Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173568 пъти)

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Happy, съзнателно или не, от известно време се моля на Бог точно за това - смирение! Започнах да ограничавам доста от желанията си да "помагам", просто защото ми тежи. Явно нещо вътре в мен се промени и то тази година.. Винаги съм си мислила, че смиреността е равнозначна на безразличие и безсърдечност. Ще се опитам да намеря баланса там... Ще успея..

Не зная аз до къде ще докарам любовта ми към астрологията, до колко ще развия тази си страст, но бих била много щастлива ако имам някога и частичка от вашите знания!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Хепи, аз също благодаря за написаното, беше ми много интересно, все едно за мен е предназначено. Много пъти се чудя кое е вярно - дали не преча на развитието на всички тези хора около мен, помагайки им или би било див егоизъм да ги гледам как се давят в една или друга ситуация, а аз да гоня моите преки отговорности, защото за тях помощ нямам.

Въй, то и за мен  :)

Happy58

  • Гост
Happy, съзнателно или не, от известно време се моля на Бог точно за това - смирение! Започнах да ограничавам доста от желанията си да "помагам", просто защото ми тежи. Явно нещо вътре в мен се промени и то тази година.. Винаги съм си мислила, че смиреността е равнозначна на безразличие и безсърдечност. Ще се опитам да намеря баланса там... Ще успея..

Не зная аз до къде ще докарам любовта ми към астрологията, до колко ще развия тази си страст, но бих била много щастлива ако имам някога и частичка от вашите знания!

Не знам, но знам, че носиш от предишни животи някакви силни знания .... довери се на интуицията си - имаш това право, а и не само - направо си е задължение - тя ще те направлява. Ето, сега пак ти е подсказала  :08:

Да, тази година излизаш от един много тегав 10-годишен период :)

Смирението, по мое разбиране, е да признаем, че не сме всесилни и като такива да признаем По-силния :). Но това не е важно за всички (примерно, при мен го няма :) )

На прав път си  :58:
« Последна редакция: Май 11, 2017, 10:02:43 pm от Happy58 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Винаги съм си мислила, че смиреността е равнозначна на безразличие и безсърдечност.

"....Когато Казандзакис отишъл на Света Гора, се срещнал с един подвижник – о. Макарий Спилеот, който живеел в пещера. Отец Макарий му казал на края на разговора им:

- Събуди се! Преди да стане късно! Голям е егоизмът ти, твоето его ще те изяде!


Казандзакис е казал:

- Не вини егото, отче! Егото е отделило човека от животните.

А подвижникът отвърнал:

- Грешка правиш, егото е отделило човека от Бога. Когато сме били смирени в рая, сме били заедно с Бога, възлюбени и единни, но когато казахме Аз! се отделихме, избягахме и от рая, и от Бога, и от себе си, и от другите.

Има един случай, в който можем и трябва да казваме Аз! – когато обвиняваме себе си. Тогава можеш да кажеш: Аз съм виновен, аз направих този грях, аз сгреших, аз поисках и аз го направих. Тогава – да, но за съжаление това са единствените случаи, в които не го казваме."

Коренът на думата „смирение” е мир, и в това е дълбокият смисъл. В дадения случай „мир” може да се тълкува като отсъствие на егоистичното разделяне, противопоставяне, напрежение и всички последствия от това--- http://spiralata.net/kratce/index.php/samopoznanieto-pat-kam-prosvetlenieto/1153-pro-svet62
« Последна редакция: Май 12, 2017, 01:14:58 pm от strelicka »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Хихи, нямам лоша умисъл, уверявам те.  :012: То вярно, че всички искаме да сме много различни и уникални и като цял образ е така, но сигурно има и линии на сходност при някои хора. :) Не знам на какво се дължи припознаването, може да е пак в числата нещо, не ги виждам кои са нейните. :)

Езотеричното знание има отговор на този въпрос.

Освен астрология и номерология има и езотерика. :) А без нея отговор на въпроси /определени/ трудно можеш да получиш.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Мила, ние СМЕ различни и уникални :)

но да, има сходства, права си ............ най-малкото, ако датата/деня е един и същ, много неща могат да се "припознаят" ... аз си помислих, че си го приела директно като съвет :) - сори за недоразумението

няма ги цифрите - изтрихме ги

И как става това нещо? ???

Познавам близнаци родени с няколко минути разлика , различни като характери ,като професия , като съдби.

Не мисля , че общото е в датата и сбора от нея.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Има много хора, родени на една и съща дата – т.нар. астрални близнаци. Къде са разликите според нумерологията? Като човек, който има съвсем бегли нумерологични познания, предполагам, че вибрацията на името също допринася за това. Има нумеролози, които не гледат само рождената дата, смятат и нумерологичната вибрация на имената. В античността даже е имало такива практики – първата сричка на името да е в синхрон с наталната карта, особено с накшатрата на Лагна, на Луната.

https://en.wikipedia.org/wiki/Katapayadi_system

« Последна редакция: Май 13, 2017, 10:19:53 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
носиш от предишни животи някакви силни знания ....
... Ето тук ме погъделичка направо  :012:
Strelichka, много подходяща и поучаваща притча.   :-*
Нумерологията не е базирана само на една дата, много по-комплексна е според мен...

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Има много хора, родени на една и съща дата – т.нар. астрални близнаци. Къде са разликите според нумерологията? Като човек, който има съвсем бегли нумерологични познания, предполагам, че вибрацията на името също допринася за това. Има нумеролози, които не гледат само рождената дата, смятат и нумерологичната вибрация на имената. В античността даже е имало такива практики – първата сричка на името да е в синхрон с наталната карта, особено с накшатрата на Лагна, на Луната.

https://en.wikipedia.org/wiki/Katapayadi_system

и не е достатъчно.

В случая за който пиша разликата е само в първото име . в часа на раждане е няколко минути.
единия завърши висше , работи в холдинга на баща си , има приятелка от години.

Другия не му се учи , пие , ползва психолози , марихуана , няма млада мацка златотърсачка , която да не е минал.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
А в картите им, гледано с прецесия, има ли някакви разлики? Нещо гранично – терми, знаци?
Има близнаци, родени с по 1–2 минути разлика, и там няма нищо гранично. Тогава и астрологът среща сериозен проблем.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Момчетата са доста известни и много близки приятели . Няма как да им дам данните с часовете.
Но датата ето я.

24.06.1989


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
24.06.1989

Сега ми е интересно как ще се изведат разликите от нумерологична гледна точка, ако не се знае поне първото име.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Сега ми е интересно как ще се изведат разликите от нумерологична гледна точка, ако не се знае поне първото име.

 :72: еййй , друго си е мислещото :29:.

Точно това визирах след поста на няколкото потребителки , който се разпознаха в един конкретен номерологичен прочит. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Точно това визирах след поста на няколкото потребителки , който се разпознаха в един конкретен номерологичен прочит. :)

Ама си наблюдателна, ей

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
В последната ми служба имахме колежка с момчета близнаци, коренно различни. Родени с една минута разлика, вадени със секцио. Там вероятно и в производните карти почти не е имало отклонения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui