Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 171194 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Всичко ,което е изредила Ребека ,Като допълнение Уран на к8 +Нептун в 8ми дом в натала ,предполагат това.Градусът 21*е подчертан.Сатурн по натал в 21*,у9,у10 домове и диспозитор на Луна/Венера.Зачеването е предишния солар ли е?
« Последна редакция: Юли 24, 2021, 09:37:48 am от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818

Здравейте  Ребека и Сафо.
Много ви благодаря.

Сафо-зачеването е през месец май тази година в този солар.

Има ли индикации за успешна бременност в следващия солар?
Аз ги виждам, но пак мепритеснява този сол.Марс, макар и в по-голям съвпад с нат. Луна.
Както и сол.К12 в нат. 5 дом и сол.К6 в 11 нат.дом.
Сол. Луна в нат. 8ми дом, съвпад с нат. Нептун в 8ми дом.
Да не би да става въпрос за бременност, при която жената ще трябва да лежи в болница за задържане или у дома?
След месец ще започне с кръвни изследвания за генетични заболявания и ще се разбере, дали там има проблем.

Благодаря!

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/

Здравейте,

По този солар вижда ли се, защо бременността е неуспешна.
Първа е за жената и сърцето на плодът спира в 9 седмица.
Има ли съмнение за генетично заболяване или някакво изобщо, свързано с процеса на бременност?

Благодаря!
Фортунадес, съжалявам за случилото се! С тази жена сме си писали на 3 февруари 2019г.

акрукс- Психически на този етап ще укрепнеш, както и в здравословно отношение, що се отнася до неизявени проблеми, свързани с репродуктивна дейност и тази на дебелото черво.

жената - Тук ме изненадваш: никога не съм смятала че имам проблеми с репродукцията или дебелото черво. От къде идва това? Никога не съм имала проблеми с репродуктивните ми органи или червата. Като цяло доста се грижа за тялото си и за външният си вид. Пия добавки, почти не ям месо, сладко и тесто. Да не говорим че не пържа и не употребявам и бързи храни. Винаги ходя на прегледи и стриктно си следя организма.

акрукс- Солар съм ти гледала само предстоящия, както и за следващите две години, макар да не се знае тогава къде ще посрещнеш рождения си ден и соларна година, че нали е от значение населеното място, където се намираш за построяване на картата. Прогнозите ми са по дирекции и след това потвърдени по профекция.


fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818

Здравейте,

По този солар вижда ли се, защо бременността е неуспешна.
Първа е за жената и сърцето на плодът спира в 9 седмица.
Има ли съмнение за генетично заболяване или някакво изобщо, свързано с процеса на бременност?

Благодаря!
Фортунадес, съжалявам за случилото се! С тази жена сме си писали на 3 февруари 2019г.

акрукс- Психически на този етап ще укрепнеш, както и в здравословно отношение, що се отнася до неизявени проблеми, свързани с репродуктивна дейност и тази на дебелото черво.

жената - Тук ме изненадваш: никога не съм смятала че имам проблеми с репродукцията или дебелото черво. От къде идва това? Никога не съм имала проблеми с репродуктивните ми органи или червата. Като цяло доста се грижа за тялото си и за външният си вид. Пия добавки, почти не ям месо, сладко и тесто. Да не говорим че не пържа и не употребявам и бързи храни. Винаги ходя на прегледи и стриктно си следя организма.

акрукс- Солар съм ти гледала само предстоящия, както и за следващите две години, макар да не се знае тогава къде ще посрещнеш рождения си ден и соларна година, че нали е от значение населеното място, където се намираш за построяване на картата. Прогнозите ми са по дирекции и след това потвърдени по профекция.

akruks,

Да, определено прогнозата ти е била правилна.
Но живота е такъв, докато не се случат нещата, няма как човек да бъде изследван от всичко.
Важното е, че има начин да се проследят причините за неуспешната бремменост.

Благодаря!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1009 -: Август 29, 2021, 02:25:06 pm »
Здравейте момичета според вас възможно ли е бременност през този солар

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1010 -: Август 29, 2021, 04:20:44 pm »
Питащата защо е избрала точно този солар, два напред?
Годините й не са чак толкова много, но не са и малко.
При уран върху луна нямаше ли шанс?
Нека пробва сега около Нова година, средата на декември-януари, Юпитер съу4 прави бисекстил с Меркурий у8 и с Луната й.
Пожелавам една Везничка да донесе баланс в живота.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1011 -: Август 29, 2021, 04:38:00 pm »
Питащата защо е избрала точно този солар, два напред?
Годините й не са чак толкова много, но не са и малко.
При уран върху луна нямаше ли шанс?
Нека пробва сега около Нова година, средата на декември-януари, Юпитер съу4 прави бисекстил с Меркурий у8 и с Луната й.
Пожелавам една Везничка да донесе баланс в живота.
💖💖💖благодаря

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1012 -: Ноември 28, 2021, 01:20:46 pm »
Мноооого му е рано на този солар, но след всичката гадост, която ми се изсипа напоследък, търся светлината в тунела. Асцендент в 7-ми в стрелец, управител Юпитер в 6-ти в съвпад с Луната У8 в солара, те съответно в съвпад с натален Асцендент. Барабар с тях обаче е и Уран.  :( Нещо да не си замина внезапно? Управител 5-ти и 12-ти Марс е на MC, куспидата попада в 5-ти. Другият управител на соларен Асцендент Нептун е в 4-ти, за който съм чела, че в година на раждане често е позициониран там. Венера в солара в съвпад с Лилит и с куспидата на 5-ти натален. Соларен Плутон на куспидата на натално MC, a куспидата на соларен 11-ти върху натален Плутон. Възлите по оста 5-11. В началото на 2023г. имам прогресивно новолуние в 5-ти, та възможно ли е една мечта да стане реалност? Не ми го спестявайте, ако виждате обратното!
« Последна редакция: Ноември 28, 2021, 01:24:05 pm от guapa79 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1013 -: Ноември 28, 2021, 05:12:19 pm »
guapa79 , действително е рано за този солар, та ти още не си преполовила текущия...

Но понеже вече си го построила и се притесняваш, по 8д е езотериката, зачеването, наследства и интимни отношения, защо само смърт виждате по този дом не мога да разбера? По планетата Уран е астрологията  ;D
5-ти в 12-ти- тайна любовна връзка или престой в болница заради бременност, ако главна цел ти е да имаш дете може да се случи- МС в 5д (това показва също брак по любов), АС в 7д показва активност в областта на партньорства, брак
« Последна редакция: Ноември 28, 2021, 05:16:03 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1014 -: Ноември 28, 2021, 05:59:52 pm »
Мноооого му е рано на този солар, но след всичката гадост, която ми се изсипа напоследък, търся светлината в тунела. Асцендент в 7-ми в стрелец, управител Юпитер в 6-ти в съвпад с Луната У8 в солара, те съответно в съвпад с натален Асцендент. Барабар с тях обаче е и Уран.  :( Нещо да не си замина внезапно? Управител 5-ти и 12-ти Марс е на MC, куспидата попада в 5-ти. Другият управител на соларен Асцендент Нептун е в 4-ти, за който съм чела, че в година на раждане често е позициониран там. Венера в солара в съвпад с Лилит и с куспидата на 5-ти натален. Соларен Плутон на куспидата на натално MC, a куспидата на соларен 11-ти върху натален Плутон. Възлите по оста 5-11. В началото на 2023г. имам прогресивно новолуние в 5-ти, та възможно ли е една мечта да стане реалност? Не ми го спестявайте, ако виждате обратното!
guapa79,Марс на МЦ и упр.на 3 ти и 5ти сол.може да засегне по някакъв начин родител.Юпитер у1,у4 ти домове в 6ти ,ежедневие,здраве,работа,лели,чичовци.Опозиция по оста 3/9ти домове.Съседи,пътувания,общуване,сестра.Много натоварен 9ти сол.като край на работа/служба.По 9ти са курсове,квалификации,интернет общуване,тесни специалисти.Прави впечатление точният съвпад сол.Меркурий с нат.Сатурн и квадратът сол.Марс нат.Нептун.Сол.асц е в 0*,но планети по главни оси винаги показват година,важна ,изпълнена с промени и събития.За теб са важни Луна и Марс като триплицитетни управители на асц ,освен Венера.За съжаление раждане/зачеване не откривам тук(може и да греша).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1015 -: Ноември 28, 2021, 08:46:57 pm »
guapa79, за 2023 г, годишният управител е Марс. Щом толкова те интересува какво ти е "писано " за 2023/2024 г директирай си картата, виж кои са годишните управители и тогава умирай.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1016 -: Януари 17, 2022, 11:43:11 am »
Много ви благодаря за отговорите и за много години на всички!
Нека 2022-ра година бъде още по-интересна, изпълнена с  повече радост, усмивки и успехи! Бъдете здрави, обичайте се и се отдавайте на предизвикателства всеки ден! Няма невъзможни неща, стига да има достатъчно желание и воля да бъдат постигнати. Спорна и мирна да е!

А в солара за следващата ми година виждате ли нещо такова като събитие? ??? Прогресивното ми слънце У5 ще в тригон към MC

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Здравейте! Прикачам моята карта.Нямам деца (все се надявах, че няма да стане така  :'( :'( :'()
Кои са индикациите, че няма да имам деца?
« Последна редакция: Май 05, 2022, 04:01:46 pm от napa4 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Здравейте! Прикачам моята карта.Нямам деца (все се надявах, че няма да стане така  :'( :'( :'()
Кои са индикациите, че няма да имам деца?
нощно раждане, к5 в лъв, Слънце, Юпитер, Сатурн са упр. На 5ти.Юпитер е на трон, в нощна карта над хоризонта не е добре поставен. Сатурн ранява луната.
Венера, упр. на Асц е силна. Може би причината е в партньора?! Марс не е добре поставен, упр. 7ми дом и асц. Венера, Марс, Луна са упр. На Асц. И трябва да имат аспект, отношение с управителите на 5ти дом. Сатурн ранява луната.,а той е диспозитор, Луната не е добре поставена в козирог, но е в секта. Меркурий, ако е верен часа също има управление над 5 ти дом, дева. В него е надеждата, защото аспектира Венера. Не си качила градусите на куспидите на домове, а въпросът ти е много сериозен. Как да се видят дирекции, без година на раждане? Планетите са в плодовити знаци.
« Последна редакция: Май 05, 2022, 06:18:00 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
napa4 , в пети дом имаш интерсептиран знак Дева.Меркурий е диспозитор на У5 Слънце,който е в квадрат с Юпитер-. У8.Меркурий/ест.сигнификатор за деца/ е в съвпад със Сатурн и в опозиция на Луна/ест.сигн.на майчинство/ в заточение в Козирог.Но пък ЗаеДно с това Луна и Сатурн пускат тригони към тронова Венера.Отделно не знам дали леко не се обезвреждат Луна и Сатурн с рецепция по заточение? ::) Предпоставки постфактум има,но може и да е имало възможности?В смисъл не стерилитет,а житейски развой.