Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173538 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Навремето имах позната, която е родена малко след съпруга ти – новолуние във Водолей. С идентична домификация и АС в същия градус. Неочаквано роди момчета близнаци, беше непланирано забременяване /и после сама си ги гледа/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Навремето имах позната, която е родена малко след съпруга ти – новолуние във Водолей. С идентична домификация и АС в същия градус. Неочаквано роди момчета близнаци, беше непланирано забременяване /и после сама си ги гледа/.

... надявам се на него да не му се случва това  :57: Благодаря!
strelicka, беше доста подробна, а коментара не зная къде изчезна, но благодаря! Набелязала съм едно място, на което искам да отида в тази връзка.

Благодаря и на всички останали, които се включиха!
Надявам се да мога съвсем скоро да дам обратна връзка с положителен резултат! :13:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Мисълта ми беше, че с нейния хороскоп никой не можеше да повярва /в друг астро форум/, че е забременяла от раз и без никакви проблеми, при това с близнаци. Предположенията бяха за аборт, за изоставяне на децата или че съм тръгнала да лъжа/не съм наясно относно случая. Говорим за новолунна Водолейка като теб, но с карта, почти идентична с тази на съпруга ти. Квадрат на Плутон, Марс и Сатурн към двете светила, като Марс е у5.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Пошегувах се!  :) Най-искрено ти благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Айде на тризнаци да ти върви и да буташ скоро количка като вагон ресторант  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106

... надявам се на него да не му се случва това  :57: Благодаря!
strelicka, беше доста подробна, а коментара не зная къде изчезна, но благодаря! Набелязала съм едно място, на което искам да отида в тази връзка.

Извинявай,не знам как е изчезнал поста ми,вчера влизах да го сейвам за мен и спря тока след минути,идея си нямам какво е станало добре,че го е запазил при мен
от два дена имаме проблеми с тока постоянно спира  :017:

на 26.02 си имала пръстеновидно СЗ в 5 дом в секстил към У5 Нептун,
 на 7 август имаш ЛЗ съвпад Луна в 4 дом
на 21 август  пълно СЗ съвпад К11
това са все домове свързани с детската тема  по принцип Юпитер е първи У5,Нептун също
 имаш две любопитни дирекции свързващи 1-5-8 дом
СД Венера секстил Юпитер
СД Юпитер тригон Венера
сигнификатори на децата са  У5,Луна,Юпитер и Слънце като мундо У5 имаш активирана ос 5-11 лунации,прогр.Луна е от близо 2 и нещо в твоя 5 дом,минала е съвпад с У5,който е двоен сигнификатор на дете в твоя хороскоп,предстой съвпад на прогр.Луна с прогр.Юпитер,анаретен,този асп.сътворява нов живот,но тр.Юпитер е ретро до 9 юни и ще е стационарен от 6-9/06-точно върху ЮЛВ,той забавя и затруднява всичко свързано с планетата,която преминава през него-т.е Юпитер У5,след като тръгне директно и излезе от съвпад с Нодална ос,ще прекоси директно Асц.-връзка 1-5 за зачеване и ще бъде на асц. още 1 година,като презм.10 2017 като влезе в Скорпион ще тригонира К5 от 7.02.2018 –тр.Юпитер е в тригон към Юпитер в 5 У5-
тр.Нодална излиза от 5-11 дом,тр. ЮЛВ през 5 не е бене фактор за забременяване
тр.Юпитер тригон Юпитер на 9 март 2018г- в 23,10 Скорпион ще се обърне ретро,на 10.10.2018 тр.Юпитер вече директен за трети път ще тригонира Юпитер в 5,У5
СД Юпитер У5  на дсц. в тригон У1,8 Венера,ще е действен още 1 година,ще благоприятства зачеване,
тр.Сатурн също е стагниращ фактор за зачеване до 31.10.2017 ще се разхожда върху Венера и след това вече няма да пречи на възможността за зачеване,докато не влезе в асп. с Нептун така ,че от края на м.10 2017 до м.10 2018 е особенно благодатен период за зачеване,а прогр.Луна като пресече ДСЦ. да бъдеш майка вече,пожелавам ти го от сърце,
и понеже Юпитер ти У5 ,ако имаш желание посети,преспи в  манастири даряващи жените  с рожби,след дълго чакане- Бачковския,Троянския,Свети Мина,Соколовския Успех

Happy58

  • Гост
Здравейте! Ще прикача карта, ако някой иска и има възможност, нека направи своята прогноза. Опитвам да забременея от около 3 години и нямам нито едно зачеване...

а какви са рожденните дати на теб и мъжа ти?

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Strelichka, много благодаря за пожеланието и насоките!
« Последна редакция: Май 11, 2017, 05:20:02 pm от Desire »

Happy58

  • Гост
.................................

Lilla, точно тези въпроси си задавам постоянно: Какво пречи на душата да дойде при нас /ако ни е избрала въобще/? Какво да отработим в отношенията ни? Имам желание да направя регресия, за да задам тези въпроси, но още не му е дошло времето ...

ето това въпросче си избрах :)

правя ти нумерологичен анализ и ще пиша само изводите, без да обяснявам цифрите.

Най-важното нещо при теб е "смирението" - трябва да го научиш.
Ти си много силна, няма нещо, което да ти се опре - ти просто не можеш да приемеш, че нещо, което желаеш и решиш, няма да ти се случи. Това е прекрасно, но в един момент ти разширяваш действието на тази сила и я прехвърляш към другите. Постоянно даваш "указания", или изискваш, или налагаш .... тъй като за теб няма невъзможни неща, ти смяташ, че знаеш и можеш да насочваш и живота на другите, по някакъв начин просто им се намесваш в живота. Не го правиш с лоша цел, или да доминираш, а защото вътре в себе си ти знаеш, че можеш и знаеш как да им помогнеш - ти всъщност знаеш кой е правилния път за тях .............. и така отнемаш ролята на Бог/Съдба/Вселена. Но! По този начин не даваш право на другите да имат избор, да правят грешки, да вървят по своя път.
Това, което можеш да направиш, е да спреш да правиш всичко това .... колкото и да ти е трудно. В следващия момент, когато тръгнеш да правиш нещо подобно, прехапи си езика :), остави човека да постъпи както е преценил (това се отнася дори до обикновените ежедневни действия и постъпки), и наблюдавай какво се случва при теб - ще забележиш, че ситуациите се променят :). Дай възможност на Това, което е по-силно от нас, да си свърши работата - на това му се вика "смирение" :) - каквото, такова ...
И, докато гледаш другите какво и как живеят, забравяш собствените си цели и желания. Вместо да даваш сили, енергия, акъл, и т.н. на другите, насочи ги за осъществяване на себе си - и пак уточнявам - няма да ти е лесно, но от теб зависи. И когато някой оплеска нещата, първо прецени дали в момента ти нямаш по-важни за тебе си неща, и тогава тръгвай да помагаш и спасяваш - но, само ако са ти го поискали. Ако не са, си гледай твоята работа/интереси/цели/желания. И не очаквай някой друг да свърши твоята работа :) - само ти можеш да си я свършиш - това важи и за партньора.

И за да не почнеш да се самообвиняваш, да кажа, че до този РД, който е минал, раждането на дете е било с почти 0-ев шанс. Искало се е да знаеш, какво се случва, да направиш една огромна промяна и едва тогава да те дарят с това щастие ... е, била си все още млада за такива неща, пък и инфото го няма в нета :)

Но сега имаш някаква идея ....... ако ти харесва - действай :) .... и със сигурност ще забременееш.
И не забравяй - това се случва ежедневно - при най-баналните дейности и случки. Не чакай някаква кой знае каква ситуация, че да го направиш :) Първо ще се появяват малките, и когато си готова, ще дойдат и по-големите - всичко е въпрос на тренинг.

Хайде и още нещо - не разчитай на това, което рода ти дава като подкрепа, материален и емоционален ресурс. Използвай го продуктивно, за да създадеш нещо. Много е важно това.

Успех  :08:

П.С. Това, че трябва да обърнеш внимание на себе си, включва и почивка, да "се събереш", "да се намериш", "да се откриеш" - опитвай се да оставаш по-често сама, дори и само за 1-2 часа ... ако не може повече. И остави повече от задълженията и отговорностите в къщи на мъжа си - той има да се учи на това :)
« Последна редакция: Май 11, 2017, 08:37:59 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Ако се справиш добре, през тази година имаш много големи шансове по дирекции за забременяване и догодина за промени вкъщи

К1/К7, К5/К11, К4/К10, К6/К12 - с орбис 1 гр - правят необходимите за тази цел дирекционни аспекти :)


Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Хепи, аз също благодаря за написаното, беше ми много интересно, все едно за мен е предназначено. Много пъти се чудя кое е вярно - дали не преча на развитието на всички тези хора около мен, помагайки им или би било див егоизъм да ги гледам как се давят в една или друга ситуация, а аз да гоня моите преки отговорности, защото за тях помощ нямам. 

Happy58

  • Гост
Хепи, аз също благодаря за написаното, беше ми много интересно, все едно за мен е предназначено. Много пъти се чудя кое е вярно - дали не преча на развитието на всички тези хора около мен, помагайки им или би било див егоизъм да ги гледам как се давят в една или друга ситуация, а аз да гоня моите преки отговорности, защото за тях помощ нямам.

ааа, чакай малко - това е анализ на нейната дата - не се препознавай в написаното ......... да не стане сакатлък :)

аз не давам стандартни, морални, или каквито и да са съвети и мнения - САМО и единствено на база цифри ...

не ме вкарвай в грях :)  :29:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Хихи, нямам лоша умисъл, уверявам те.  :012: То вярно, че всички искаме да сме много различни и уникални и като цял образ е така, но сигурно има и линии на сходност при някои хора. :) Не знам на какво се дължи припознаването, може да е пак в числата нещо, не ги виждам кои са нейните. :)

Happy58

  • Гост
Хихи, нямам лоша умисъл, уверявам те.  :012: То вярно, че всички искаме да сме много различни и уникални и като цял образ е така, но сигурно има и линии на сходност при някои хора. :) Не знам на какво се дължи припознаването, може да е пак в числата нещо, не ги виждам кои са нейните. :)

Мила, ние СМЕ различни и уникални :)

но да, има сходства, права си ............ най-малкото, ако датата/деня е един и същ, много неща могат да се "припознаят" ... аз си помислих, че си го приела директно като съвет :) - сори за недоразумението

няма ги цифрите - изтрихме ги

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Мила, ние СМЕ различни и уникални :)

Да, нали това написах: "и като цял образ е така"  :72: