Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173740 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #465 -: Октомври 03, 2017, 08:49:09 am »
Първо неастрологично - не само някои клиники както каза Лили, масово е обърнато на бизнес. И това го казвам като човек, който има две близки приятелки с по 4-5 неуспешни опита инвитро в софийски клиники, и двете са с възможности, плащали са за всичко, което е нужно. Спестявам подробности, защото не е коректно спрямо тях да коментирам, но положението никак не е добро. Всичко правят за пари, не се заблуждавай, че са големи специалисти, не са! Не могат да дадат смислено обяснение защо не се получава, което е недопустимо.

Скапват им хормоналната система от стимулации, да не споменавам какви могат да са последствията....

Сега астрологично: Трябва да изчакаш Сатурн да излезе от стрелец и прогресивно и дирекционно слънце да излезе от критичния градус и да мине на 1 риби (знакът на куспидата на пети дом), за да подновите опитите. По принцип виждам евентуално осъществяване на нещо свързано със семейство и статут до около две години при прогресивното пълнолуние по остта 4-10 дом, като междувременно дир. луна застава на МЦ, дир. Меркурий сменя знак и също минава в знака на куспидата на пети дом. Нека да отмине и опозицията на транзитен към натален Сатурн. В тази връзка за да си по-наясно какво всички тези аспекти могат да донесат конкретно може да погледнеш преди 14 години какво се е случило, когато тр. Сатурн е бил в съвпад с луната ти, имала си и прогресивно новолуние тогава, а също и ако помниш някакви събития, когато ти самата си била на 14-15 г.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #466 -: Октомври 03, 2017, 09:27:07 am »
Първо неастрологично - не само някои клиники както каза Лили, масово е обърнато на бизнес. И това го казвам като човек, който има две близки приятелки с по 4-5 неуспешни опита инвитро в софийски клиники, и двете са с възможности, плащали са за всичко, което е нужно. Спестявам подробности, защото не е коректно спрямо тях да коментирам, но положението никак не е добро. Всичко правят за пари, не се заблуждавай, че са големи специалисти, не са! Не могат да дадат смислено обяснение защо не се получава, което е недопустимо.

Скапват им хормоналната система от стимулации, да не споменавам какви могат да са последствията....

Сега астрологично: Трябва да изчакаш Сатурн да излезе от стрелец и прогресивно и дирекционно слънце да излезе от критичния градус и да мине на 1 риби (знакът на куспидата на пети дом), за да подновите опитите. По принцип виждам евентуално осъществяване на нещо свързано със семейство и статут до около две години при прогресивното пълнолуние по остта 4-10 дом, като междувременно дир. луна застава на МЦ, дир. Меркурий сменя знак и също минава в знака на куспидата на пети дом. Нека да отмине и опозицията на транзитен към натален Сатурн. В тази връзка за да си по-наясно какво всички тези аспекти могат да донесат конкретно може да погледнеш преди 14 години какво се е случило, когато тр. Сатурн е бил в съвпад с луната ти, имала си и прогресивно новолуние тогава, а също и ако помниш някакви събития, когато ти самата си била на 14-15 г.
Благодаря за изчерпателният отговор. Как мога да се свържа с теб?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #467 -: Октомври 03, 2017, 09:37:18 am »
Ами на лични съобщения, предполагам. Но нека да се включат и другите, не смятам астрологичното си тълкуване за меродавно.

Иначе съм чувала за клиники в Австрия, едната ми приятелка се беше насочила към Турция, но заради събитията там се отказа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #468 -: Октомври 03, 2017, 12:03:25 pm »
В Турция или Гърция по-добре да не ходи. По принцип, те не ни обичат българите и правят всичко възможно да ни прецакват. Освен това, колко известни българи болни от рак ги лекуваха в Турция и си отидоха даже още по-бързо от очакваното...

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #469 -: Октомври 03, 2017, 12:10:45 pm »
Ще опитаме или в България или тук, в Германия.
Друг вариант не стои на дневен ред.
В Германия ще ни е по-удобно разбира се.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #470 -: Октомври 03, 2017, 12:16:25 pm »
Часът на раждане е около 02:15-02:30 според майка ми.

А, щом е в такъв интервал, няма как да се направи прогноза. А и бърза прогноза във форум звучи несериозно. Разбира се тук можем да ти дадем някакви по-общи насоки, но без ангажиране с истинска прогностика. Първо се прави ректификация.

Разбирам те, че всяка жена иска свое детенце и прави всичко възможно, подлага се на безброй процедури. И аз ако бях на твое място, навярно щях доста да се затрудня с избора – да карам инвитро след инвитро или да осиновя чуждо. А може би просто щях да приема, че моите задачи тук не са свързани с отглеждане на деца. Но в това отношение всеки си има свои виждания, за някои децата наистина осмислят живота и не могат да бъдат заменени с други цели.

« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 12:18:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #471 -: Октомври 03, 2017, 12:28:58 pm »
А, щом е в такъв интервал, няма как да се направи прогноза. А и бърза прогноза във форум звучи несериозно. Разбира се тук можем да ти дадем някакви по-общи насоки, но без ангажиране с истинска прогностика. Първо се прави ректификация.

Разбирам те, че всяка жена иска свое детенце и прави всичко възможно, подлага се на безброй процедури. И аз ако бях на твое място, навярно щях доста да се затрудня с избора – да карам инвитро след инвитро или да осиновя чуждо. А може би просто щях да приема, че моите задачи тук не са свързани с отглеждане на деца. Но в това отношение всеки си има свои виждания, за някои децата наистина осмислят живота и не могат да бъдат заменени с други цели.

Ще съм благодарна и на по-общи насоки от ваша страна.От около два месеца се намирам в един тъмен и объркан период от живота ми с рязка промяна на настроенията. Знам,  че този период е някакъв урок за мен....


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #472 -: Октомври 03, 2017, 12:32:52 pm »
Уранова опозиция се нарича, в случая по остта 6-12 дом, трудни домове. Опозицията на тр. Сатурн към наталната луна също е тежък период, после ще мине опозицията на транзитен Сатурн към натален (който е в рак, знакът на семейството и дома). Най-общо казано изчакайте малко (няколко месеца) и не насилвайте нещата засега - имам предвид вземане на решение какво точно да се прави.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #473 -: Октомври 03, 2017, 03:40:54 pm »
Здравейте мили хора. От много години се опитваме да имаме дете със съпруга ми, за съжаление варианта е само инвитро. Имаме вече 2 опита, при вторият имаше бременност, но завърши с мисед. Живеем в чужбина и решихме следващият опит да е в България. Дори бях на два прегледа в Бг клиника. Ще стартираме още тази година, защото За съжаление нямам много време, годинките си напредват.... а така желаем детенце. Бихте ли коментирали картата ми?
Чакам с голямо нетърпение отговорите ви.
Бъдете здрави.

И аз съм за осиновяване и то в БГ. Нумерологично също.

А в момента Плутон е налазил Слънцето .... по-добре активността да се насочи към професионални постижения според мен, а не по ходене по клиники и изследвания. Обществено положение ще се постигне на база знания, а не на база "родено бебе".
Тери е споменала опозицията на Сатурн - в натала е съвпад с Луна и ЮЛВ в 8 дом - дори само това е достатъчно, за да се потърсят алтернативни варианти за детенце.
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 03:44:57 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #474 -: Октомври 03, 2017, 03:46:45 pm »
И аз съм за осиновяване, стига да може да се пребори с бюрокрацията, за която спомена.
Пък и знае ли човек – после неочаквано да не вземе да зачене и свое. Има такива случаи, след като се направи "жест" към чуждо дете. А и тези души не идват случайно в семейството.
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 03:48:42 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #475 -: Октомври 04, 2017, 08:45:01 am »
Благодаря на всички.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #476 -: Октомври 04, 2017, 10:27:25 am »
Здравейте мили хора. От много години се опитваме да имаме дете със съпруга ми, за съжаление варианта е само инвитро. Имаме вече 2 опита, при вторият имаше бременност, но завърши с мисед. Живеем в чужбина и решихме следващият опит да е в България. Дори бях на два прегледа в Бг клиника. Ще стартираме още тази година, защото За съжаление нямам много време, годинките си напредват.... а така желаем детенце. Бихте ли коментирали картата ми?
Чакам с голямо нетърпение отговорите ви.
Бъдете здрави.

Роси,щом сте решили не се отказвайте,урановата опозиция често дава неочаквани обрати,да хванеш последния влак за своя неосъществена мечта,тр.юпитер У5 е минал през нея
дори и минимална надежда да има опитайте и то в България,/имаш У5 в 4/с този приблизителен час разбира се ,нека се разпадне опозето ,което предстой на  тр.юпитер през 1 д / марс
това са У5 и У1 това е скоро след 8/11 2017 и тр.Марс като влезе във Везни ще тригонира венера/юпитер и луната направете го инвитрото ако е възможно след средата на м.11/2017
важно е да се разпадне и карето на прогр.луна с марс,макар,че бременост и на каре се случва и да се активира тригона й към плутон /свързан с инвитро/,тр.сатурн ще мине през СЛВ
прогр.луна ще мине през юпитер у5, сигнф.на майчинство,тр.плутон съвпад слънце сигнф.на 5 дом
кофти е ,че е активна СД Юпитер/сменил знака,анаретен/ каре Сатурн ,др.му диспозитор,но като антиподи може да отмени стагниращото действие на сатурн,юпитер е вярата на човек
Бог да е с Вас,направете всичко възможно и вярвайте ,че понякога невъзможното става възможно,благодарение на подкрепата свише :38:

Имаме и прекрасни доктори в България,който дори с минимума  от възможностите от консумативи и медикаменти на  лекарите в чужбина-вършат чудеса,дадох своя поглед на роден оптимист ,ред е и някой реалист да се изкаже  :08:
Успех!

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #477 -: Октомври 04, 2017, 11:53:14 am »
Стреличка, оптимистични думи написа. Тълкуването ти беше по-различно .
Благодаря и на останалите, които се включиха
Разбирам колко е важно да се посочи точният час на раждане, за да се изтълкува правилно
хороскопа. Предстои ми да вземам важни решения в близките месеци до 1 година, а се намирам
В малко объркан и неясен период  от около 2 месеца и бих се допитала до астрологията
относно правилните решения
« Последна редакция: Октомври 04, 2017, 01:55:54 pm от luckylucky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #478 -: Октомври 04, 2017, 08:42:32 pm »
А кое в натала би показало, че на човек му е заложено да няма деца?

iovis

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #479 -: Октомври 21, 2017, 02:03:12 pm »
Здравейте! Аз не разбирам много от астрология,но искам да попитам за една моя приятелка която и предстои ин витро процедура! Дали има индикации за скорошно забременяване и раждане на детенце? Родена е на 27.01.1985г. В 11:30часа гр. Бургас
Благодаря предварително!  :38:
« Последна редакция: Октомври 21, 2017, 02:06:30 pm от iovis »