Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 172745 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #990 -: Март 26, 2021, 06:54:56 am »
Здравейте,
По тази карта се пита за пол на бебето и раждане-нормално или секцио.
Както и при възможност протичане на бременността-първа е за бъдещата майка.
Зачеването е на 8.02 :)

По натал първото дете ще е момиче, а според този солар може да не задържи бебето, но може и да греша, тъй че недей да го казваш на жената!

akruks,
И аз го мислих.. Разбира се, че няма да го казвам.
Днес и изписаха 10 вида лекарства и добавки, защото здравословно не е много добре още от преди това.
Колит, гастрит, констипация, лоша храна, алкохол, цигари, хемороиди, а е само на 24 години и само сладко яде. Отделно видях Уран в 5-ти дом.
Страничен въпрос, просто за мен важи- когато знам данните на доктора, който ще ме лекува, кое гледахме да е окей като аспекти и разположения?
Искам и аз да си избера гинеколог, но с моя Нептун в 8ми дом, се притеснявам.
Благодаря!
За какво ти е гинеколог,за какво ти е доктор въобще,след като нямаш хемороиди,констипация,каквото и да означава това,не пиеш,не пушиш и не употребяваш "лоша храна"?!Къде намираш "добра храна"и съществува ли такава вече.Онзи ден ,жената в плод и зеленчука ме предупреди да махам кората на лимоните,а тя ми е любима,след измиване,разбира се. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #991 -: Март 26, 2021, 05:23:25 pm »
akruks,
И аз го мислих..
Страничен въпрос, просто за мен важи- когато знам данните на доктора, който ще ме лекува, кое гледахме да е окей като аспекти и разположения?
Искам и аз да си избера гинеколог, но с моя Нептун в 8ми дом, се притеснявам.
Благодаря!
Моите лекари съм избирала по професионални умения, а не по звездите :)
Нептун в 8д няма да те отрови, но може да те психяса при определени аспекти, освен това твоя 8д е 2-ри за отсрещната страна, тъй че хората, които срещаш/привличаш е възможно да не са съвсем наясно по отношение на парите, които изкарват, да имат повече, отколкото показват или обратното

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #992 -: Март 26, 2021, 05:44:00 pm »
Водно раждане в басейн .

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #993 -: Март 28, 2021, 01:25:14 pm »
Здравейте,
По тази карта се пита за пол на бебето и раждане-нормално или секцио.
Както и при възможност протичане на бременността-първа е за бъдещата майка.
Зачеването е на 8.02 :)

По натал първото дете ще е момиче, а според този солар може да не задържи бебето, но може и да греша, тъй че недей да го казваш на жената!

akruks,
И аз го мислих.. Разбира се, че няма да го казвам.
Днес и изписаха 10 вида лекарства и добавки, защото здравословно не е много добре още от преди това.
Колит, гастрит, констипация, лоша храна, алкохол, цигари, хемороиди, а е само на 24 години и само сладко яде. Отделно видях Уран в 5-ти дом.
Страничен въпрос, просто за мен важи- когато знам данните на доктора, който ще ме лекува, кое гледахме да е окей като аспекти и разположения?
Искам и аз да си избера гинеколог, но с моя Нептун в 8ми дом, се притеснявам.
Благодаря!
За какво ти е гинеколог,за какво ти е доктор въобще,след като нямаш хемороиди,констипация,каквото и да означава това,не пиеш,не пушиш и не употребяваш "лоша храна"?!Къде намираш "добра храна"и съществува ли такава вече.Онзи ден ,жената в плод и зеленчука ме предупреди да махам кората на лимоните,а тя ми е любима,след измиване,разбира се. ;D

Сафо,
Констипация е т.нар запек, който от своя страна води до хроничен цистит, интоксикация и хемороиди.
Лично аз съм много отговорна към здравето си, превид професията ми. Не осъждам нездравословния начин на живот на бъдещата майка, защото нямам правото,а че аз не бих постъпила така с тялото си, при условие, че нося отговорност за новият живот в мен. Храната в България се знае че не е задоволителна откъм хранителни стойности, но доколкото е възможно внимавам и не консумирам junk food, както и рядко ползвам месни продукти. Разбира се всеки има право на избор. Лимоните можеш да ги накисваш за 30мин цели във вода и да ги хапваш с кората :)
Може би си иронизирала нуждада ми от избор на лекар, без значение дали е с цел профилактични прегледи или с друта т.е. бременност. Когато човек не е отговорен към собственото си здраве, никой лекар не би могъл да му помогне. В крайна сметка, не мисля че могат да наливат в главите на хората здравната им култура.  :-*

akruks,
И аз го мислих..
Страничен въпрос, просто за мен важи- когато знам данните на доктора, който ще ме лекува, кое гледахме да е окей като аспекти и разположения?
Искам и аз да си избера гинеколог, но с моя Нептун в 8ми дом, се притеснявам.
Благодаря!
Моите лекари съм избирала по професионални умения, а не по звездите :)
Нептун в 8д няма да те отрови, но може да те психяса при определени аспекти, освен това твоя 8д е 2-ри за отсрещната страна, тъй че хората, които срещаш/привличаш е възможно да не са съвсем наясно по отношение на парите, които изкарват, да имат повече, отколкото показват или обратното


akruks,
Аз също, но си права че се психясвам :) За съжаление днес разбрахме че лелята на мъжът ми е с раково заболяване на яйчниците и има разсейки в коремната област.

Водно раждане в басейн .

Ребека, това е много добра идея с оглед на Нептуна ми в 8ми дом, но само по филмите съм го гледала :D
Нека да дойде този момент, живи и здрави ще го мисля.  ;D

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #994 -: Март 29, 2021, 04:21:39 pm »
fortunades,Да ,имаше сарказъм в моя коментар,но се подразник ,нека всеки си живее живота както намери за добре,не е нужно да наблягаме единствено на отрицателните качества на човек,никой не е идеален.Лекарите са по 7ми дом.Извини ме. :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Здравейте,
По тази карта се пита за пол на бебето и раждане-нормално или секцио.
Както и при възможност протичане на бременността-първа е за бъдещата майка.
Зачеването е на 8.02 :)

По натал първото дете ще е момиче, а според този солар може да не задържи бебето, но може и да греша, тъй че недей да го казваш на жената!

Здравей, akruks,
Давам ОВ- полът на бебето е момче и за сега няма индикации за проблеми.
Единствено е, че расте по-голямо и че майката си има проблемите, които са от началото на забременяването й.
Доста голям корем има за месеците, но и тя е по-едра.
Важното е, че всички са здрави!
Ако има други индикации ще пиша.
Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Здравейте, ще пусна два солара. Може ли някои да ми каже кога е по-вероятно да има раждане? Прехвърлих първите страници на темата, по-ранната карта много прилича на една в първите страници на форума, за която е написано, че има аборт, а по-късната (т.е. за 2022/2023), прилича на тази, в която е написано, че има раждане. Може ли някои да коментира?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Здравейте, ще пусна два солара. Може ли някои да ми каже кога е по-вероятно да има раждане? Прехвърлих първите страници на темата, по-ранната карта много прилича на една в първите страници на форума, за която е написано, че има аборт, а по-късната (т.е. за 2022/2023), прилича на тази, в която е написано, че има раждане. Може ли някои да коментира?
Няма как да прилича на друга карта, понеже тогава са били в едни знаци външните планети, сега са в други, а и реално погледнато, дори на близнаците картите им не са еднакви и имат разлика. Поне да беше сложила линк към разгледаните карти, които имаш предвид...
А ти бременна ли си в момента, защото трябва да направиш бебето първо, пък тогава да се притесняваш как ще протече и авърши бременността. Соларите показват само обща тенденция, Плутон в соларен 5д може да означава трансформация по отношение на творческа дейност, на сценични изяви; човек може да търси дълбочина в любовните връзки, да са с отенък на фатално привличане- по 5-ти дом не са само децата, развлеченията и ваканциите, спорта, хазарта, рисковите спекулации също

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Давам ОВ- полът на бебето е момче и за сега няма индикации за проблеми.
Единствено е, че расте по-голямо и че майката си има проблемите, които са от началото на забременяването й.
Доста голям корем има за месеците, но и тя е по-едра.
Важното е, че всички са здрави!
Ако има други индикации ще пиша.
Поздрави!
Да, това е най-важното- да са здрави! И леко раждане на жената! 

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Здравейте, ще пусна два солара. Може ли някои да ми каже кога е по-вероятно да има раждане? Прехвърлих първите страници на темата, по-ранната карта много прилича на една в първите страници на форума, за която е написано, че има аборт, а по-късната (т.е. за 2022/2023), прилича на тази, в която е написано, че има раждане. Може ли някои да коментира?
Няма как да прилича на друга карта, понеже тогава са били в едни знаци външните планети, сега са в други, а и реално погледнато, дори на близнаците картите им не са еднакви и имат разлика. Поне да беше сложила линк към разгледаните карти, които имаш предвид...
А ти бременна ли си в момента, защото трябва да направиш бебето първо, пък тогава да се притесняваш как ще протече и авърши бременността. Соларите показват само обща тенденция, Плутон в соларен 5д може да означава трансформация по отношение на творческа дейност, на сценични изяви; човек може да търси дълбочина в любовните връзки, да са с отенък на фатално привличане- по 5-ти дом не са само децата, развлеченията и ваканциите, спорта, хазарта, рисковите спекулации също

https://astra.la/forum/index.php?topic=575.15 Става дума за карти от тази страница на Babyblue. Едната карта е с име "бебе" другата "аборт". Не знам как точно да ги цитирам  ??? Прочетох, че се гледат определени домове и наличие на планети в тях. В картата на раждането например и едната, която пуснах аз ДСЦ и в двете е в 11ти дом, а АСЦ в 5ти. май не мога да обясня много точно  :-[
Аз не съм бременна все още. Не се притеснявам за раждането. Влязох в темата, защото се зачудих какво трябва да се гледа и кои са общите неща в картите, за да може да се предположи бъдеща бременност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.

Sun_Shine123, трябва да се гледа наталната карта- управителите на 1 и 5 домове, Луна, Венера и Юпитер, какъв е техният статус, дали обещават бременност. Кой от посочените сигнификатори има най-много сила и дали през годината е действащ в прогностичните карти. Ако същия сигнификатор или сигнификатори са свързани с 4, 5,11 , заедно с лунните възли, соларните главни оси, да попадат в 5-11, сол.Луна на АСЦ, са индикация за бременност. Ако е в мъжка карта, същото, но се гледа връзката 5-7 домове. При наличието на интервенция и 8 -1 домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Става дума за карти от тази страница на Babyblue. Едната карта е с име "бебе" другата "аборт". Не знам как точно да ги цитирам  ??? Прочетох, че се гледат определени домове и наличие на планети в тях. В картата на раждането например и едната, която пуснах аз ДСЦ и в двете е в 11ти дом, а АСЦ в 5ти. май не мога да обясня много точно  :-[
Аз не съм бременна все още. Не се притеснявам за раждането. Влязох в темата, защото се зачудих какво трябва да се гледа и кои са общите неща в картите, за да може да се предположи бъдеща бременност.
За зачеване и раждане са все 8-ми и 5-ти дом, а ДС се отчита за второ дете. Това са картите:
https://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg34038#msg34038
https://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg34058#msg34058
Но се гледат и други показатели, като затъмнения в 5-ти/11-ти дом, транзит на нодална ос през тези домове, прогресивна Луна и др.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Да, ясно, не е толкова просто и се гледат доста неща ...картите са мои, които пуснах. Напоследък темата за бременността и раждането е доста често повдигана при мен, може би заради годините, но аз все отлагам, заради това, че искам други неща преди това ... :-*

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818

Здравейте,

По този солар вижда ли се, защо бременността е неуспешна.
Първа е за жената и сърцето на плодът спира в 9 седмица.
Има ли съмнение за генетично заболяване или някакво изобщо, свързано с процеса на бременност?

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Привет, на пръв поглед има толкова показатели за бременност ,..но в един момент соларната Луна на АС попада на нат ИС -4 дом, при това в квадрат с наталният Марс в дванайсти и тригон със Сатурн. И всъщност сол Луна е в точна опозиция на натална във Водолей, на МС ,която изглеждаше чудесно аспектирана от съвпад на сол Юпитер и имаше надежди за положителна смяна на статут.. още повече съвпад на сол Венера и Слънце с нат Юпитер и слънце в 11.. Обаче май този Юпитер опозе Луната е донесъл напразни надежди. Нат Лна па натал е в каре с Марс и повтаря соларният аспект, а също Сатурн нат су у8 сега в солара е на к 1О и предполага кризисен момент. Сигурно има още показатели ,но има да -доста.
« Последна редакция: Юли 23, 2021, 01:27:35 pm от Ребека »