Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173583 пъти)

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Вече много сериозно ми се иска да стане реалност, за разлика от миналата година вече има осъзнато желание и от двамата.

Ама вие нищо не казвате по този въпрос   ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
не казваме нищо , защото часа на раждане не е точен,4 мин разлика е една година в прогностиката  :)

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Значи направих втора консултация с родителско тяло - 16:20 е часа.



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Не :( живеем на семейни начала, ама пръстен ей на няма ...

В това няма нищо фатално, особено в сегашните модерни времена. Освен това, да ти кажа на ушенце, в хороскопа ти не е заложена особено благоприятна брачна карма. Затова не бих препоръчвала да се избързва да се дава брачна клетва. Едно пробно съжителство е подходящ вариант за теб, така ще имаш възможност да видиш какво е отношението на партньора в някоя по–сложна или предизвикателна ситуация, докъде е готов да те подкрепя.

А всъщност ти защо питаш за евентуална бременност – поради несполучливи опити дотук или просто от любопитство искаш да знаеш кога ще се случи? При този час, ако не е малко по–късен, има вероятност за отложено във времето майчинство. Повече благоприятни предпоставки, ако дотук наистина не си имала сполучлив опит за зачеване, има в периода от края на 2018 до началото на 2019. И като цяло 2018 г. ми се струва по–сполучлива за такива инициативи – узаконяване на връзка, забременяване.


« Последна редакция: Май 15, 2017, 10:26:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Lilia нямам опити, мисля че вече е време, разбира се това е Божа работа, но ми се искаше да се ориентирам астрологично. Може ли да кажеш малко повече за не особено благоприятна брачна карма ? Може би ще се омъжа няколко пъти ?!

Кажи й нещо хубаво, че дотука ми оряза крилата  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
За качеството на брачния живот и какви духовни уроци се усвояват там се гледа навамша. Има сбор от показатели, които не предполагат хармонично протичаща партньорска динамика. Нали искаше форумна "прогноза"  – това са ни възможностите, от всеки по малко, някои и работим през това време.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Благодаря на всички, които се включиха по някакъв начин  :-*
Бъдете здрави!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Значи направих втора консултация с родителско тяло - 16:20 е часа.
какво е отношението на родителите ти към партньора ти

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
не ме интересува :) не поддържам отношения с тях :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
какво е отношението на родителите ти към партньора ти

Часът няма да е много грешен-лоши отношения с родителите-марс в рак 10-ти срещу стелиум със сатурн в 4-ти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Тау–квадратът на Плутон със светилата си е казал думата. И аз съм с такъв. При теб бащата ли е по–проблематична фигура? При мен майката – осмодомна Луна, на тя е и фокус на конфигурацията. Обаче ако се гледа Д12 /производна карта/, като че ли повече по майчина линия са заложени трудни кармични програми, има една задушаваща прилепчивост там, сатурнови влияния. Прилепчивост не в смисъл на свръхобгрижване, колкото робуване на някои обществени норми – за успех, за материално благополучие, за "стабилно" семейство /на всяка цена/, много често за сметка на личното щастие и емоционалната хармония. Но ти си имаш свой път, своя мисия и си силно поставена спрямо родовата карма – Юпитер в Асцендента в производната карта, при това в собствен знак /Стрелец/. В рода има силна марсова енергия, която може би не е намерила конструктивно приложение в живота. Ти имаш да я реализираш, при теб Марс е в кулминиращия знак /десети дом/, но в трудна накшатра и опозиция с ретрограден Сатурн. Но имаш силна връзка със задачите на рода, които са представени от Раху в Д12. Там попада твоето Слънце, което при теб има специфичен статус – атмакарака, т.е. нещо като "духовен сигнификатор", показва задачите на духа в тази инкарнация. Една от задачите е свързана с преодоляване и преобразуване на негативни тенденции, идващи от семейството и от миналото.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Lilia и с двамата, но с баща ми просто не си говорим и сме на приливи и отливи.
Майка ми ме напряга психически и да точно задушаваща прилепчивост, ама аз я отсвирих и сега ми е екстра.
Нумерологично съм с път на живота 7, което знам че е и изчистване на родова карма, което е добре донякъде, защото според мен значи, че имам сили да се справя и с мен се свършва тая тегоба :)
За атмакарака ( е това вече е егати съвпадението) четох за първи път онзи ден, и щом е в слънцето значело проблем с егото ( което е факт) и за да постигна небивали успехи трябвало да изчистя егото :))))
Моля ви пишете с по лесни думички, на аматьорско ниво съм .


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Часът няма да е много грешен-лоши отношения с родителите-марс в рак 10-ти срещу стелиум със сатурн в 4-ти
затова и попитах :012:

Имаш активирана ос 5-11,която се гледа за бъдещото поколение,
 тр.Юпитер в 1 дом каре Сатурн У5,две планети свързани с детската тема  ,които материализират нещата,но  са в напр.асп.късметът до средата на м.юли 2017 не е на твоя страна за забременяване,след това като влезе в Скорпион тр.Юпитер ще квадратира К5 и Луната последователно,пак небл.фактор ,едва след м.12 2017-тр.Юпитер съвпад Плутон секстил У5 Сатурн ще благоприятства забременяване,а и с влизането на тр.Сатурн в Козирог и в 4 дом,от края на м.12 2017 ще получиш подкрепата за това и от др.сигнификатор на децата при теб У5,предстои и сатурнов възврат в 4 дом
връзка 1-5-8 по дирекции също
СД УРАН У5 в 5 сх. тригон Асц.-ще действа още 1 година и нещо
СД ВЕНЕРА У1,съ 8 секстил К8
СД МАРС  у7,8 СЛЕД 1,5 г. ще бъде на  К11
през м.август 2017 прогр.Луна Лъв ще квадратира св. диспозитор Слънцето 8,чак през м.12 тр.Слънце ще е в тригон към прог.Луна ще протектира нещата когато прогр.Луна Лъв  в 11дом   края на м.март 2018 тригон към К8

тр.Уран  У5 три  пъти ще е точен съвпад К8- 25 юни 2017г-ретро на 12.9.09.2017 и на 8 април 2018 в директен ход,ако ти е точен часа на раждане ,той дава събитие на точен аспект,като др.У5-за бременост
на 7 август 2017  – ЛЗ в твоя 5 дом ,НА 21 .08.2017 - Пълно СЛ.З В 11 в точен тригон  К8- ще е тригер за съвпада на тр.Уран-К8,действието на затъмненията са в срок от 6 месеца до следващото
 
обрат на Нодалната ос в 5-11,тр.ЮЛВ през 5 дом задължа нещата ,но при обрат на възлите получаваш скрита подкрепа от невидими източници,може да се върнеш към нещо пропуснато,лесно се получават нещата
така,че както и Лили и аз съм за 2018г, като възможна за зачеване


всичко това е валидно за 16,20 час на раждане
« Последна редакция: Май 16, 2017, 11:24:34 am от strelicka »

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
stelicka ще препрочета няколко пъти :)
Може ли да се разбира, че първи опити са възможни юни, после август-септември, и вече след декември нещата имат мощна звездна подкрепа?
Има ли нещо за 12ти дом - болничен престой?


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
stelicka ще препрочета няколко пъти :)
Може ли да се разбира, че първи опити са възможни юни, после август-септември, и вече след декември нещата имат мощна звездна подкрепа?
Има ли нещо за 12ти дом - болничен престой?

ако гледаме Уран като У5- там нещата са възможни в тези периоди,като м.09 и след м.12  2017 е по -вероятно,при уран нещата стават изненадващо -неочаквано
ако по Сатурн като У5- м.12.2017 и цялата 2018г са благоприятни :) като края на м.март 2018 и Луната  се включва в бене факторите