Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173575 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Какви са тия глупости, бе, никой няма да умира!

Първо - по транзити плутон, сатурн и юпитер ти правят тригон със слънцето, а квадратурата към луната от тежки планети е често срещана при бременност и раждане.
Второ - прогресиите са важни и тук се вижда сходящ съвпад на юпитер със слънцето, а юпитер е естествен сигнификатор на децата. Опозициите които гледаш в прогресивната карта още не са точни, ще станат след 7-8 години но дори и тогава не означават проблеми или пък умиране.
Трето - както ти е написала Сафо имаш тригон на пр. и дир. слънце с марс, управител на асцедента така, че всичко ще бъде наред.

Аз не виждам нищо притеснително из картите, пък за умиране въобще не може да се говори.

Върви на психиатър да ти изпише нещо за тези мисли щото само ще те съсипят и ще те ограбят от това щастие което ти предстои - раждане на дете!

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Какви са тия глупости, бе, никой няма да умира!

Първо - по транзити плутон, сатурн и юпитер ти правят тригон със слънцето, а квадратурата към луната от тежки планети е често срещана при бременност и раждане.
Второ - прогресиите са важни и тук се вижда сходящ съвпад на юпитер със слънцето, а юпитер е естествен сигнификатор на децата. Опозициите които гледаш в прогресивната карта още не са точни, ще станат след 7-8 години но дори и тогава не означават проблеми или пък умиране.
Трето - както ти е написала Сафо имаш тригон на пр. и дир. слънце с марс, управител на асцедента така, че всичко ще бъде наред.

Аз не виждам нищо притеснително из картите, пък за умиране въобще не може да се говори.

Върви на психиатър да ти изпише нещо за тези мисли щото само ще те съсипят и ще те ограбят от това щастие което ти предстои - раждане на дете!
Много съм ти благодарна за подробното тълкуване. Само искам да попитам, тъй като моя асцендент е скорпион, уоравителят на 1 дом не е ли Плутон в такъв случай, не Марс? И как всъщност мога да видя дирекциите, защото по тези карти не се ориентирам за дирекции?
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 11:27:55 am от Milba »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Марс е стария управител на скорпион, за прогностика се гледат винаги двамата управители, но основно стария.

Дирекциите се виждат на третата карта, дясната колона със знаците и ASC SA и MC SA  в синьо най-вдясно са дирекционните асцедент и МЦ. Иначе в астрокома има опция и за карта само натал с дирекции, и отделно само дирекции.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Марс е стария управител на скорпион, за прогностика се гледат винаги двамата управители, но основно стария.

Дирекциите се виждат на третата карта, дясната колона със знаците и ASC SA и MC SA  в синьо най-вдясно са дирекционните асцедент и МЦ. Иначе в астрокома има опция и за карта само натал с дирекции, и отделно само дирекции.
Много ти благодаря! Извинявам се, че питам толкова, но накстина съм много изплашена. Не искам да изглежда все едно си търся кой да ми прави безплатни астроконсултации. Освен този хубавия аспект на дир. слънце с Марс и Юпитер, другите аспекти по дирекции какви са? Само може да ми ги напишете, аз ще проверя в интернет кой какво значи! Защото я гледам тази карта като индианец!
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 12:15:56 pm от Milba »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Бременеенето действително е доста шашав период и единствено оправдавам глупостите ти с него.
Ама и какъв беше този астролог, който си е позволил такива престъпни тълкувания. 
Споко, това кога и как ще умреш никой не го знае, а още по-малко астролога ти. То може да е при раждането, ама е твърде малко вероятно да е тогава, защото сме 2020 година, а не в едни предишни векове.
Според мен, и особено предвид явно желаната и преследвана бременност, вземи се в ръце и й се наслади максимално. Радвай се на бебето, то вече мърда чувствително, говори му, изпей му песничката за Тръгнал Кос, представяй си как ще го пратиш в първи клас и остави смъртта ти на Божиите дела, защото тя ще стане когато тогава, както и на всеки един от нас.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Бременеенето действително е доста шашав период и единствено оправдавам глупостите ти с него.
Ама и какъв беше този астролог, който си е позволил такива престъпни тълкувания. 
Споко, това кога и как ще умреш никой не го знае, а още по-малко астролога ти. То може да е при раждането, ама е твърде малко вероятно да е тогава, защото сме 2020 година, а не в едни предишни векове.
Според мен, и особено предвид явно желаната и преследвана бременност, вземи се в ръце и й се наслади максимално. Радвай се на бебето, то вече мърда чувствително, говори му, изпей му песничката за Тръгнал Кос, представяй си как ще го пратиш в първи клас и остави смъртта ти на Божиите дела, защото тя ще стане когато тогава, както и на всеки един от нас.
За мен раждането винаги е било нещо много опасно, мисля го още преди да забременея! Знам всички усложнения, които могат да настъпят, дори и след една безпроблемна бременност. А защо казвате, че смъртта ми може да настъпи при раждането, защото виждате нещо в разположението на планетите или по принцип? Имам още 3 месеца и половина до раждането и честно казано не знам как ще ги изкарам. 😢

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Terry, последен въпрос...в моята карта водещото светило не е ли Луната, т.е. не са ли по-важни аспектите към нея, защото моето е нощтно раждане.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Ами не, съвсем даже не казвам кога може да настъпи смъртта Ви, няма как да кажа такова нещо, защото то според мен не е дадено на хората да знаем такива неща.
Това, което казвам е, че си проваляте хубавото време на бременеенето с глупости и грешни мисли, фокус върху нелогични и натрапчиви страхове.
И още казвам, че вместо да давате пари за астролози и да търсите невъзможните отговори на грешните въпроси в астро форуми, дайте едни 60 лв. на някой психиатър, не е срамно, задължително е, и се постарайте да привършите бременността си хепи. И бебето ще Ви е благодарно, и за Вас, и за него ще е здравословно и благодатно. Защото в един момент съвсем няма да сте умряла, а щетите върху бебешката и Вашата психика ще са трудно обратими.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Terry, последен въпрос...в моята карта водещото светило не е ли Луната, т.е. не са ли по-важни аспектите към нея, защото моето е нощтно раждане.

Не си нощно раждане - слънцето е над хоризонта (остта асцедент десцедент). Луната е на куспидата на шести дом, в секта, което е добре.

Никакви усложнения чак толкова не могат да настъпят, че да умреш - не се филмирай.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Ами не, съвсем даже не казвам кога може да настъпи смъртта Ви, няма как да кажа такова нещо, защото то според мен не е дадено на хората да знаем такива неща.
Това, което казвам е, че си проваляте хубавото време на бременеенето с глупости и грешни мисли, фокус върху нелогични и натрапчиви страхове.
И още казвам, че вместо да давате пари за астролози и да търсите невъзможните отговори на грешните въпроси в астро форуми, дайте едни 60 лв. на някой психиатър, не е срамно, задължително е, и се постарайте да привършите бременността си хепи. И бебето ще Ви е благодарно, и за Вас, и за него ще е здравословно и благодатно. Защото в един момент съвсем няма да сте умряла, а щетите върху бебешката и Вашата психика ще са трудно обратими.
Ами аз вярвам в астрологията, макар че знам, че е окултна наука и езотерика. Просто всичко, което съм чела съвпада доста с истината, затова толкова се впрягам. Благодаря ви за съветите и, че се включвате, оценявам го наистина. Разчитам на малкото добри аспекти, които имам в картите и се моля нишо лошо да не ни се случи, нито на мен, нито на бебето ми!

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Terry, последен въпрос...в моята карта водещото светило не е ли Луната, т.е. не са ли по-важни аспектите към нея, защото моето е нощтно раждане.

Не си нощно раждане - слънцето е над хоризонта (остта асцедент десцедент). Луната е на куспидата на шести дом, в секта, което е добре.

Никакви усложнения чак толкова не могат да настъпят, че да умреш - не се филмирай.
Благодаря ти, че ми отделяш време, моля се да си права! 🙏🏻

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Сега малко ти е такъв периода - докато транзитното слънце квадратира твоето в телец. Септември би трябвало да се почувстваш по-добре и да вземеш да мислиш за по-важни неща от едни астрологични карти. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Сега малко ти е такъв периода - докато транзитното слънце квадратира твоето в телец. Септември би трябвало да се почувстваш по-добре и да вземеш да мислиш за по-важни неща от едни астрологични карти. :)
Честно казано мислех, че луната в лош аспект със Сатурн или Плутон влияе така на психиката, но явно и слънцето може! 😊

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Здравей Милба.Дирекция Слънце е тригон Марс у1 дом.Това първо раждане ли ще е?
Здравейте, да първо ще е и очевидно последно  :'(, но може ли този аспект да спаси по някакъв начин положението? Да се надявам поне?
да,не се тревожи
А как стоят нещата с останалите планети по дирекции? Пак ли е толкова натоварена картата?
как стоят нещата.... Ами след като си правила инвитро процедури и ще раждаш, то се задейства 8ми дом, така че всичко е наред и според мен дори е супер! Не гледай карти, за да не се тревожиш излишно.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Milba, ама изобщо няма индикации в картата да мреш, никакви.
Напрегнатите аспекти, въобще не говорят за край на живота. Квадратите към Луната от К3, по-скоро ще ти докарат някоя психоза, ако не се успокоиш и не изхвърлиш натрапливите мисли. При бременост най-често има тежки аспекти към Луната. Хормоните и прогресивната Луна в Рак ти играят лоша шега с психиката, не им се поддавай, защото има риск за психиката ти, с което ще навредиш не само на себе си, но и на детето. Може да се наложи да родиш секцио или раждането да ти се стори тежко, но едва ли някой е родил без болки. Едиственият проблем, който се вижда и в картата е психологичен. Радвай се на бебето и си контролирай негативните мисли, защото са само делюзии, нищо повече  :)