Автор Тема: Да послушаме...  (Прочетена 84497 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да послушаме...
« Отговор #90 -: Юли 22, 2014, 12:32:38 am »
На Енигма не й знам житието и битието.

Сетих се - споделяла е за някакви колективни изяви, ама то къде ли го няма това, като цяло е масово.
Чакайте сега, цитирам Лила, но е това е ОВ към Рени. :)
Аз съм с голямо, самостоятелно дете и семейство, луната вече няма какво да прави, търси/намира други значения, реализации, не по рак, а по дома-11, а той й беше несвойствен дълго време, осиновявах емоционалано кой ли не-приятел. Лили е госпожиця-мисля има разлика в лунните неща.
В тези последни години обгрижих и изпратих на далечния път близките си/Лили-по рано при други астроусловияНа Лили луната е в сектата си, моята -не, много съществено обстоятелство. Тоест-аз ще го усетя преекспонирано за мен. Луна и венера са силни есенциално при мен, но са изгорени в половината на слънцето-до преди години преекспонирани емоции, за слънчева реализация не оставаше вътък, но и трябваше да обслужа роднините, тоест-да се отчета по луната. При мен така са ситуирани нещата с родителите от детството. Е, сега е моето време, луна в рак никога не съм я харесвала, сега като усещам козирожкото не само от венера, а и след транзитите към луната, ами-супер ми е. С чисто сърце се отказвам от водата, ако ставаше така.
Сега мога да се посветя на слънцето по-цялостно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да послушаме...
« Отговор #91 -: Юли 22, 2014, 12:43:13 am »
а къде е марсовата тематика в цялата работа?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да послушаме...
« Отговор #92 -: Май 27, 2015, 09:56:31 pm »
Транзитите описах в една от съседните теми. Мерк е у10, съвпада с упр-ля на други два важни дома - 7ми и 11ти.

Точен секстил на Меркурий/Марс към наталния Сатурн, секстилът е от 7ми дом към 9ти. Може и това да е отключило съвпада на тр. Уран с нат. Меркурий, просто вече нямах сили да мълча. Но изключително нагло изманипулираха ситуацията в своя полза. Смятам, че вече нямам какво да губя, освен да се сбогувам с една шепа селяци. На никой не съм му виновна, че трябва сам да си плаща наема - да се връщат по родните си места!
Гадост.Ако е практика такова отношение,а ти си била продуктивна в скоро време ще се замислят дали могат да си позволят да те изгубят като специалист. Ако си представям правилно транзитите,които описваш ситуацията днес може да е била срещу теб,но ще бъде в твоя полза.Може би не е ненормално да не поощряват на оперативки,но шефовете знаят кой им върши работа и колкото да тръбят,че сме заменими има и НЕзаменими,дори и новопостъпили като теб.  :) :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да послушаме...
« Отговор #93 -: Май 27, 2015, 09:58:35 pm »
защото работата ѝ е по Меркурий, а когато е ретро има забавяния, отлагане, стават грешки и от тоя род
 Мерка освен документацията и всичко, свързано с 3д и близнаци, отговаря и за книжните пари
Така е,знам,че работи по Мерк,но скалъпените интриги не са съвсем по него
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #94 -: Май 27, 2015, 10:15:33 pm »
Ретро Меркурий си е свършил задачата плюс Луната в Дева.

Мдааа... днес на Девите им е провървяло, интрижката се заформи в тяхна полза.  ;)

Всъщност те я забъркаха и се направиха на ни лук яли, ни лук мирисали. Но с доноси и подлизурничество не се прави кариера, не и по високите нива.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #95 -: Май 27, 2015, 10:20:52 pm »
Може би не е ненормално да не поощряват на оперативки,но шефовете знаят кой им върши работа и колкото да тръбят,че сме заменими има и НЕзаменими,дори и новопостъпили като теб.  :) :72:

Е, имаше и обективна забележка, която приех. Много бавно работя с едни документи, увиснаха ми доста задачи, но това е от претоварване, а самата работа по тях е пипкава, имам влошено зрение и проблеми с очите вече.

Както вече съм споменавала, имало е две служителки преди мен, които на това място не са се задържали повече от 6-7 месеца. Разбира се, и тях се постараха да ги изкарат некадърни и несправящи се, аз съм следващата. А втората рускиня освен това не била успяла да се интегрира в тяхното елитарно общество. Представям се какво й е било всеки ден да слуша как се бълват тонове л-на по адреса на клиентите - наричат ги овце, малоумници, пе-де-ра-си. Ама селяците се разпознават още по интервютата - правилен ми беше усетът в самото начало, право в десетката уцелих!  :012:

И като зад-ници категоризират клиентите си, колбаси!  :85:



« Последна редакция: Май 27, 2015, 10:23:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #96 -: Май 27, 2015, 11:16:17 pm »
Ако не беше така, щеше ли да решиш да напуснеш ?


Както съм казвала вече, търпя това тъпо стадо само заради парите.
Но вече и парите не си заслужават предвид психическия тормоз, претоварването и извънредното работно време. Самата среда не е здравословна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Да послушаме...
« Отговор #97 -: Май 28, 2015, 12:24:00 am »
Дали пък не е време да се разделиш с "психическия тормоз, претоварването и извънредното работно време" и да си поизгладуваш свободата, докато понатрупаш клиенти? Претоварването и извънредното работно време ще си останат, но без психическия тормоз ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #98 -: Май 28, 2015, 07:10:15 am »
Eaglet, клиентите са много малко още, а и поръчките не са редовни. Сега имам едни нови, но като се приключи с проекта, поръчки няма да има повече - това е еднократен ангажимент, докато се не се продаде обектът.

Друг вариант - намирам си работа в по-малка фирма, с по-малко натоварване и за по-малко пари. Спирам да се скапвам, но и започвам да печеля по-малко. Похабените нерви и здраве също струват нещо, просто не ми се минава на символична заплата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да послушаме...
« Отговор #99 -: Май 28, 2015, 08:36:52 am »
Eaglet, клиентите са много малко още, а и поръчките не са редовни. Сега имам едни нови, но като се приключи с проекта, поръчки няма да има повече - това е еднократен ангажимент, докато се не се продаде обектът.

Друг вариант - намирам си работа в по-малка фирма, с по-малко натоварване и за по-малко пари. Спирам да се скапвам, но и започвам да печеля по-малко. Похабените нерви и здраве също струват нещо, просто не ми се минава на символична заплата.

или минаваш на работа в по-малка фирма, с по-малко пари, но пък се погрижваш да си запазиш някакви клиенти, и да спечелиш нови и така си докарваш допълнителен доход.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да послушаме...
« Отговор #100 -: Май 28, 2015, 09:04:28 am »
Лила, може да е за добро. И твоето птиче да те чака някъде там, само трябва да погледнеш в неговата посока. Иначе направих паралел между това, което си написала и астрологичните предпоставки.

Стигнала съм до извода, че няма справедливост и не идва видовден. Дедо Боже толерира хората без скрупули. Козът се дава в техните ръце.

Напоследък и аз стигам до този извод и всичките ми натални положения, любители на справедливостта се бунтуват.

Мисля си, че е от цялостната духовна, материална и социална обстановка в страната, в другите държави не е така.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да послушаме...
« Отговор #101 -: Май 28, 2015, 09:14:14 am »
Напротив, има справедливост-стоим си и си говорим и получаваме точно същото-приказки и обещания. Но пък по света някой постоянно райзва някакви милиони за новата си фирма
Времето е динамично, а ние стоим на място. И най-лошото-култивираме злоба
Индийците и те са бедни, но са по-щастливи

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да послушаме...
« Отговор #102 -: Май 28, 2015, 09:15:42 am »
Точно бедните народи са най-богати и щастливи вътрешно  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да послушаме...
« Отговор #103 -: Май 28, 2015, 09:22:10 am »
А какво общо имат парите със справедливостта?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #104 -: Май 28, 2015, 09:29:33 am »
Лила, може да е за добро. И твоето птиче да те чака някъде там, само трябва да погледнеш в неговата посока. Иначе направих паралел между това, което си написала и астрологичните предпоставки.

Стигнала съм до извода, че няма справедливост и не идва видовден. Дедо Боже толерира хората без скрупули. Козът се дава в техните ръце.

Благодаря, Стар, права си. Кога ли ще дочакам моето птиче?

Всяко зло за добро, нали така казват. Престоят ми тук вероятно е просто част от глобалния план, линията на съдбата и пътя, който трябва да измина. За да има развитие и надграждане, човек трябва да е преминал през различни опитности и да е усвоил някои уроци. Без тях не може.

---
Обаче има някакви наченки на справедливост в тоя живот  ;D

Току що ми се обади клиент, с който през последните няколко месеца работех по един проект, превеждах цялата документация за продажба на един обект. Съвсем скоро предстои сделката да се финализира и мислех, че с това отношенията ни приключват.

И сега ми каза, че иска най-сетне да се срещнем на живо, да поговори с мен. Смятат да стартират някакъв технологичен проект и искат да съм част от екипа.

Дай Боже да стане така,че скоро да се сбогувам с помиярите, за които толкова "малко" работя.  :043:

Може и да се сработим с тоя човек, Слънцето му е в точен съвпад с моя Юпитер.


Стар, виж колко синхронично са се получили нещата, по-горе спомена за птиче.  :38:

« Последна редакция: Май 28, 2015, 06:04:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui