Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 26054 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #165 -: Август 30, 2018, 10:45:22 pm »
Айде сладки сънища!



Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #166 -: Август 30, 2018, 11:23:05 pm »
Привличат ме ръцете и по-скоро мъжките длани, както и дупето.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Магнетизъм
« Отговор #167 -: Август 30, 2018, 11:23:30 pm »
Благодаря Алена, знаеш ли че никога не ми е хрумвало така да гледам на нещата. Меркурий ми е много важен по принцип, но не съм го отчитала като фактор в отношенията с мъжете. Май защото и не ми се е случвало да е хармонично аспектиран в синастрии

Е, то с квадратурата му към 5 дом - с диспозитора му и Луната, настина е "сложно". Ако петодомните са в хармония в синастрията - Меркурий и Слънцето ще са поразени, посечени твърдо. :( Ситуацията е малко "или/или", но очевидно - петодомните имат превес, доминират - диспозиторът им е високо, ъглов, подкрепя ги :)
Над силата е само умението да я владеем!

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Магнетизъм
« Отговор #168 -: Август 31, 2018, 09:05:46 am »
до никоя част на тялото не мога да стигна, ако няма ум ;D - взаимна рецепция Меркурий/Сатурн по линията 1/7

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #169 -: Август 31, 2018, 09:31:09 am »
Е, нали първо с очите възприемаме?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Магнетизъм
« Отговор #170 -: Август 31, 2018, 11:45:12 am »
ами, явно аз не възприемам :017:, до тогава ги виждам като джендъри
и това ми е проблем
е, от естетична гледна точка може да ми хареса хубавия костюм облечен във високо тяло, ама то по същия начин оценявам и хубавите жени, пък не съм привлечена от тях

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #171 -: Август 31, 2018, 12:02:52 pm »
Привличането винаги става първо по оста АСЦ- ДСЦ, там се ловим съвсем случайно без да задоволяваме симпатиите си по Венера, нуждите по Луна, желанията по Марс, същите идват по-късно . Ако нещо не се е прицелило по тази ос, т.е. няма  отношение на планетите на другия към същата, няма как да има спонтанно привличане-това е магнитът. Затова и хората с Венера, Марс  във връзка с тази ос са силно магнетични за другите, както и аспект между двете планети, без да се слага знак плюс или минус, просто привличат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #172 -: Август 31, 2018, 12:56:38 pm »
Права си, Рени, аз забелязвам че ме ловят повече лъвски планети, т.е. по асцедента. По водолей нямам съвпади с партньорски планети.

Та Рени как съответстват дланите и дупето астрологично при теб?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #173 -: Август 31, 2018, 01:08:16 pm »
Тери, ДСЦ ми е в Близнаци, Меркурий ми е в аспект с у5-ти, у8 съвпад Венера, у8 в аспект с Плутон,Слънце-Плутон; Нептун в Скорпион съвпад с АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #174 -: Август 31, 2018, 01:16:20 pm »
Значи нептун в скорпион е отговорен за дупето :-*
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магнетизъм
« Отговор #175 -: Август 31, 2018, 02:26:08 pm »
Значи нептун в скорпион е отговорен за дупето :-*
\брей как го измисли не разбрах Как Нептун за гъзората и защо в Скорпион  :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #176 -: Август 31, 2018, 02:38:42 pm »
Анусът нали беше по Скорпион. Да ме извиняват за натурализма, но Скорпионът по-скоро управлява отделителния канал /сфинктер/, а не пухкави дамски задни части.  :012:

А Нептун в Скорпион в 8 дом по-скоро ще да е сигнификатор на газова инсталация. Излишък от вредни газове.  :d030:

Ако Плутон е там – атомна централа.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #177 -: Август 31, 2018, 02:50:51 pm »
Да, тези, които имат АСЦ, планети по оста Телец-Скорпион, Венера-Марс с Плутон, са с много апетитни вирнати дупета.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магнетизъм
« Отговор #178 -: Август 31, 2018, 03:40:10 pm »
Честно, мисля че не бих понесла мъж с вирнат гъз, би навяло друга асоциация -анти сексуална .Жени с такива големи мастни депа също не харесвам, приличат на камили ,дето ще прекопават пустинята и трупат мазнина в дирника   :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #179 -: Август 31, 2018, 05:35:53 pm »
Честно, мисля че не бих понесла мъж с вирнат гъз, би навяло друга асоциация -анти сексуална .Жени с такива големи мастни депа също не харесвам, приличат на камили ,дето ще прекопават пустинята и трупат мазнина в дирника   :012:

Юпитерианстваш, нямах това предвид.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“