Автор Тема: Антисия и контраантисия  (Прочетена 13117 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #45 -: Януари 25, 2016, 11:02:52 am »
Хм, да - направо си съвпадат двете :)

Стар - точно твоята статия четох - търсих инфо за бързо и бавно изгряващи знаци и така се зачетох :) Ще я чета пак довечера :)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #46 -: Февруари 11, 2016, 08:29:21 am »
В момента транзитиращите Сатурн и Плутон са в антисните си точки.Огледайте се за планети в 14 на Стрелец и 16 на Козирог.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #47 -: Февруари 11, 2016, 12:58:01 pm »
В момента транзитиращите Сатурн и Плутон са в антисните си точки.Огледайте се за планети в 14 на Стрелец и 16 на Козирог.  :08:

брат ми е със СЛВ/Слънце на 16-17 козирог, в 3 дом, Уран го квадратира откъм 6-ти. Не знам да има някакви по-особени състояния при него - освен натоварването в работата, но то това го има всяка година по това време. Другото, което може би показва, е състоянието на сестра му :), демек моето :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #48 -: Февруари 12, 2016, 08:38:43 am »
брат ми е със СЛВ/Слънце на 16-17 козирог, в 3 дом, Уран го квадратира откъм 6-ти. Не знам да има някакви по-особени състояния при него - освен натоварването в работата, но то това го има всяка година по това време. Другото, което може би показва, е състоянието на сестра му :), демек моето :)
А при теб нещо на 15-16 в Близнаци?  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #49 -: Февруари 12, 2016, 08:47:01 am »
А при теб нещо на 15-16 в Близнаци?  ;)

на 15 гр е К6/К12

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #50 -: Февруари 12, 2016, 08:53:41 am »
В момента трз Сатурн прави съвпад с Черната ми Луна и опозиция към собственото си място
 Трз Плутон е в антиантисната точка на нат.Сатурн,а наталната ми Лилит е в точката на антисия на трз Плутон.Това са ми У7,У8 и У5.Та се поогледах.  :)
Лилит и Сатурн в натала са ми в точна опозиция и в момента тези транзити действат едновременно.Ще докладвам,ако има нещо.  :)
Ако трябва да съм честна женският ми егоизъм е непокътнат,нито проявявам предателско желание за брак  :012:
« Последна редакция: Февруари 12, 2016, 08:56:23 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #51 -: Февруари 12, 2016, 08:55:55 am »
В момента транзитиращите Сатурн и Плутон са в антисните си точки.Огледайте се за планети в 14 на Стрелец и 16 на Козирог.  :08:

Хм, все пропускам да ги гледам тези огледала  :) При мен, макар и с няколко градуса орбис - там са нат.Меркурий и К11 - на 13 гр в Козирог и нат.Нептун на 12 гр в Стрелец. Започвам да го мисля и да го меля :)  :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #52 -: Февруари 12, 2016, 09:01:33 am »
Хм, все пропускам да ги гледам тези огледала  :) При мен, макар и с няколко градуса орбис - там са нат.Меркурий и К11 - на 13 гр в Козирог и нат.Нептун на 12 гр в Стрелец. Започвам да го мисля и да го меля :)  :58:
Пак не мога да фиксирам колко е допустимият орбис на действие.Ще наблюдаваме и това,защото всеки си пише по неговите наблюдения.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #53 -: Февруари 12, 2016, 09:03:52 am »
1 градус в натал, камо ли пък за транзити
De omnibus dubitandum est

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Антисия и контраантисия
« Отговор #54 -: Май 11, 2016, 02:48:18 pm »
П.П:Пък според някои текстове Юпитер в Дева е в екзалтация от Стрелец...

Днес пак ме сърби антисията Юпитер/Дева и точки в Овен.Направих много бърз преглед на транзитите му през Дева в моя натал.С 2 думи до сега винаги е белязал големи възходи и привилегии.
    Първия път започнах да уча 1 клас в елитна,експериментална паралелка към Юнеско.В цяла България бяхме само 1 клас,подбрани деца.За родителите ми,а и за мен беше голяма гордост.   
    Втория трз Започнах да работя наистина за ненормално висока заплата,отново на невероятно място за времето и икономическата картина в страната.
   Третият трз:"Тъмните Нептунови  :d030: времена" в моя живот,Юпитер ме вдигна и извади,като пак ме заведе на елитно място.
 Като У6, е логично да се грижи за по-добро служебно положение по време на транзит,защото освен естествен е и функционален бенефик като стар У9.И това е само един перегринест Юпитер/ Водолей до К8,който съвпада натално с У10.Интересно ми е в карти,с които разполагате есенциално силен(дори заточен и паднал) как действа на планетите в Овен.Е, интересуват ме и други перигринести Юпитери как действат на планетите в Овен(заради антисията). 
   
 Сега е 4 транзит и нямам включване от него.
« Последна редакция: Май 11, 2016, 02:59:30 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: