Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 29217 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Магнетизъм
« Отговор #105 -: Юли 21, 2014, 07:42:06 pm »
То почти никой не харесва сладури.  :cheer:
Том Беринджър си има белег и аз винаги съм го таксувала за мъжкар нищо,че го спрягат за гей.  :08:
как ти е Сатурът към Марс и Слънцето?В какви аспекти?  :012:
Нямат аспекти изборените от теб, но слънце има само квадарти-юпитер, уран, плутон, очаквам го от мъжете, предполагам. Сатурн е в съвпад с венера. Женските планети са ми силни с точен секстил, предполагам затова не харесвам хубавци.
Някой, мсля лила, беше заострил вниманието и за -по седми от луната в целознакови домове-там е козирог и сатурн, затова-овладяни, сдържани, силни.
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 08:00:30 pm от enigma »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Магнетизъм
« Отговор #106 -: Юли 21, 2014, 10:00:07 pm »
Майкъл Медсън е мазничък убавец,ама с него трудно ще си опазя килотите,после ще се насинастря с него. :012:
Това ми хареса!! :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #107 -: Юли 21, 2014, 10:00:54 pm »
  :-\ Това заради аспект от Нептун ли?Абе то и аз имам аспекти от Нептун към Слънцето и Марс,ама си падам по баш мачовци.  :017:

При мен харесваният тип мъже са по Марс в Риби и Юпитер в Телец (седмодомен), мачовци по овнешко Слънце в опозиция с Плутон не привличам и като цяло не харесвам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #108 -: Юли 21, 2014, 10:07:19 pm »
Юпитер е у2, но мажорно неаспектиран. По-голяма е вероятността да спечеля от тотото, отколкото от някой мъж.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #109 -: Юли 21, 2014, 10:21:04 pm »
Хич не ме бива на аграрното поприще, но гъбарка мога и да стана.  :97: И само да е посмял да ме разочарова, ще яде от специалните.  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #110 -: Юли 21, 2014, 10:44:56 pm »
Моят прапрадядо е строял красиви сгради в Санкт Петербург... а ти ме пращаш да гледам овошки у шопско ли?  :012:
Нямаме селскостопански производители в нашата рода, кариерата в полето ще я оставя за спокойни и осигурени старини.  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #111 -: Юли 21, 2014, 11:17:38 pm »
Но за гъбите съм сериозна - това е една от малкото ми страсти  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Магнетизъм
« Отговор #112 -: Ноември 04, 2014, 11:47:19 am »
Първото нещо, което ми минава през ума като чуя магнетичност е Уран... Моя пример за магнетичен, макар и физически непривлекателен мъж е Оуен Уилсън. А също и Хю Лори. Жалко, че не съм на компютъра да кача картата на Оуен...  :-*

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Магнетизъм
« Отговор #113 -: Ноември 04, 2014, 11:54:58 am »
Изключително магнетична жена за мен е Азия Ардженто.  Не съм виждала по магнетична от нея...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #114 -: Ноември 04, 2014, 11:57:41 am »
Първото нещо, което ми минава през ума като чуя магнетичност е Уран... Моя пример за магнетичен, макар и физически непривлекателен мъж е Оуен Уилсън. А също и Хю Лори. Жалко, че не съм на компютъра да кача картата на Оуен...  :-*

Да,особено ъглов или към Слънце/Венера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Магнетизъм
« Отговор #115 -: Ноември 04, 2014, 12:05:52 pm »
При Азия АЦ е Везни. Плутон е в съвпад с АЦ. Уран е ъглов в 1-ви дом. Луната е в квадрат с Марс. Заради Азия бих станала...  :-X

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #116 -: Ноември 04, 2014, 12:14:48 pm »
Не познавам дамата, но щом е привлякла един Водолей, теб, значи сигурно е магнетична личност.Водолеят привлича, но самият той трудно се увлича. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #117 -: Ноември 04, 2014, 03:06:32 pm »
За мен думата магнетизъм е равнозначна с Плутон.При силен Плутон,8Д и Скорпион магнетизмът подчинява безприкословно,парализиращо и лишава от воля за съпротива "жертвата".Той не създава добро впечатление или интерес,а желанието му нахлува директно зад разума,изключва го и действа в подсъзнанието.  ;) Подъл,силен,опасен и безмилостен магнетизъм има Плутон.При такъв ми е най-интересно,защото обичам да се возя на опасните му водовъртежи като на виенско колело.  :012: :) Но от години не съм виждала такъв.  :'( :)
 И Нептун може да прави тези неща,ако е координиран с Марс.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #118 -: Ноември 04, 2014, 03:16:20 pm »
В този мъж също съм много влюбена и винаги го гледам с интерес.Създава невероятни персонажи като цяло отрицателни.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Магнетизъм
« Отговор #119 -: Ноември 04, 2014, 03:24:55 pm »
Много ми харесва "Да бъдеш Джон Малкович" Страшно интересен и нестандартен филм :)