Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173868 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
В такъв случай трябва да си преосмисли и подреди приоритетите – дали иска да продължи сегашния си начин на живот и по–нататък, да разполага с време за любими хобита, да се развива и надгражда, или да се посвети на майчинство и грижа за дете, при което винаги се налага да жертваш личните си интереси. Щом дори не е във връзка и си няма сериозна половинка, нещата ми изглеждат някак самоцелни. Едва ли не да се търси донор, да се хване първата срещната възможност за мъж, за да не изтърве последния влак, както се казва. Впоследствие за такива решения много горчиво се съжалява – объркват и нашия живот, и този на прибързано избраната ни половинка /под натиска на обстоятелствата/, и на детето.

Много интересна карта – ретро малефик в изгряващия знак, а Лагна е затисната между още два малефика. Ретро Марс в 12 дом в женска карта не е особено благоприятен показател за удовлетворяващ брак и семейни отношения. В навамша, ако часът е верен, също е заложено по–трудно брачно обвързване. Но иначе е романтична натура, има някакъв скрит магнетизъм при нея, в този смисъл отношенията са важни за нея.

« Последна редакция: Юни 09, 2017, 12:45:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
да, Лила, горе-долу така са нещата.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
благодаря Акрукс. Тя вече има една операция, педстои може би още една. Споменах го, ако някой реши да гледа транзити/прогресии. Тази опозиция слънце -юпитер също отразява и разбиранията за получаване/даване на обич като цяло, което също й пречи. както и представата, която си е изградила за мъжете, благодарение на бащата.
« Последна редакция: Юни 12, 2017, 08:20:20 am от Kler »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Най-добре ти пусни карта с транзити и прогресии. Така на пръв поглед аз по-скоро виждам вероятна сериозна връзка сега когато тр. Сатурн прави съвпад с Меркурий и венера, а след това тригон със Сатурн като У6.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
ето ги

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Значи със сигурност би трябвало да има промени в дома й тъй като пр. ИЦ е върху Меркурий венера, а пр. луна в четвърти дом. Не мога точно да определя какво ще е защото тр. Сатурн ще направи съвпад със слънцето и тригон с диспозитора му, тр. уран тригон слънце и Сатурн, но Сатурн ще има и опозиция с Юпитер (естествен сигнификатор на децата и управител на пети дом в конкретната карта) а сега прави и опозиция с луната тъй че не ми се вижда на забременяване. Разбира се може и да греша, може съвпадът на Сатурн със слънцето в пети дом и смяната на знака на пр. Меркурий да донесе нещо такова...при преминаването на сатурн през ИЦ какви събития имаше?

Дали на марс му предстои скоро по прогресии да се обърне директен ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
не, марс не се обръща.
за сатурн - имало е събития, да. болест на родител и поемане на ангажимент за него; преместване; край на сериозна връзка. 


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
благодаря Акрукс. Тя вече има една операция, педстои може би още една. Споменах го, ако някой реши да гледа транзити/прогресии. Тази опозиция слънце -юпитер също отразява и разбиранията за получаване/даване на обич като цяло, което също й пречи. както и представата, която си е изградила за мъжете, благодарение на бащата.
точно за това попитах, защото по транзит нищо не виждам да показва предстояща операция, знаем транзитите, не е нужно да се публикуват, а сега и по прогресия не виждам, след като пусна карта, но в нея се вижда, че пр. Луна е в 4д и след 2г някъде ще е в 5д. , след 2г и половина (провери кога точно) ще е върху Слънцето У1 в 5д и ще образува прогресивно Новолуние- ще има ново начало, свързано с петодомни дела и дано това да е бебче! В това време  СД Слънце ще е тригон Плутон У4, ще е заредена с енергия и силна воля за успешни промени, свързани с дом, семейство.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
точно за това попитах, защото по транзит нищо не виждам да показва предстояща операция, знаем транзитите, не е нужно да се публикуват, а сега и по прогресия не виждам, след като пусна карта, но в нея се вижда, че пр. Луна е в 4д и след 2г някъде ще е в 5д. , след 2г и половина (провери кога точно) ще е върху Слънцето У1 в 5д и ще образува прогресивно Новолуние- ще има ново начало, свързано с петодомни дела и дано това да е бебче! В това време  СД Слънце ще е тригон Плутон У4, ще е заредена с енергия и силна воля за успешни промени, свързани с дом, семейство.

точно тогава и транзитен юпитер у5 ще е в съвпад с нептун у8, а транзитен нептун ще е върху К8. сатурн ще е минал слънцето. дано да й се получи  :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Много близка моя приятелка се опитва да забременее от началото на тази година. Имаше проблеми - претърпя няколко леки операции. Живее с мъж, който има 2 деца от предишен брак. Разведен е от много време. Той няма проблеми (правили са изследвания). Поначало казват, че  и тя вече няма. Слагам солара й за тази и следващата година. Според мен е по-вероятно да се случи следващата година, но предпочитам да не изразявам такова мнение, понеже не разбирам много и не искам да си правя догадки. Все пак психическата нагласа е доста важна. Ще сме много благодарни ако някой може да даде по-обективно мнение

Ииии след 2 г. ОВ ;) Бременна е с близнаци  :clap: Инвитро процедура от първия път. Обаче нещо не можах да намеря коментарите по хорара... на страница 6 е обаче те ми се губят  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Ииии след 2 г. ОВ  Бременна е с близнаци.Инвитро процедура от първия път. Обаче нещо не можах да намеря коментарите по хорара... на страница 6 е обаче те ми се губят 
  то не е хорар http://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg85305#msg85305

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
  то не е хорар http://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg85305#msg85305
Така де. Адски съм разсеяна последно време. Не знам какво става. Обаче помня, че имаше един коментар, освен твоя, да прави опити по време на новолуние и, че й е по-скоро писано да посреща/изпраща чужди деца. Много назад са и явно не ги намирам. Обаче виж, много близко си била.   :58:

Happy58

  • Гост
Ииии след 2 г. ОВ ;) Бременна е с близнаци  :clap: Инвитро процедура от първия път. Обаче нещо не можах да намеря коментарите по хорара... на страница 6 е обаче те ми се губят  :-\

чудех се, защо аз не съм коментирала .... и сега видях - не си дала никакви данни, даже и наталната карта е без прогресии и дирекции. Ако е възможно, пусни поне сега една такава, за да видим "как" се е получило :). Лично на мен ми е интересна и датата (без час и място)

Happy58

  • Гост
  то не е хорар http://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg85305#msg85305

акрукс, тука някъде си пускала въпросче за бебче .... имаш ли някаква информация за развитието на нещата?