Автор Тема: Пълнолуние 12.07.2014  (Прочетена 27712 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #45 -: Юли 12, 2014, 11:17:05 pm »
Мерси, акрукс, сега разбирам!  :)
Не на мен, а на другарчетата, които са писали в началото на темата- има там линкове за това положение на Луната

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #46 -: Юли 13, 2014, 10:35:27 am »
Полнолунието ми е в рамките на градус от нодалната ос - има-няма. Луната е на Южния възел. Точен квадрат към наталния Сатурн. Вчера започнах да се чувствам недобре по отношение на самочувствието, връщат се някакви стари състояния от преди мнооого години. Не бях обърнала внимание, че е пълнолуние. Пожелайте ми успешно летене днес, че иначе няма да чета темата с тия катастрофи и щуротии.  :012: И без това оста МЦ/ИЦ ми е на оста на катастрофите (ако това наистина е ос на катастрофите, Алдебаран-Антарес имам предвид). 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #47 -: Юли 13, 2014, 11:43:49 am »
Полнолунието ми е в рамките на градус от нодалната ос - има-няма. Луната е на Южния възел. Точен квадрат към наталния Сатурн. Вчера започнах да се чувствам недобре по отношение на самочувствието, връщат се някакви стари състояния от преди мнооого години. Не бях обърнала внимание, че е пълнолуние. Пожелайте ми успешно летене днес, че иначе няма да чета темата с тия катастрофи и щуротии.  :012: И без това оста МЦ/ИЦ ми е на оста на катастрофите (ако това наистина е ос на катастрофите, Алдебаран-Антарес имам предвид).
И аз имам ос Мц/Иц на 10гр 47', така че съм близо до споменатите звезди, но за мен катастрофата е свързана с дома и семейството на родителите ми, с неприятните спомени от миналото за лошото ми детство, а и не само... искам да кажа, че катастрофата не трябва буквално да се свързва с превозни средства, още повече ако имаш хармонична връзка между У1 и 3д.
Всеки месец Луната минава над твоя ЮЛВ, така че дишай спокойно, удари едно пиене за здраве в самолета и меко кацане ти желая!

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #48 -: Юли 13, 2014, 08:36:40 pm »
Сега, като ви чета, започнах да се притеснявам от това пълнолуние... На мен ми е по остта АСЦ/ДСЦ, в т-каре с Плутон, У5... И точно по пълнолуние май стартирах нова любовна връзка. Вероятно няма да я бъде.

За протокола: още един влак е дереалирал днес. Товарен и няма жертви.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #49 -: Юли 14, 2014, 01:07:25 am »
Сега, като ви чета, започнах да се притеснявам от това пълнолуние... На мен ми е по остта АСЦ/ДСЦ, в т-каре с Плутон, У5... И точно по пълнолуние май стартирах нова любовна връзка. Вероятно няма да я бъде.
Пълнолунието е 20гр, а АСЦ ти е 23гр 42', а за осите орбисът е до 2гр
Пълнолунието в твоя 6д квадратира Плутон У5, но е в тригон с Марс у5, у10 и със Сатурн у7 в 3д
тр СЛВ в съвпад с Плутон У5 - връзката ще има бъдеще
В прогресивната карта имаш пр Марс съвпад пр Юпитер У5, които са в секстил с Новолунието пред 2седм, пр Слънце У1 в пр 7д

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #50 -: Юли 14, 2014, 06:28:09 am »
Благодаря за тълкуванието, Акруркс!
Може пък това пълнолуние да послужи и за ректификация, ако не ми е съвсем точен часът. Ще я видим тая връзка, нещо аз май давам на заден, въпреки че синастрията не е лоша.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #51 -: Юли 14, 2014, 09:18:38 am »
При мен е в 7 дом, на 1,5 гр от Дсц, тригон Уран (У8,9), секстил Нептун (У10), и тригон Венера/Плутон (У нод ос), куинконс Марс (У10) - единственото, което се случи е дискомфорта с шефа, поради което си взех 1 ден отпуск и си заминах в провинцията, при маман. Точно на пълнолунието пиех биричка, ракийка, салатка, приказка с две дами, телевизия ... през деня се представих добре в двора по отстраняване на бурени и почистване на лозичките и дръвчетата от тях :) .... а можеше и нещо в повече да донесе с тези аспекти :)

а, да, и загубих от еврофутбола :) - бях заложила за Аржентина :)
« Последна редакция: Юли 14, 2014, 09:55:55 am от Happy58 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #52 -: Юли 14, 2014, 10:44:08 pm »
само че Кипър го търси по 12д
сега може да приключи приготовлението ти за пътуване в чужбина, а след месец ще докладваш водолейското Пълнолуние как се вписва в натала ти
Готово! Купихме билета и за връщане. :) Най послеее! От 2 месеца ни е на главата ..  :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #53 -: Юли 14, 2014, 11:26:54 pm »
Това, с което се отчете пълнолунието - лошо самочувствие за едно денонощие, закъснял полет, турболенция и една буря, но кацането беше меко. Благодаря, Акрукс! Имам много юпитерови аспекти сега, те замазват всичко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #54 -: Юли 15, 2014, 12:05:49 am »
Готово! Купихме билета и за връщане. :) Най послеее! От 2 месеца ни е на главата ..  :012:
Браво! Наближава момента да види гъз път  :012: :012:
 Ще гледаш звездите под друг ъгъл, нали ще си на друга географска ширина  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #55 -: Юли 15, 2014, 12:50:01 am »
Това, с което се отчете пълнолунието - лошо самочувствие за едно денонощие, закъснял полет, турболенция и една буря, но кацането беше меко. Благодаря, Акрукс! Имам много юпитерови аспекти сега, те замазват всичко.
Не само това, по прогресия споменатата ос Иц/Мц отдавна е избягала от градусите, които те плашат, а и не трябва да те плашат- за Алдебаран на Мц пише голямо издигане, много поклонници, слуги, а за Антарес на Иц си ипше, че дава страх за цял живот  :)
На границе 4 дома - это неизбежное разрушение, связанное с родителями, брошенный ребенок, страшное детство, детские комплексы на всю жизнь. Антарес всегда дает страхи на всю жизнь, постоянные столкновения со злой силой. 

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #56 -: Юли 15, 2014, 01:22:30 am »
Не само това, по прогресия споменатата ос Иц/Мц отдавна е избягала от градусите, които те плашат, а и не трябва да те плашат- за Алдебаран на Мц пише голямо издигане, много поклонници, слуги, а за Антарес на Иц си ипше, че дава страх за цял живот  :)
На границе 4 дома - это неизбежное разрушение, связанное с родителями, брошенный ребенок, страшное детство, детские комплексы на всю жизнь. Антарес всегда дает страхи на всю жизнь, постоянные столкновения со злой силой.
Безценно! Не ползвам руски източници, защото не знам руски (само с речник). За Алдебаран знам това, само дето още няма и кьорав поклонник... това е шега, не са ми изпритрябвали. Но Антарес винаги ми е бил истинска загадка. Понякога го гледам вечер (знам коя звезда е и си приказвам с него), но не му разбирам енергията. Описанието, което си пуснала, напълно ми отговаря. Чудила съм се, защо чак така, като У4 и Луната нямат много гадни аспекти, сега вече имам обяснение. Благодаря ти! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #57 -: Юли 15, 2014, 02:20:12 am »
Безценно! Не ползвам руски източници, защото не знам руски (само с речник). За Алдебаран знам това, само дето още няма и кьорав поклонник... това е шега, не са ми изпритрябвали.
Ами то поклонници не толкова в личен план, а в професионален, като външна изява, по-скоро фенове, последователи, а такива не е късно да се появят в даден период от живота ти- имаш време за изява, животът е пред теб!

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #58 -: Юли 15, 2014, 08:57:08 am »
само че Кипър го търси по 12д


малко е извън темата, ама ... ако У12 е в 4 дом на натала, означава ли, че може човек да отиде да живее в Кипър? Или трябва да е обратно - У4 в 12 дом? За мен би трябвало да има разлика м/у двете положения, но не я намирам много по книжките.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12.07.2014
« Отговор #59 -: Юли 15, 2014, 11:12:12 am »
малко е извън темата, ама ... ако У12 е в 4 дом на натала, означава ли, че може човек да отиде да живее в Кипър? Или трябва да е обратно - У4 в 12 дом? За мен би трябвало да има разлика м/у двете положения, но не я намирам много по книжките.
Това, което съм написала е за конкретната лунация- Луната от Пълнолунието попада в негов 9д и има връзка с Юпитер У9, не знам ти какво друго имаш предвид, ако е до транзити Слънцето У12 за мене веднъж годишно минава през моя 4д, а не съм стъпвала на островна или презокеанска държава все още, но последния път, когато тр Юпитер У4 премина в 12д отпраших за Сан Себастиян и за пръв път видях океан, дори си топнах краката, че и двата ми престоя там бяха през зимата и плажа го ползвах само за разходки, а не по предназначение.
През октомври, тази година, тр Юпитер пак ще е в моя 12д, а какво ще се случи тогавааа- ще ви разкажа в следващия епизод!  :012: :012: :012: