Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173606 пъти)

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #630 -: Април 02, 2018, 11:50:30 am »
galia22, имаш ли насрочена пункция или трансфер-въобще направена ли е подготовка за инвитро? Имаш ли аборти /не видах да е коментирано това впрочем/? Стреличка е описала всичко...

Не мога да направя категоричното изказване, че АКО има дете, то то ще бъде недоносено... Направила съм предположение... При секцио, например, датата обикновено се насрочва около 14 дни преди термин.

В никакъв случай, не мисля, че някой от коментиралите си играе с болката на другия - най-малкото, че аз лично съм човек, който много добре е запознат с тази болка... Не бих причинила подобно нещо на никого, а и темата е за практикум все пак ...  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #631 -: Април 02, 2018, 04:22:01 pm »
Стига си играхте с болката на хората!
Едната- не и писано, другата- можела ли да промени нещо, третата- декември.
Тук във форума може да получиш насоки, не и категорично мнение.
а да казваш/пишеш лъжи срещу заплащане и даваш напразни надежди не е ли по-голяма  заигравка с чуждото нещастие?
Който го е страх от мечки да не влиза в гората! Питала е и естествено отговорите ще са различни, а ти стига си коментирала коментарите и коментиращите, придържай се към въпроса и твоето мнение по него, моля!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #632 -: Април 02, 2018, 04:28:11 pm »
Достатъчно зрели хора са и сами могат да преценят дали да питат в някой форум или да се обърнат при специалист, някое по-утвърдено име. И в двата случая няма гаранция и трябва да са готови да чуят всякакви становища. В интерес на истината има и много проблематични карти, за които направо се чудиш какво да им кажеш, че да звучи обнадеждаващо, но въпреки всичко те държат да знаят какво е драснато в хороскопа. И обикновено такива въпроси се задават от жени, при които вече е налице такъв проблем, не е като да са били в пълно неведение, докато астрологът не заяви, че има вероятност резултатите да се разминават с очакванията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #633 -: Април 02, 2018, 06:17:45 pm »
Не знам кой дава напразни надежди, но някой тук убива всякакви..
Стреличка е коментирала, че има подходящи транзити и прогресии , засягащи ситуацията. Друг е въпросът дали ще стане.
То за един хорар има вариации в отговорите  и непознаване, камо ли за една натална карта.
И все пак ми е интересно кое в хороскопа й сочи липсата на деца?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #634 -: Април 02, 2018, 06:50:01 pm »
Марс в 5дом квадрат с у5,квадрат с у1,у8 домове.Венера и Луна в безплодни знаци.
И все пак колелото се върти! :)
« Последна редакция: Април 02, 2018, 06:51:50 pm от Сафо »

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #635 -: Април 02, 2018, 07:53:11 pm »
Аз благодаря на всички за мненията. Картата ми е трудна , но възможности винаги има. Относно въпроса за аборта имам приз 06.2012г.
Опити ще правя поне 1-2 и то с донор. Ако хормоните са в норма и започнем може да предполагам около 15 април пункция, но това е предположение. Както писах на 22. 02 .2018 имах пункция, но фоликула се беше пукнал .предвариелно. Исках да получа мнение дали има индикации за успех и раждане.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #636 -: Април 02, 2018, 08:15:15 pm »
Аз също мисля, че възможности винаги има, говоря по принцип не по конкретната карта. Медицината е достатъчно напреднала и в този смисъл, поне според мен, е желателно да си гледате пункциите, фоликулите и т.н., а не астрокартите.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #637 -: Април 03, 2018, 04:53:58 pm »
Аз благодаря на всички за мненията. Картата ми е трудна , но възможности винаги има. Относно въпроса за аборта имам приз 06.2012г.
Опити ще правя поне 1-2 и то с донор. Ако хормоните са в норма и започнем може да предполагам около 15 април пункция, но това е предположение. Както писах на 22. 02 .2018 имах пункция, но фоликула се беше пукнал .предвариелно. Исках да получа мнение дали има индикации за успех и раждане.

Мислех си снощи да пиша, но останах с впечатление, че вече не четеш.
Ето моето мнение - да, картата ти е предизвикателна и детето е един от проблемите. Но детето върви с ангажимент. А при теб това е малко неясна категория. Сед РД навлизаш в подходящо време да започнеш нов етап от живота си, ще имаш и помощ Свише. Но главната задача е твоя - да разбереш, че едно дете има нужда от майка и баща, а те пък трябва да са законово заедно. При теб има тенденция, че ти си позволяваш по-свободно действие - еми, при теб точно не е. За някой друг може и да е, но на теб - не. Необходимо е да осъзнаеш, че приятелите ти не са твоето семейство - семейството е ти, съпруг и дете. И дотам. И каквото и да правиш, документа трябва да е налице - образование, връзка, имоти .... абе, каквото и да правиш, да има документ, подпис, удостоверяване на действието. Може и да ти се струва странно, че говоря тези неща, но енергията "дете" върви с тях :) (когато е предизвикателство, имам предвид).
Това, което четеш не са общи приказки и философии, а конкретно за теб. Имаш шанс, но е крайно необходимо да се замислиш върху тези неща.
Ако е възможно, направи процедурата (първата по всяко) или април след РД, или през май, след това шансовете са през август.
Сега, до РД, по-добре се пази - много внимавай. И няма никакъв смисъл да предприемаш каквото и да е.

Успех :) - дано да се справиш, защото бебока ще ти е много близо до сърцето :)

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #638 -: Април 03, 2018, 09:28:25 pm »
 Нарру 58,
Основният проблем е, че аз искам дете, което щастливо расте с родителите си, както аз. Но вече времето напредна и не можах да срещна такъв човек. Затова вече стигнах до донор. Дано неща се обърнат като за един силен Уран.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #639 -: Април 04, 2018, 09:04:18 am »
Относно въпроса за аборта имам приз 06.2012г.

тогава нормално забременяване ли беше и   медицински показатели са причината за аборта или
в момента прогр.луна е в 13 гр.овен-критичен градус,проблемите с луна-майчинството са водещи при теб
13 и 26 гр. в кардинални знаци са критични за прогресивна луна,при теб това върви заедно с каре пр.луна-сатурн,
нещата стават бавно,трудно и изискват търпение и осъзнаване,самотното майчинство е трудно и отговорно,имаш интерсептирани рак-козирог,а диспозиторите им са в прогр.квадратура

към момента са факт два много точни прогр.асп.
каре прогр.юпитер-сатурн,който прогр.луна ще активира със съвпад с юпитер
каре прогр.венера-уран,но пък венера е в 8 дом,и в точен тригон към Асц.
прогр.У на асц. и К5 в момента е Марс , по натал марс съвпад с парс фортуна в 5 дом-щастлива с детенце,пр.луна се отделя от съвпад с него,довършваш нещо,което си отлагала и върви към съвпад с юпитер,луна-юпитер са сигнф на детската тема,според Ръшман,ако си загубала нещо при този съвпад ,може да го намериш,т.е да получиш втори шанс,юпитер ти упр.5 дом в натала,
и се надявам двете взаимни рецепции по натал-Юпитер/Марс и Венера/Меркурий-да подобрят,макар и късно трудностите по рождение с майчинството
на 27.10.2019г. ще имаш прогр.Новолуние/ново начало/  Телец в секстил к5 ,диспозитора - прогрВенера У1 ингресира в Лъв/24.01.2020/,знак свързан с 5 дом,в каре с уран /асц.,това е добър тайминг за майчинство,/мнение на любител,не съм профи,за категоричност,по тази деликатно-болезнена тема/пожелавам ти успех....
ние предполагаме,а Господ разполага...
« Последна редакция: Април 04, 2018, 10:24:39 am от strelicka »

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #640 -: Април 04, 2018, 12:43:49 pm »
Нарру 58,
Основният проблем е, че аз искам дете, което щастливо расте с родителите си, както аз. Но вече времето напредна и не можах да срещна такъв човек. Затова вече стигнах до донор. Дано неща се обърнат като за един силен Уран.

Знам какъв ти е проблема (все пак имаме карта тук), но се надявах, да не съм права. Явно обаче съм и в тази ситуация за теб най-прекрасния вариант е или осиновяване или партньор с дете.
Е, ти си знаеш - аз просто си свърших работата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #641 -: Април 04, 2018, 12:51:19 pm »
Галя, ако можеш да си го позволиш и ако наистина не си представяш живота без да имаш дете, пробвай. Стига по-нататък този самотен ангажимент да не започне да ти тежи. Мисля, че стоиш доста стабилно, щом не само мислиш, а и действаш по такъв вариант.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #642 -: Април 04, 2018, 01:15:19 pm »
Strelichka,
Забременяването беше нормално и не е имало медицински причини.
За сега ми се вижда по-лесно емоционално да гледам самотна мое свое дете, отколкото осиновено. Но знае ли човек?
Виждам, че се повтаря мнението за опити след рождения ден, т.е. през май.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #643 -: Април 04, 2018, 01:25:13 pm »
Една жена роди на 47 години от донор. Детенцето се роди с Венера на асцедента 😊красиво дете. Гледа си го сама детето е на 3 годинки сега. Има една друта жена българка има осиновено момиченце гледа си го.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #644 -: Април 04, 2018, 01:56:15 pm »
а какво се промени в нагласата 2012 и сега,защо не го искаше тогава
сега погледнах имала си възврат на Лунните възли
тр.уран съвпад юпитер у5,активира нат.опозе юпитер-плутон
тр.нептун на К5 ,тр.плутон секстил к5
тр.сатурн на асц.
тр.юпитер през юлв/8 и марс У7 каре венераУ1,твой избор или на партньора
солара за 2018-2019 е показателен за успешност по темата,както и тр.Нодална ос от 12 до 30  май активира хармонично и едновременно У1 Венера и  У5 Юпитер,използвай този времеви отрязък ,имаш и каре тр.сатурн-плутон и двете планети се свързват с инвитро