Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173591 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #540 -: Януари 31, 2018, 04:07:54 pm »
През август няма лунно затъмнение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #541 -: Януари 31, 2018, 05:50:40 pm »
Часа от общината е 23.30, но обстоятелствата при раждането ми са били особени, била съм посиняла и не съм дишала, от нагълтване с околоплодни води. Раждането е продължило 3 дни.
Също родих посиняла голямата си дъщеря, защото загуби пулс след втори напън и я изтеглиха от мен, правиха изкуствено дишане и сърдечен масаж докато проплака- записаха времето когато проплака и я поставиха в ковьоз за няколко дни, докато се уверят, че е добре.
При 23,30ч имаш МС почти 3гр овен, съответно ИЦ е везни, Марс е в 1д. Юпитер е във 2д. , а Нептун в края на 5д. , което те прави различна личност от тази, скроена от астролога.  :)
За второ дете се гледа 7д., като 3-ти от 5-ти- брат/сестра на първото дете, каквото имаш.
Сатурн управлява 7д и предстои да премине през него, така че ще стане по трудния начин, със забавяне, но ще стане- на 27 юли имаш ЛЗ в 7д. :)

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #542 -: Януари 31, 2018, 06:10:20 pm »
Значи да приема часа на раждане,който е вписан в общината ,така ли? А възможността, за бременност само за затъмнението ли важи или е за периода, когато сатурн ще преминава през 7дом,и дали ще е естествено забременяването?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #543 -: Януари 31, 2018, 06:31:55 pm »
Значи да приема часа на раждане,който е вписан в общината ,така ли?

А ти защо се филмираш така?
Не ти е правена повторна ректификация.
На мен, например, ми е правена ректификация от трима различни, доказани астролози. Четвъртата беше от мен – всъщност първа, навремето съвсем аматьорска, чак не си повярвах. Обаче и четирите варианта съвпаднаха, просто имах късмет. Но и часът ми на раждане беше точен, ставаше въпрос за незначително отклонение. Незначително от гледна точка на модерната западна астрология и повечето практикуващи астролози.

Ректификация се прави по цял списък със събития, допълнително се разглеждат и датите на по-важните близки.
И това не е работа за 5, 10, 15 минути. Не се лъжете и не се връзвайте на такива "ректификации". Шарлатанията в астрологичните среди набира огромна скорост, до степен на самозабравяне.



« Последна редакция: Януари 31, 2018, 06:33:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #544 -: Януари 31, 2018, 09:01:02 pm »
Ами доколкото знам при прогнози 4 минути разлика в часа са равни на една година. Астролога при който бях е доказан специалист и аз се доверих поне за часа, който ректифицира,  наистина за няколко минути стана, но реших че е благодарение на опита, техниката и софтуера с който разполага. А иначе наистина съм се филмирала вече, тази мисъл напълно ме е обсебила и от няколко месеца вече съвсем нищо не ме инересува, а времето минава и това не е в моя полза. Убива ме факта че през тези две години си изследвахме какво ли не, реална причина не се намери, обяснение няма. А аз просто искам да знам дали да се надявам на чудо или да се примиря със ситуацията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #545 -: Януари 31, 2018, 09:08:37 pm »
Да, 4-5 минути са си от значение, МС мръдва с по един градус.
Но за разлика от 1-2 минути много рядко ще се хване някой и е трудно да се нацели точната минута.
Софтуерът не прави астролога. Независимо какъв е, дори ако е за примарни дирекции. Даже там, поради недостатъчно познаване на техниката и алгоритъма, могат тотално да ти объркат часа и да те пратят за зелен хайвер. Или се правят генерални заключения по един дирекционен аспект.

Ти си имаш едно дете вече, не си чак толкова ощетена от съдбата. Не разбирам какъв е целият този драматизъм? Има много жени, които изобщо не могат да заченат и дори едно детенце си нямат. За мен такива винаги са с приоритет, ако съм решила да помагам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #546 -: Януари 31, 2018, 10:06:25 pm »
Така и трябва да бъде, дай боже всеки му да си има рожбичка, аз съм благодарна, че си имам детенце, просто съкровенната ни мечта е да си маме още едно, а и детето ни да си има брат или сестра, затова исках да знам дали са благосклонни звездите, нищо повече!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #547 -: Януари 31, 2018, 10:12:51 pm »
Въобще не ти го казвам с упрек, просто виж ситуацията от друг ъгъл.
Напоследък се занимавам с много такива случаи, само че доста по-ощетени от теб. Жени на по 40, без нито едно дете дотук. Някои тепърва се сещат да опитат, други правят продължителни опити и не се получава...

Има и такива, които са без мъж и без дете, и сами се оправят в живота. Има и семейни двойки, които не успяват да заченат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #548 -: Януари 31, 2018, 10:17:58 pm »
През август няма лунно затъмнение.

На 27-28 юли има пълно лунно затъмнение, на 11 август – частично слънчево.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #549 -: Януари 31, 2018, 11:10:01 pm »
Светослава, на 19год смени ли град, учебно заведение, семейна среда, нещо по-особено случи ли се?

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #550 -: Януари 31, 2018, 11:37:24 pm »
Да махнах се /избягах/от вкъщи и заживях на квартира -  беше драматично.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #551 -: Февруари 01, 2018, 12:09:52 am »
А карта с прогресии и дирекции към първото раждане и сега може ли?


Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #553 -: Февруари 01, 2018, 12:21:33 am »
Раждането беше с 20 дни по-рано от очаквания термин-секцио в 15.05ч.