Автор Тема: Черните овци и Уран  (Прочетена 11581 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #60 -: Юли 11, 2014, 07:45:18 pm »
Аз, самата, също съм християнски фундаменталист без да съм религиозна. ;) Това е политика..все пак.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #61 -: Юли 11, 2014, 07:47:36 pm »
При Фалачи, според мен, думата си казват 4 дом и рак. Тук слагам и Меркурий защото е доста близко до К4, а тя изразява идеите си в статии и книги. Много честна и смела жена.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #62 -: Юли 11, 2014, 07:56:42 pm »
Еха, съвпад Уран и Луна в овен в първи дом, правещ квадратура със Слънцето. Типична черна овца и бунтар. :)
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 07:58:25 pm от AzaZaeL »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #63 -: Юли 11, 2014, 08:01:43 pm »
Еха, съвпад Уран и Луна в овен в първи дом, правещ квадратура със Слънцето. Типична черна овца и бунтар. :)
Да, в първи дом- с него се заявява. Квадратът към Слънце определя по отношение на какво. :)
Това- с черната овца, е субективна оценка- на масите проспани от пропагандата. Според мен е мислеща и далновидна. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #64 -: Юли 11, 2014, 08:04:56 pm »
И аз имам тази квадратура Слънце с Уран в 10-и дом. :) Как обичам да си карам на инат, ей така за спорта. ;D
Това- с черната овца, е субективна оценка- на масите проспани от пропагандата. Според мен е мислеща и далновидна. :)
Съгласен.

Поли Генова е водолей ако не се лъжа. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Li70K3fY_HM
« Последна редакция: Юли 11, 2014, 08:11:59 pm от AzaZaeL »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #65 -: Юли 11, 2014, 11:43:51 pm »
От няколко дни мисля по една тема и не знаех къде да я напиша.Но тук май и е мястото.Истинските бунтари май се раждат точно сега-всички с Уран в Овен,в квадратура Плутон Козирог.Сатурн е сравнително бърз. Когато тези пораснат от тях очаквам чудото да променят като поколение света и да обърнат стария ред.
Плутон в Рак трябваше да изграждат след войната домове и сигурност-те бяха най-доброто,градивно поколение.
Плутон в Лъв(Уран Рак) не направиха кой знае какво,в зрелостта им допуснаха да падне Берлинската стена,допуснаха да се разрази ограбването от двете страни на някогашната стена.
Плутон Дева,(Уран в дева) задълбаха в анализи и не допринесоха с нищо за въдворяване на обществената справедливост.
ПлутонВезни(Уран Везни,Скорпион) Това може би е най-слабото поколение.Партньорства,но не и твърди действия.
Плутон Скорпион това поколение половината е обречено на ранна смърт от наркотици.Алкохолизъм и чалгализация.Изобщо не вярвам троновият Плутон да се събуди обществено.Всеки от тях е сам за себе си...
 Остава да се надяваме на Уран в Овен,Плутон Кзр поколението да поеме кръстоносния поход и да направят реални обществени промени.
 

Ти си достатъчно   действена и бунтовна за твоето поколение,ще рече - прецедент- мома англичанка,няма да те етикирам с "Черна (та) овца " при все ,че имаш и черно и овчо  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #66 -: Юли 12, 2014, 12:05:25 am »
Хайде да не ти описвам отчаянието ми като гледам какво примирение цари.То това не е разум,въпреки че е някаква самосъхранителна мъдрост насадена в главите:наведена главица сабя не я сече.  :'(
Вече имаме по-висок ток и парно,а ние-ходим на почивки?  :'(

Нали знаеш какво означава  " от-" ?!? Така че,описанието може да се замени с нещо друго . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #67 -: Юли 12, 2014, 12:13:52 am »
Плутон Скорпион това поколение половината е обречено на ранна смърт от наркотици.Алкохолизъм и чалгализация.Изобщо не вярвам троновият Плутон да се събуди обществено.Всеки от тях е сам за себе си...

Нашето поколение не знаеше какво да прави с тази Плутонова енергия, все едно да дадеш на дете бомба. Никой не ни насочваше в правилната посока, а точно обратното, 90години не бяха добра среда за деца. Лошото е че точно ние възпитаваме новото поколение

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #68 -: Юли 12, 2014, 12:32:37 am »
Нашето поколение не знаеше какво да прави с тази Плутонова енергия, все едно да дадеш на дете бомба. Никой не ни насочваше в правилната посока, а точно обратното, 90години не бяха добра среда за деца. Лошото е че точно ние възпитаваме новото поколение

За да те насочват ,е необходимо ,същите да имат вярната посока за себе си.
Няма лошо в това,да се учим от силните-тук не е до възпитание,а до (по) знание.
Satin , нали си гледала филми ,как се насочва ядрена енергия  в правилна посока ?!? Нищо Ви няма на средата,винаги можеш да я промениш,а вие сте родени под мотото " И нека Силата бъде с Вас! " ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #69 -: Юли 12, 2014, 12:44:43 am »
Нищо Ви няма на средата,винаги можеш да я промениш,а вие сте родени под мотото " И нека Силата бъде с Вас! " ;)

Не Рени, напротив, и точно тази среда изкриви, не е нормално голяма част от моето поколение да се дават в алкохол и наркотици, както каза Драката, тази чалга култура (нямам в предвид само музиката) е извратена, ценности нямаме, евтино поколение, което се възхищава на вулгарността. Влез в някоя чалга дискотека и ни виж, жалка картинка.  Не казвам, че всички от нас са такива, но е прекалено голям процента.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #70 -: Юли 12, 2014, 12:55:38 am »
Satin, аз живея със стелиум в Скорпион от твоето поколение ,работата ми е свързана с развлечения -не съм извън случващото се.,но и това ще мине:)
Тук няма случайност ,а най-обикновена цикличност,не за всички смилаема ,разбира се .Приемаш  реалността и правиш избор,иначе другите избират и живеят вместо теб и мечтите ти.Това важи за всички поколения ,защото и те са имали Плутон. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #71 -: Юли 16, 2014, 05:46:26 am »