Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 28865 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #120 -: Ноември 04, 2014, 07:29:58 pm »
Дракониада, можеш да провериш доколко магнетизъм и Плутон са аналогични. Тук във форума почти всички имат изявени или Плутон, или Нептун, или Уран -кой или кои определяш като магнетични ?
Ти добре отсяваш плявата от сеното. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #121 -: Ноември 04, 2014, 08:43:52 pm »
Много ми харесва "Да бъдеш Джон Малкович" Страшно интересен и нестандартен филм :)
След като изгледах "Да бъдеш Джон Малкович" доста време ми се мотаеше въпросът: Какво го накара да изиграе себе си в такава уязвена светлина.Сценарият е много шантав,Нептунски.Като цяло за мен сюжетът е много слаб,но това е само моето лично мнение,без да искам да засегна твоите възторжени чувства към филма.
 Не съм мечтала да се запознавам с актьори,но Малкович ми е много голяма слабост и с него мечтая да мога да поговоря.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #122 -: Ноември 04, 2014, 08:52:08 pm »
Дракониада, можеш да провериш доколко магнетизъм и Плутон са аналогични. Тук във форума почти всички имат изявени или Плутон, или Нептун, или Уран -кой или кои определяш като магнетични ?
Ти добре отсяваш плявата от сеното. ;)
Рени,в личните си познанства съм го проверявала десетина пъти.Тръпката е много голяма.
Тук във форума има много интересни неща за четене,самият форум си е магнетичен.  :) И имам любими участници,но не мога да кажа кои са. Така или иначе са със Скр/Плутон в 1Д,съвпад на Плутон със.... или някои "съществени" планети в 8Д.  :) :08:
 Акцентиран или издигнат Нептун не съм забелязала(това изключва Слънце в Риби-тук много често ги харесвам ).  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #123 -: Ноември 04, 2014, 09:03:43 pm »
Не кои са ти любими и харесваш, а кои са магнетични, кои те привличат  въпреки нещо -има разлика. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #124 -: Ноември 04, 2014, 09:32:35 pm »
Разбрах,че най-магнетичният интелект за мен от тук,притежава в картата си "специално планетарно присъствие" в 8Д.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #125 -: Ноември 04, 2014, 09:45:45 pm »
Разбрах,че най-магнетичният интелект за мен от тук,притежава в картата си "специално планетарно присъствие" в 8Д.  :)

А Уран къде е ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #126 -: Ноември 04, 2014, 10:14:45 pm »
А Уран къде е ? :)
Не знам.Видях един път картата и не помня къде е,но предполагам,че е като моя в 4Д.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Магнетизъм
« Отговор #127 -: Ноември 04, 2014, 10:25:07 pm »
В "Рипли.." ми е по- интересен.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #128 -: Ноември 04, 2014, 10:32:59 pm »
В "Рипли.." ми е по- интересен.
  :clap:
Като написа за синастрията установих,че 4те ми планети в Овен са в негов 8Д.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #129 -: Ноември 04, 2014, 10:38:49 pm »
Дракониада , ти защо привличаш,имаш магнит, въпреки нещо ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #130 -: Ноември 04, 2014, 10:47:52 pm »
Дракониада , ти защо привличаш,имаш магнит, въпреки нещо ?  ;)
   :012: :012:  Рени,ами аз съм Овен,а ние сме много сладки хора.  ;D И аз,самата не съм безразлична към Овните.  :043: Нали всички знаят колко сме страхотни,номер едно и въобще,ако не сме ние светът ще свърши и няма да има магнетичност.  :043:  :043: :043: :043: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #131 -: Ноември 05, 2014, 09:24:53 am »
   :012: :012:  Рени,ами аз съм Овен,а ние сме много сладки хора.  ;D И аз,самата не съм безразлична към Овните.  :043: Нали всички знаят колко сме страхотни,номер едно и въобще,ако не сме ние светът ще свърши и няма да има магнетичност.  :043:  :043: :043: :043: :D

Така е, всичко което е свързано с оста 1/7-ми привлича като магнит, а Овен все пак е естественият управител на 1-ви дом .

Относно "магнетичният интелект", който тук те е привлякъл-наистина е с Уран в 4-ти, но и с аспект към Венера,но друго по оста му  1/7-ми те е дръпнало теб. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #132 -: Ноември 20, 2014, 05:24:01 pm »
Римляните може да са си открили топлата вода,но аз обичам да проверявам.Преди бях поглеждала карти на любимите ми изпълнители от към синастрични аспекти,в кои мои домове застават техни Светило,Марс,Юпитер.
Днес си поиграх да разглеждам в 5 карти аспектите и установих,че за да ми харесат те трябва да са подобни на мен и да повтарят планетни връзки от моя натал.
 Мажорни аспекти между тежките планети(каквито  имам и аз) главно Марс/Сатурн/Юпитер
3 тронови Марса,един екзалтиран в Кзр(при мен У10 Марс),един огнен в Стрелец(имам Марс/Юпитер съвпад
Марс(Овен) съвпад Юпитер,опоз Уран,квадрат Сатурн
Марс(скр) съвпад Слънце,опозиция Юпитер,квадрат Сатурн
Марс(Кзр) квадрат Уран(при мен Вод)
Плутон/Юпитер/Уран съвпад,секстил Марс(Стр),Слънце Лъв.Не бих обърнала внимание на Плут/Уран,ако не оцветяваха Юпитер в моите цветове.
  Не видът на аспекта,а мажорни връзки между планетите привличат.Аз нямам мажорен аспект Меркурий/Венера и само един от любимците ми да имат такъв.
 Поезия ми харесва когато чужд Мерк/Слънце(+Марс) тригонират или съвпадат с моя Меркурий.

 
 
 
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 05:31:40 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #133 -: Ноември 20, 2014, 08:00:29 pm »
Дракониада, не бъркай "някой ми харесва", с "някой ме привлича"-първият отговаря на твоя вкус, ценности, стил, симпатия, докато втория не е задължително да изпълнява предходните условия, може да не харесваш начинът, по който си събува обувките или как се обръща към теб, но въпреки това нещо в него те засмуква, дърпа.
Нормално е да ти харесват , импонират карти със сходни на твоята като звучене, нали трябва да ти е познато нещо, за да го оцениш, видиш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Магнетизъм
« Отговор #134 -: Ноември 20, 2014, 08:12:25 pm »
Дракониада, не бъркай "някой ми харесва", с "някой ме привлича"-първият отговаря на твоя вкус, ценности, стил, симпатия, докато втория не е задължително да изпълнява предходните условия, може да не харесваш начинът, по който си събува обувките или как се обръща към теб, но въпреки това нещо в него те засмуква, дърпа.
Нормално е да ти харесват , импонират карти със сходни на твоята като звучене, нали трябва да ти е познато нещо, за да го оцениш, видиш. :)
При теб как е?Когато имаш желание би ли направила кратко резюме върху връзки между планети,в примерно 5 карти на твои музикални фаворити.Дали те повтарят твоите натални връзки между същите планети?Стана ми интересно дали и при другите е така.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: