Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173677 пъти)

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #105 -: Април 03, 2015, 09:44:37 pm »
сол Марс У1, У8 в 7д в квадрат сол Юпитер в сол 5д, Юпитер е У3 за партньора и съУ12- вероятно покрай операцията не е бил в състояние да работи по въпроса за бебе, а тя не е имала спокойствието за това, психически е била ангажирана с грижи за мъжа си
Марс у1 за нея в негов 1д, Венера У1 за него в неин 1д- всеки се интересува от другия, но планетите са в знаков квадрат- по стечение на обстоятелствата не могат да осъществят близост и интимност
през май тр Юпитер е директен и ще съвпадне с нейната пр Луна в 8д- ще работи успешно по въпроса за бебе
Благодаря, Akruks! Ще пиша като стане!!! ;)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Аркус Ето това е картата на момичето , нз каква друга карта трябва да поставя.Благодаря на всички предварително от нейно име .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Ти нали при хорарите си написала шести месец, че е родена- юни, а не юли
Ето картата
Както написах вече- Венера у1 в 8д е в квадрат със Сатурн У5 в 11д, а Луната У10 в 8д опозиция с Уран У5
Оф при хорарите съм се объркала това е картата с данните които тя ми е давала.

Happy58

  • Гост
Аркус Ето това е картата на момичето , нз каква друга карта трябва да поставя.Благодаря на всички предварително от нейно име .

А датата на мъжа имаш ли?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
А датата на мъжа имаш ли?
не но мога да я намеря

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Твоята приятелка на 21 юни ли е родена или юли? В хорарната тема си подала друга информация за датата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Твоята приятелка на 21 юни ли е родена или юли? В хорарната тема си подала друга информация за датата.
това е коректната информация

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Ако е родена на 21 юни, хороскопът наистина е по-проблематичен в сравнение с другата дата.

И може би няма да ѝ се получи точно сега, но би могла да пробва, да речем, около средата на следващата година и нататък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Ако е родена на 21 юни, хороскопът наистина е по-проблематичен в сравнение с другата дата.

И може би няма да ѝ се получи точно сега, но би могла да пробва, да речем, около средата на следващата година и нататък.
благодаря ти много

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #114 -: Август 05, 2015, 06:00:06 pm »
Здравейте на всички!Реших да направя солари за 2016/2017 и 2017/2018 за да проверя изгледи за евентуално забременяване. Ако съм разбрала написаното трябва да се гледат 5,8,11 соларен и натален, както и АСЦ-соларен.Планетите в тях (венера, луна, слънце, марс, юпитер, нептун). Важно е да има съвпад на осите МЦ/ИЦ или АСЦ/ДЦ (натални/ соларни) с 5ти или 8 дом (соларен/ натален). Възможни са съответно съвпадите на 5ти натален с 8,5 или 11 соларен, както и на 8 натален с 8, 11,5 соларни.(същото се отнася и за 11 дом).
На солара от 2016/2017 наталният асцедент е много близо до ДЦ-соларно и ДЦ натално с АСЦ соларно. Оста ИЦ/МЦ(соларно) е в 4/10дом(натално). Началото на 5 соларен е на куспидата на 12 натален и съответно началото на 11 соларен е куспидата на 6 натален. Планетите в 11 соларен( 6 натален) са соларен юпитер, луна и true node. Като юпитера е почти в съвпад с наталната луна. В пети соларен (12 натален) има слънце, нептун и хирон. Натално слънце и соларно съвпад. Притеснителен е уран в 7 соларен, а по това време и транзитен сатурн още е в 8ми натален.
 На следващия солар за 2017/2018, 8ми соларен е в 5натален( само true node), а куспидата на 8ми натален съвпада с 11 соларен (няма планети). Соларните  осит АСЦ/ДЦ почти съвпадат с наталните ИЦ/МЦ. На соларния АСЦ има луна, плутон ( доколкото знам плутнон е управител на 8дом и знака скорпион - ако не се лъжа).Юпитер е в 9 соларен( 7натален).Като цяло тази карта може би е с по-добри предпоставки. Моля споделете мнение.

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #115 -: Август 05, 2015, 08:02:25 pm »
Да, омъжена съм. Със съпруга ми правихме опити, но поради лекарска заръка ги отложихме. За хипохондрията- това е нещо, с което не се гордея особено.Все пак ти благодаря за всичко. Съжалявам, че притесних всички.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #116 -: Август 07, 2015, 10:30:57 am »
Много близка моя приятелка се опитва да забременее от началото на тази година. Имаше проблеми - претърпя няколко леки операции. Живее с мъж, който има 2 деца от предишен брак. Разведен е от много време. Той няма проблеми (правили са изследвания). Поначало казват, че  и тя вече няма. Слагам солара й за тази и следващата година. Според мен е по-вероятно да се случи следващата година, но предпочитам да не изразявам такова мнение, понеже не разбирам много и не искам да си правя догадки. Все пак психическата нагласа е доста важна. Ще сме много благодарни ако някой може да даде по-обективно мнение
« Последна редакция: Август 07, 2015, 01:34:22 pm от vermm »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #117 -: Август 07, 2015, 01:34:59 pm »
Приложих и наталната карта. Мерси много

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #118 -: Август 07, 2015, 04:17:33 pm »
Раждането на сина ми беше към края на МД на лагнеш, Меркурий, но той самият се намира в пети дом, заедно с управителя на пети - Венера. Сега съм МД на Венера, да се стягам, значи :-).
De omnibus dubitandum est

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #119 -: Август 07, 2015, 04:25:07 pm »
Мерси много за коментара. Дано се получи при нея, заслужава го