчка към космоса на коя улица точно да имам жилище за след време, което не е невъзможно- точно в момента са много евтини жилищата там, само дето нямаме пари с моя, но и това може да се уреди стига той да се реши къде последно иска да се установим.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #68 -: Юли 01, 2014, 12:06:01 pm »
Къде си сега, при него ли?

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #69 -: Юли 02, 2014, 07:44:10 am »
И при мен е в 12, в точен квадрат с Луната. Не знам колко ще разкрие тайни, но определено ще ми разкаже играта емоционално. Пуска и по един положителен аспект към Венера и Юпитер, но нищо не очаквам от тях. По-скоро щше ми се иска да се усамотя, както ми се иска от много време насам. Още повече, че и ретро Меркурий ми е** майката и той в каре с Луната. Чудя се още колко мога да издържа. Асцендента ми е на К3, та може да ми излезе някое пътуване, да ми избистри малко мозъка.
Мислите ли, че при точно каре на новолунието с нат. Луна има смисъл да правя инвитро опит?

Изобщо не ми се отрази положението на новолунието в 12-ти дом. Още не съм го установила от към тайни, но определено само ходя насам-натам. АСЦ на К3 даде много, кратки пътувания, в това число и в чужбина - някои осъществени, други-предстоят.  А емоциите бяха кофти само, докато Мерка беше ретро. В момента, в който стана стационарен, като че ли се пречистих от всичко негативно.

Някой може ли да се включи по въпроса с бременеенето?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #70 -: Юли 02, 2014, 11:13:07 am »
и при мен новолунието беше в 12 -ти. една приятелка ми подари махало с книга и почвам да разучавам радиестезията.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #71 -: Юли 06, 2014, 10:02:30 pm »
Гледай да не останеш с грешно впечателние за някакви хора, може някой да сеопита да те манипулира ...

Благодарение на мнението ти,си имам едно наум и има защо. ;)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #72 -: Юли 06, 2014, 10:49:58 pm »
Чудех се как ще проработи новолунието в точен съвпад с натална осмодомна Луна - пак се върнах към гадателството.   
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #73 -: Юли 07, 2014, 12:07:30 am »
Аз се изживявах като майка - не ми хареса. Не мисля да повтарям.  :012: Беше в 10 ти дом, съвпад със Слънце у12.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #74 -: Май 20, 2015, 01:18:38 pm »
Ако е на въпрос тр Уран отдавна мина моя К8, сега е съвпад с Юпитер у4 там, а нито наследство имам, нито съм емигрирала, но за 2015г ми излиза промяна на дома, че тогава прогресивен Иц е на 0гр- провери на теб и на твоя прогресивната ос по 4д дали е в 29-1гр
По солара на твоята половинка има указание да замине и работи в чужбина, ще му е трудничко там- сол Плутон в сол 9д, но то на всички първите две години им е трудно, докато се адаптират

Тези дни на две мои приятелки (слънце в Близнаци) плюс мъжа на едната от тях (слънце в Рак) - и на тримата им се смени знака на прогресивен IC преди около месец и едната вече си е купила билет за постоянно живеене в Тайланд, другите двама са поканени да заминат да работят в Норвегия и от месец учат усилено език. При мен ще се случи смяната в края на август, но аз вече и не очаквам емиграция, просто защото купих жилище тук, преместих се и може би това ще ми е местенето. Нещо ме налегна мъката, че в БГ ще останем без лекари...