Автор Тема: Ще рухне ли отново БГ левът!  (Прочетена 5349 пъти)

GauriGanDevi

  • Гост
Ще рухне ли отново БГ левът!
« -: Юни 27, 2014, 06:33:52 pm »
Колеги,  отново големите световни  сили са решили да се подиграват със страната  и народа ни. Отново, по същата схема като прз 1996-та се задават фалити на  банки, стопени влогове и откраднати кредити...
Нека погледнем в хороскопа какви за прогнозите и какво има да се случи или да не се случи.
Ще има ли нов финансов крах  в България?
Наистина ли ни чака нова хиперинфлация и рухване  на Валутния борд, както се говори...

Предлагам някой от вас да качи хорарната западна  карта, а също и картата на България  от  "новосъздаването" и  на 10. 11.1989 г...
Аз ще надзърна във ведическата...
« Последна редакция: Юни 27, 2014, 06:57:44 pm от GauriGanDevi »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #1 -: Юни 27, 2014, 06:47:40 pm »
Напоследък все пишат за рекорден прираст на влоговете на населението в България - как успяват да пестят с тия заплати, не ми е ясно... Та ако са решили да ги "стопят" и тях, нищо чудно да се създаде поредният изкуствен финансов колапс в държавата. И ако ни чака още една жанвиденова зима, тежко и горко ще е на обикновените хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #2 -: Юни 27, 2014, 07:51:24 pm »
Естествено е хората да пестят бели пари за черни дни,особено в обстановка на несигурност.Държавата можв да е с неработеща икономика,но половината от населението се издържа с пари от гастарбайтери,друга част оцеляват с пари от реституцията .Проблемът е че оцелелите от прехода играчи сложиха бели якички и като че ли си повярваха че са истински бизнесмени и политици,но умеят само далавери -да взимат кредити,изкуствени фалити на банки,купени търгове и тн .Тези кръгове имат интерес парите от еврофондове да не стигат до хората-така биха имали конкуренция на търговете.Спомням си по време на инфлацията как купиха консервен завод за 18000,това звучи долу горе добре,но всъщност тогава това бяха 18 лв.,парадоксът е че дори тези 18 лв най вероятно са от невърнат кредит .Всички сте виждали такива приватизирани,неработещи предприятия .Може би сега им трябват пари да пуснат в действие тези предприятия и са решили да набавят пари по единствения познат начин...Доколкото разбрах сега проблемът е че са раздадени кредити/ на определени кръгове от фирми/ които е трябвало да се покрият с европари,които обаче били спрени ,това е официална версия,на мен ми намирисва на студена война на лобита .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #3 -: Юни 28, 2014, 01:09:13 pm »
Тази карта ме устройва логически да я ползвам.Благодаря.  :)
Защо тази карта е за 680-та, а не за 681-ва година, защо?

За Испания се ползва картата от 1975г, логигичНО е при нас да се гледа картата от 1989г

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #4 -: Юни 28, 2014, 03:54:10 pm »
в 20 часа е излъчването по цетралните новини. Пленумът е от 10 часа докъм 1-2 часа след обяд.

Цитат
Точно в 10 часа членовете на Политбюро сядат в президиума. Отсъстват Гриша Филипов и Иван Панев, който вече е тежко болен. Първи има думата Живков и той произнася доклада си. Няма написан текст, говори в характерния си стил обстойно и систематизирано. Поведението му не излъчва притеснение, че това е последният негов доклад като лидер на партията и държавата.
След това се изказват само двама души. Инж. Пехливанов предполага, че са били от групата на неинформираните, защото говорят по икономически проблеми.

Дадена е почивка от един час. И по време на нея плъзва новината, че Живков пада от власт. Всичко било организирано и подготвено, но не са изключени и изненади. Участниците се пръскат по двама-по трима в двора на резиденцията и оживено коментират новината.

В такава обстановка започва второто заседание на пленума. В залата е много тихо, всички са в очакване. Първи в залата влиза Георги Атанасов и с бодра стъпка се отправя към трибуната.
Георги Атанасов открива заседанието и веднага обявява, че е постъпила молба от Живков за освобождаването му от длъжността генерален секретар на БКП и председател на Държавния съвет на НР България. Тишината в залата става оглушителна. Живков мълчи и изглежда напълно ошашавен.

В 17 часа вече е имало опашки пред будките за вестници, за да прочетат във вечерните издания какво се е случило.
« Последна редакция: Юни 28, 2014, 03:56:23 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #5 -: Юни 28, 2014, 04:09:54 pm »
Поправих на 13:30чЧетох в Уикипедия.В ранния следобед е станало.

Последно, втората част на заседанието е започнала в 15.00 часа. Брой няколко минути до половин час след това. Гаури, не е уикипедия. Има достатъчно натрупани архиви и дневен ред на заседанието. Пленумите на ЦК не се провеждат по сред нощите и със сигурност не са предавани пряко по новините по това време. Такава липса на контрол върху "разпространението" би била немислима.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #6 -: Юни 28, 2014, 05:38:10 pm »
За скорпион на асцендента със сигурност не може да се класираш - в 8 и 15 сутринта пленум не се е провеждал. За 15 часа асц. е Риби, но още в 15.08 отива в Овен - има технологично време да се успокои залата, да се изчете оставката и да се благодари, след това да има разисквания и накрая да се приеме, така че и Риби не става.

Всъщност възможностите ти се изчерпват до Овен и Телец на асцендента (ако благодарностите са продължили до 16,18). Предвид националните ни особености и особено великотърпеливостта ни, надали да се предположи кардиналност и огън на асцендента. Брой ни направо венера в козирог в съвпад със Сатурн и няма да сбъркаш.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #7 -: Юни 28, 2014, 06:30:43 pm »
В картата 680 (четете БГ история, за да знаете защо 680 и да не се излагате с въпроси!)

сигурно и монетния двор се излагат, след като години наред изсичат 681г ,а не 680-та

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #8 -: Юни 28, 2014, 07:16:35 pm »
ако 
юпи съвпадне с кету- това е период на духовно истарстване и а н поява на гуру
а дано се пръкне някой на нашия политически небосклон

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #9 -: Юни 28, 2014, 07:30:55 pm »
тайминга не съвпада
начи кету е дясната ръчичка на юпи... но за немариални неща, въпреки това в екзалтация все дано даде нещо;
притеснителен е плутон , приближаващ  Ац на БГ...териториалната  цялост ми е в главата.. дано не съм права, защото уран е в 3 откъм  марсов знак и е ясно кои страни са по- азиатски разположени и ни се водят съседи
« Последна редакция: Юни 28, 2014, 07:33:28 pm от Kaya »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #10 -: Юни 28, 2014, 07:31:26 pm »
Значи, точно така... Аз съм се заблудила...Вечерта съм гледали емисията  на По света и у нас, в която са показали речта на Т. Живков и свалянето му от  власт на запис. А самото сваляне  на Първия се случва в ранния следобед, след обедната почивка на пленума..Както пиша във Википедиа.. :043:
да, вечерта по новините беше запис на случилото се през деня, но тогава просто пада старата власт, следват изборите през 1990г , по-късно на 15 ноември 1990г Народна Република България е преименувана на Република България, а е узаконена като парламентарна република с подписването на новата конституция на 12 юли 1991г, която влиза в сила на другия ден, когато е обнародвана в държавен вестник

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #11 -: Юни 28, 2014, 07:36:14 pm »
Ето материали във връзка с картата на България:
http://www.karm-krag.com/01/07/2009/ot-glavnia-redaktor/reitingut-na-ednodnevkata.html Тук Алена пише за разговора си с Левин и неговото обяснение защо е ползвал 680-та година

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1112863/page/2/fpart/all/vc/1 А тук има интересна дискусия, а както се знае в спора се ражда истината...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #12 -: Юни 28, 2014, 07:43:03 pm »
Аз не съм на ти с мунданната астрология. Ето тук специално бг астролози са обсъждали различни варианти - http://astro-svqt.blogspot.com/2012/02/blog-post.html.

Включих се само като възможен час на подаването и гласуването на оставката - според мен е между 15-30 и 16-30 часа, тоест, Овен или Телец на асцендента.

Мога да направя карта на въпроса на Гаури към момента на отваряне на темата, с координати в София. За който иска да я гледа като хорар. Ще я пусна и в по-нормален формат.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #13 -: Юни 28, 2014, 09:20:27 pm »
Мога да направя карта на въпроса на Гаури към момента на отваряне на темата, с координати в София. За който иска да я гледа като хорар. Ще я пусна и в по-нормален формат.
Няма да рухне българския Лев- това е моят отговор на въпроса, гледано по картата за него, а и не само  :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ще рухне ли отново БГ левът!
« Отговор #14 -: Юни 28, 2014, 09:46:44 pm »
Няма да рухне българския Лев- това е моят отговор на въпроса, гледано по картата за него, а и не само  :)

и на мен ми е такова тълкуването, горе-долу като на твоя хорар преди. търпение му е майката, за хубаво ще е. :58:
De omnibus dubitandum est