Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173607 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #120 -: Август 07, 2015, 06:27:42 pm »
СЗ през септември, тази година, попада в нейния 5д и прави тригон с Меркурий У5, тр. СЛВ също се намира в 5д, тр Юпитер У8, 11 по това време навлиза в 5д и ще извърши тригон с Венера У1, така че следващите месеци може да зачене, солара 2015.16 показва значима година за нея, осите повтарят наталните, сол 5д в нат. 5д, сол Юпитер в сол 5д- успешна бременност и раждане, може би секцио- сол Марс на сол К6 в тригон с Луната в сол 1д.
:-* многооо добре звучи! Дано е така! Мерси много!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #121 -: Септември 17, 2015, 03:39:46 pm »
Забелязах, че често е по-лесно да забременееш с второ или трето дете след 40, отколкото с първо след 35-36.

При първа възможност ще се постарая да разгледам картата.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #122 -: Септември 17, 2015, 03:51:19 pm »
Аз пък съм забелязала, че ей така като го ударят на живот и хич не им се ще да имат деца. Без значение какво казват, то сигурно е подсъзнателно и затова пък не се получава. И по-добре според мен, хората не трябва да робуват на мисленето, че задължително трябва да имат деца, щом не им се иска.

Споделям само лични наблюдения, случаят може да не е такъв.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #123 -: Септември 17, 2015, 04:00:19 pm »
дирекциите не ги разбирам.
по първия солар по-скоро ми се струва, че може да се лекува от нещо, свързано с 5ти дом /ако въобще се проявят в здравно значение/
по втория - може да има бременност, но е малко притеснителен квадрата на слънце-хирон със сатурн от 12ти дом.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #124 -: Септември 17, 2015, 05:48:34 pm »
Прикачвам натал с прогресии и дирекции на жена, която преди две години се е омъжила. Нейната майка е колежка на моя приятелка, която ме помоли да погледна дали се очертава скоро да си има внуче. Споделила е, че дъщеря ѝ със зетя го ударили на живот- втора година карали меден месец, ходели насам-натам по света и у нас, по принцип не се пазели, ама и бебе още няма, а е на 38г.
Според вас ще има ли в близкото бъдеще дете жената от картата?
Дир. К5 след година ще е съвпад с нат. Юпитер У5, а сол АСЦ  е в 5д в следващия солар, може би ще има бебе през 2016г по мое виждане.

Акрукс, много набързо сега погледнах - дир К5 е някъде на 23 гр Козирог, а нат Юпитер е горе в 10 дом, в Телец ... нещо си се объркала - да не би да имаш предвид нещо друго. А тр Сатурн влиза в 5 дом - не е съвсем в полза на бебе.

Нумерологично, пак набързо - по-добре е тази година да не забременява - да изчака д мине РД през 2016. Повече - през почивните дни.

добавка

Ще трябва да чакам работниците и ми се отвориха 15-20 мин свободни :)

по Левин, за бебоче - 5/11 + 4/10, с положителни аспекти. Той ги иска с планети, но тук е маалко по-различно, и дано да е работи :)

5/11 е ясен - тригона след 1-2 год на дир К5 с нат Юпитер, У5
4/10 - дир К4 в момента на картата е на 16гр 45 мин - предстои му само един мажорен положителен аспект - с Асц на 18гр и 40 мин - отново 1-2 години.
Нумерологично - след РД-то влиза в ЛГ 5, а после в 6 - перфектно за бебче. :)

Като събера двете, имам само едно опасение - девойката да не използва енергиите за някакво друго проявление на 5 дом - от нумерологията има такава даденост, астрологията дава втория аспект малко по-различен .... Акрукс, ако тя си пропусне този шанс, после едва ли ще го има някога.

За осиновяването - за ЖП11 това ще е голяма "стъпка напред в еволюцията на душата", но се опасявам, че няма да го направи.
« Последна редакция: Септември 17, 2015, 07:09:36 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #125 -: Септември 17, 2015, 06:44:24 pm »
Да, имах предвид тригон на Юпитер У5 с дир К5, благодаря за поправката и кратката номерологична прогноза. Колкото до тр Сатурн в 5д- двете си деца съм родила по време на тр Сатурн през 5д, писала съм много пъти и на много места за това.

родила или забременяла с тях?

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #126 -: Септември 17, 2015, 07:01:50 pm »
Ееее, объркала съм операциите - в предния пост дописах нещо, ама то като промяна било, не като цитат - сори.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #127 -: Септември 17, 2015, 07:07:51 pm »

Оставила съм датата за Хепи и други любители на номерологията да се изкажат по въпроса.

За което - благодаря :) :clap: :clap:

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #128 -: Септември 17, 2015, 07:08:44 pm »
А според теб как се ражда, без бременност?

не бе, може да си забременяла, докато е бил в 4 дом и да си родила при минаването в 5-ти.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #129 -: Септември 17, 2015, 07:24:11 pm »
Ей, като почнеш...
Когато забременях с първата дъщеря тр Сатурн е бил в 4д , но съвпад с К5, когато я родих, когато забременях с втората и когато родих втората е бил в 5д. Натален Сатурн У5, У6 е в 5д в знак водолей.

е какво съм започнала ... уточнявам и си приказваме ...

Знам, че си ги родила и двете при Сатурн в 5-ти. Но това не означава, че Сатурн през 5-ти не затруднява нещата. И преди и сега съм мислила защо така се е случило при теб и единственото, което ми идва наум, е факта, че всъщност Сатурн си ти е хем У, хем си е там - демек, той има друго отношение към 5 дом. Все пак трябва да има причина за неговата "дащност" там :)

Хайде, продължавам да местя .... да се трудя :) ... уффф, да минава тази ЛГ4, че ми се разказа играта вече :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #130 -: Септември 17, 2015, 08:41:19 pm »
По картата, представена за разглеждане от Акрукс

Не виждам да има категорични указания за бездетност, но кой е казал, че раждането и имането на деца ѝ е приоритет № 1, а и като цяло поддържане на стабилни семейни връзки? По-скоро бих разглеждала тук децата като част от брака, щом е решила да води семеен живот, да се задоми. Но ми се струва, че много по-голяма значимост имат отношенията с партньора и съвместните изживявания.

Иска ѝ се да гледа към света с широко отворени очи и да се радва на всичко, което я зарежда с емоция /но не онази - майчинската/. Има и известна доза идеализъм у нея, според мен не би се радвала продължително на перспективата да се лиши от вълнуващи и интересни преживявания. Сега ѝ се е паднало, а децата все някога ще дойдат, ако наистина силно го желае.

Може да хване "последния влак" с транзита на Сатурн през Луната /и по-нататък през 5 дом/ и до две години евентуално да се сдобие с бебе, ако си го постави за цел. Но може би зачеването няма да се случи с лекота, повече ще трябва да се постараят и повече да се пази по време на бременността. Към 2017/2018 виждам по-голяма вероятност, ако има някакви медицински причини и дотогава не се получи да зачене. Дано все пак не съм права и да се получи по-скоро.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #131 -: Септември 17, 2015, 08:54:20 pm »
Според мен има добър шанс при съвпада на прогресивната луна с юпитер, който е У5,8. Това ще се случи след 12-13 месеца, ако часът е верен. Тогава и сатурн ще преминава през 5 дом.
« Последна редакция: Септември 17, 2015, 08:55:57 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #132 -: Септември 17, 2015, 09:09:38 pm »
Да, съвпадът с Юпитер не е за подценяване.

Ако гледаме ведическите карти, бих предположила едно дете, по-трудно и ако има късмет.

В годините преди брака имала ли е бурен любовен живот? Нямам предвид сегашния партньор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #133 -: Септември 17, 2015, 09:24:54 pm »
Порода смотла не знам дали е, но в индийските карти видях големи страсти  ;D

Не искам да обиждам никого, но има указания за по-нисък морал - може би в духовния аспект на личността /нейното еволюционно развитие/, не толкова в сексуален.

Още като почнах да търся указания за скорошно зачеване, за бебе, ми лъхна на неприятна енергия. Не можех да разбера на какво се дължи това усещане, изобщо не познавам жената.
« Последна редакция: Септември 17, 2015, 09:34:36 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #134 -: Септември 17, 2015, 10:25:16 pm »
Какво ме е затруднило, омъжих се на 25г, на следващата година забременях. Е, лежах в болница и с двете- с първата за задържане, с втората за преносване, но не е било фатално.

не си ми разбрала поста правилно - не казвам, че теб те е затруднило, а точно обратното - че на теб е ДАЛ. Но това не променя факта, че в теорията Сатурн през 5 дом дава забавяне, затруднения, проблеми. Това разминаване с теорията си заслужава да се помисли по въпроса, което съм и споделила, но ти няма да го коментираш, естествено.

Така като гледам, все пак е имало някакви проблеми. Но тъй като Сатурн все пак владее силно 5-я ти дом, те дарява. Всичко си е наред.