Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167885 пъти)

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Здравейте! Прикачам моята карта.Нямам деца (все се надявах, че няма да стане така  :'( :'( :'()
Кои са индикациите, че няма да имам деца?
нощно раждане, к5 в лъв, Слънце, Юпитер, Сатурн са упр. На 5ти.Юпитер е на трон, в нощна карта над хоризонта не е добре поставен. Сатурн ранява луната.
Венера, упр. на Асц е силна. Може би причината е в партньора?! Марс не е добре поставен, упр. 7ми дом и асц. Венера, Марс, Луна са упр. На Асц. И трябва да имат аспект, отношение с управителите на 5ти дом. Сатурн ранява луната.,а той е диспозитор, Луната не е добре поставена в козирог, но е в секта. Меркурий, ако е верен часа също има управление над 5 ти дом, дева. В него е надеждата, защото аспектира Венера. Не си качила градусите на куспидите на домове, а въпросът ти е много сериозен. Как да се видят дирекции, без година на раждане? Планетите са в плодовити знаци.

Прилагам нова карта, в която мисля, че се виждат всички необходими данни.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Възел в 8, много проблемна Луна, целеустремена карта.
Моята версия е ограничения и възпитание от страна на майката, семейството, насърчаване да учи и работи, да гради кариера, да не бърза със секса, да го избягва, забрана, но и естествена тенденция да страни от секс. Търсене на достойния партньор, добрата партия, изгодна женитба, никой не е достатъчно добър за хубавото ни момиче.
Венера Сатурн допълнително дава трудности и пречки в любовта.
Аз също клоня в посока изтърван влак, у8 в11, уран в 6, че и плутон, хормонални и гинеколкогични проблеми, но по-скоро причинени от липсата на реализация.
« Последна редакция: Май 05, 2022, 08:43:32 pm от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
napa4,Венера е много добре поставена и е в антисия с к5,таен аспект.Но в 12 дом,тя няма силата да действа,не вижда асц.Омъжена ли си?Може би е имало бременност.Решнието е взел някой друг в семейството-родител.Юпитер,естествен сигнификатор на децата е на трон,в дом на радост и вижда асц.Слънцето на к2 като опозиция на к8 -грешен избор.Около 26 годишна възраст дирекция асц идва върху Слънце,а дирекция Венера е тригон Плутон в 6ти.На около 37/38 години Венера е съвпад Слънце по дирекция.
« Последна редакция: Май 05, 2022, 10:41:47 pm от Сафо »

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
napa4,Венера е много добре поставена и е в антисия с к5,таен аспект.Но в 12 дом,тя няма силата да действа,не вижда асц.Омъжена ли си?Може би е имало бременност.Решнието е взел някой друг в семейството-родител.Юпитер,естествен сигнификатор на децата е на трон,в дом на радост и вижда асц.Слънцето на к2 като опозиция на к8 -грешен избор.

Имах дългогодишен партньор (повече от 20 години), с когото се разделих наскоро. Той не искаше да има деца.
Аз много искам, но може би е твърде късно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Още в първия си пост към теб написах,че "може би причината е в партньора".Благодаря,че сподели.Успех!

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Още в първия си пост към теб написах,че "може би причината е в партньора".Благодаря,че сподели.Успех!
Много благодаря за отделеното време!
Грешните избори в живота са причина за липсата на деца  :'( :'( :'(
Срамувам се и ми тежи.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Няма място за срам, защото няма нищо срамно, болката е достатъчна тежест и цена.
Ако решите да правите нещо по въпроса оттук нататък, трябва да сте много разумна, а не емоционална и добре да си дадете сметка. Опозицията меркурий сатурн-луна изискава трезва рационалност въпреки чувствата.

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Няма място за срам, защото няма нищо срамно, болката е достатъчна тежест и цена.
Ако решите да правите нещо по въпроса оттук нататък, трябва да сте много разумна, а не емоционална и добре да си дадете сметка. Опозицията меркурий сатурн-луна изискава трезва рационалност въпреки чувствата.
Благодаря за отделеното време!
По отношение на емоциите - осъзнавам, че ми пречат да взимам правилните решения.

« Последна редакция: Май 06, 2022, 02:42:56 pm от napa4 »

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Възел в 8, много проблемна Луна, целеустремена карта.
Моята версия е ограничения и възпитание от страна на майката, семейството, насърчаване да учи и работи, да гради кариера, да не бърза със секса, да го избягва, забрана, но и естествена тенденция да страни от секс. Търсене на достойния партньор, добрата партия, изгодна женитба, никой не е достатъчно добър за хубавото ни момиче.
Венера Сатурн допълнително дава трудности и пречки в любовта.
Аз също клоня в посока изтърван влак, у8 в11, уран в 6, че и плутон, хормонални и гинеколкогични проблеми, но по-скоро причинени от липсата на реализация.
Напълно отговаря на начина, по който съм възпитана. Едва след смъртта на майка ми обаче (преди година) осъзнах колко много поражения са нанесли върху мен ограничените представи за живота, формирани в семейната среда   :(

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1029 -: Август 14, 2022, 04:31:50 pm »
Наскоро писах в темата за соларите. Планираме второ детенце и преди опитите направих изследвания, но се изненадах неприятно от резултатите . Оказа се, че съм отключила Хашимото и сега първо напасваме дозата за щитовидната жлеза..
Преди и по време на бременността и след раждането бях на различни терапии, при нови бременност и раждане ме очаква същото.
Виждам, че слънчевото затъмнение на 25.10 е почти на соларния асцендент, но откъм 12 дом. А слънцето е в 6 дом на солара...
Благоприятен ли е периодът за второ детенце според вас?
« Последна редакция: Август 14, 2022, 04:34:16 pm от Калия »

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1030 -: Август 31, 2022, 05:41:57 pm »
Здравейте, мили хора моля за мнения по моят солар в момента съм бременна в 6ти месец, вижда ли се раждане на дете, тъй като има леко изоставане на плода и ще правя генетични изследвания, та въпроса ми е ще го бъде ли? Преди това имам две мъртво родени деца! Благодаря ви!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1031 -: Септември 05, 2022, 01:45:13 am »
Здравейте, мили хора моля за мнения по моят солар в момента съм бременна в 6ти месец, вижда ли се раждане на дете, тъй като има леко изоставане на плода и ще правя генетични изследвания, та въпроса ми е ще го бъде ли?
натал + солар с куспиди е нужната карта

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #1032 -: Септември 06, 2022, 07:25:37 pm »
Прикачвам картата с куспиди!