Автор Тема: Признаци за самоубийство в наталната карта ?  (Прочетена 12604 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #30 -: Юли 02, 2014, 08:10:35 pm »
Когато и двете планети, отговарящи за ума (Луната и Меркурий), са в аспект с Плутон, човек може да бъде добър психолог и манипулатор или самият той да стане жертва на манипулация. Това е коментар по картата, поставена от Съни. Интересно ми е, че по сидерал има 4 планети в знаци на есенциални достойнства. Ако не знаех, не бих предположила, че произхожда от бедно семейство.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #31 -: Юли 02, 2014, 08:19:07 pm »
С Луна, Слънце и Меркурий съм в конфигурация с Плутон, плюс АС Скорпион. По манипулации не се увличам, но ме забавляват такива схеми и с дълбока страст започвам да разнищвам мотивите. А още по-приятно е да поиграеш на котка и мишка, т.е. когато манипулаторът си мисли, че номерът минава, а ти се правиш на сляп и същевременно му гледаш сеира.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #32 -: Юли 02, 2014, 08:24:32 pm »
При мен дори само Слънце в тригон с Плутон в 8-ми действа в посока на горе-долу добър психолог и познавач на човешката природа, та какво остава за двете светила плюс Меркурий. Харесвам ми да наблюдавам отстрани разни mind games.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #33 -: Юли 02, 2014, 10:11:10 pm »
По повод картата, която пуснах, аз съм родена 3 дни преди него, всички планети по знак са ни еднакви, но явно съм имала по-голям късмет в семейната среда и затова нямам никакви желания за самоубийство, напротив, обичам живота. Много е важна средата, наистина много, особено детството. Един мъж овен трябва да бъде възпитаван на достойнство, чест, самочувствие, а не на страх, подчинение ...

Цитат
Един мъж овен трябва да бъде възпитаван на достойнство, чест, самочувствие, а не на страх, подчинение ...

А жена Овен ,как трябва да бъде възпитавана ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #34 -: Юли 02, 2014, 10:19:27 pm »
Е, разбира се, аз поне така съм възпитана, но все пак съм жена, макар че майка се е учудвала откъде това детско самочувствие и се е страхувала да не стана прекалено горда и самовлюбена, така че трябва да се намери тънката граница. Хубаво би било всички майки да са астроложки :012:

Цитат
майка се е учудвала откъде това детско самочувствие

Венера Риби или Телец със Сатурн под някаква форма комуникирайки със същата ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #35 -: Юли 02, 2014, 10:24:06 pm »
Не те разбрах, тя ли да има тези неща или аз или в синастрия?

При теб как е поставена Венера ... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #36 -: Юли 02, 2014, 10:34:19 pm »
Защо, нали по луната гледаме за майката, моята луна е в 1 дом квадрат нептун, майка ми е липсвала, за да прави кариера, и сега е така, достигна върха в кариерата си, но пак я няма.
Венера риби в 12 тригон марс и сатурн.

Sunnily,коментирах откъде идва при теб детското самочувствие. :)

А относно Луната ти и връзка с майката-и да беше до теб ,пак щеше да ти липсва,това е Луна в Овен. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #37 -: Юли 03, 2014, 09:53:41 am »

А относно Луната ти и връзка с майката-и да беше до теб ,пак щеше да ти липсва,това е Луна в Овен.
Потвърждавам, моята майка е с 8мес трудов стаж и си пази къщата цял живот, а на мен майката ми е липсвала, липсва и сигурно цял живот ще липсва, ама припряната овча Луна като е бързала, била съм определена да се родя на 15-ти, а съм дала зор посред нощ на 3-ти, ако бях родена на 15-ти щеше да съм с девишка Луна и с Мерк везни, а сега съм с девишки Мерк  :29:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #38 -: Юли 03, 2014, 02:03:39 pm »
Благодаря за обратната връзка, Дракониада.

Хубавото на темата е, че обсъдихме, макар и съвсем накратко, няколко конкретни карти.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #39 -: Юли 03, 2014, 02:11:19 pm »
Дракониада,как ти звучи Слънце Лъв в мъжка карта тригон Нептун и Марс в Лъв квадрат Нептун ,срещу Слънце Лъв в женска карта квадрат Нептун и Венера Лъв тригон Нептун ?!?

...в частност и по темата .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #40 -: Юли 03, 2014, 02:27:18 pm »
Ненавиждам ЛЪВОВеееееееее и почти всичко в Лъв.Познавам два Юпитер там,които бяха изключително великодушни и щедри и това е най-хубавото,което знам.  :012: :012:  :d030:
Ако правилно съм разбрала те имат Венера и Нептун в съвпад
Слънца в Лъв
 и Марсът на единия квадрат на нетуна на другия-така ли?

Дистанцирай се от това какво не импонира на твоя мироглед Слънце/Юпитер/АСЦ и дай мнение по примерите: :)

 1.Слънце Лъв тригон Нептун
2.Марс Лъв квадрат Нептун,
В различни мъжки карти

1.Слънце Лъв квадрат Нептун
2.Венера Лъв тригон Нептун,
В различни женски карти ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #41 -: Юли 03, 2014, 03:08:36 pm »
Хайде да се върнем на картите. Ето една тъжна история http://www.astro.com/astro-databank/Devens,_Sarah .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #42 -: Юли 03, 2014, 03:16:22 pm »
Някой пък ми трие постовете,а постовете на други си остават... не е за вярване като че ли всичко е против мен...

Колелото на съдбата, какво да правиш... Може пък днес да не ти е ден, а на някой друг да му е.  :)

Не мога да разбера в тази екзистенциална тема защо подкарахте на словесен двубой?

Ама и това е добра тактика, признавам  ;D - ако искаш да нахъсаш Скорпион (слънчев, стелиумен, изгряващ) да продължи напред, пробвай да го захапеш. Така му даваш енергията, от която се нуждае, за да си разпери крилата (които няма) - използвам метафора.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #43 -: Юли 03, 2014, 03:24:49 pm »
Благодаря,Дракониада -много точно :)

По темата,когато не си изградил его-аза,няма как да си позволиш да се /изгубиш анти-его -Слънце/Нептун и тогава Луната отразява същите ,разпространявайки преживяното ,чрез Меркурий съответно към женската ни същност -Венера и мъжката -Марс.
Астролопсихология-Слънце/Его.
При древните Духа(тук няма его) , се скита без "компания "  и човек хваща пътя за "...".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Признаци за самоубийство в наталната карта ?
« Отговор #44 -: Юли 03, 2014, 03:58:01 pm »
Хайде да се върнем на картите. Ето една тъжна история http://www.astro.com/astro-databank/Devens,_Sarah .

Гледам има "хубаво" тоа от У12 в сатурнов знак на К8, опозиция с диспозитора си Сатурн У8, който е в първи дом, че и в падение, квадратирани от У6 Плутон. Слънцето У3 в 6-ти дом в Скорпион. Силният Марс предполагам обяснява куршума в главата