Автор Тема: Оперативна намеса-оперативна манипулация  (Прочетена 15956 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Здравейте,съжалявам, ако има такава тема - търсих ,но не намерих.

Става въпрос за мен,ако можете да ми помогнете със съвет :58:
Знаете,че въпреки някои неща, ви ценя като приятелки.
Да ми помогнете астрологично,кое време ще е подходящо за такава манипулация.

Излезе ми на окото от външната страна на клепача, едно мастно топченце. Не ме боли,не ме дразни,но бавно нараства.
Ходих на преглед,казаха че е добре да се махне,с местна упойка.Та въпросът ми е,до края на юли ли да го направя или след 10ти август.
Какво ме тревожи. На работа съм до 31 юли и ми е много напрегнато,нямам време за нищо камо ли за ходене по лекари.
От началото на август до 10ти ,живот и здраве смятам да ходя на море.Та,евентуално също след морето,бих могла да ида да ми го махнат.

Та,каква карта да направя да погледнем,да видим и фазите на луната,знаците...изобщо кога ще е по-подходящо за тази манипулация.
Лекарката каза,ако искам да го направя другата седмица,но ви казвам много ми е напрегнато в работата и ще се разкъсам,от клиниката и работата.

Благодаря ви,предварително :)

« Последна редакция: Август 22, 2014, 11:59:45 pm от Babyblue »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #1 -: Юли 22, 2014, 06:39:15 pm »
Да не е ечемик? Манипулацията е 20-на мин, с локална упойка, после слагаш капки/мехлем и това е. По-добре да е във време когато няма да си натоварваш окото за ден-два

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #2 -: Юли 22, 2014, 06:40:37 pm »
Бейби, ще ти споделя моя опит от операцията, която направих:

транзити, лунари, и когато се определи някакъв период от време, гледаш луната, в кои дни и подходяща, и след това, за самите дни правиш елективни карти за времето, в което да започне операцията.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #3 -: Юли 22, 2014, 06:49:06 pm »
Благодаря ви.Не е ечемик, а мастно образувание.Така каза лекарката.
Значи сама да избера време и тогава да видя къде е луната.
А в какви знаци,беше подходящо време за това? И в кои не?
Окото от кой знак се управляваше,от овен ли?Глава...

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #4 -: Юли 22, 2014, 06:51:53 pm »
Ами, 1 дом, 8 дом, овен, за очите май имаше някаква разлика за ляво и дясно, 6 дом. При мен поне така беше.

Пусни едни транзити тук, ако искаш - да дават идеи девойките.

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #5 -: Юли 22, 2014, 07:09:53 pm »
Избегни Овен,Телец и Козирог за всеки случай-аз така бих направила,нищо че.Телец е гърло.

да, това е валидно за Луната, но ако примерно, Марс аспектира благоприятно У1, тогава това може да е знак, че нещата ще са добре. Просто зависи кое какво е и как се използва. Зависи натала какво показва.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #6 -: Юли 22, 2014, 07:21:48 pm »
На намаляваща Луна, най-добре изчезваща/невидима - балсамична, преди новолуние. Но също така се гледа в кой знак/накшатра е и какви аспекти има. Може и по Луна без курс, за да няма никакви нежелани последици.

Пък аз почти се зарибих да си направя перманентен грим на вежди в козметичен салон. Не е татуировка, но с игла се вкарват пигменти. Малко ми се свиди за парите, още се колебая, но иначе съм готова да експериментирам. Такава процедура също ли по намаляваща Луна трябва да се прави?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #7 -: Юли 22, 2014, 08:54:47 pm »
Дадохте ми идея да си направя карта на операцията (минала), много интересно! Познах си знака на Луната - Скорпион.  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #8 -: Юли 22, 2014, 08:56:36 pm »
Дадохте ми идея да си направя карта на операцията (минала), много интересно! Познах си знака на Луната - Скорпион.  :012:

ако си помниш времето, давай де - мисля, че ще е от полза. Нали сме тук, за да объсждаме, да се учим, не само да решаваме настоящи проблеми :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #9 -: Юли 22, 2014, 09:02:17 pm »
Помня по часове. Този е някакъв от по време на операцията.
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 08:32:32 am от Smarta »

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #10 -: Юли 22, 2014, 09:06:18 pm »
трябва и информация, какво е оперирано.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #11 -: Юли 22, 2014, 09:08:31 pm »
Операцията е планирана животоспасяваща. Отивам да си гледам картата.

ПП: Допълвам тук, за да не става много. По транзити най-важното е, че Сатурн си е в опозиция на себе си от 8 към 2 дом, преминал 5 гр., но точна опозиция на Плутон. Също квадрат към нодалната ос. Слънцето е върху наталния Нептун. Луната върху Юпитер. Плутон на ИЦ. Меркурий върху Уран. Уран върху Луната и Меркурий, Марс върху ПФ... абе то всички транзитни планети са в съвпад с наталните.
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 08:33:40 am от Smarta »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #12 -: Юли 22, 2014, 09:15:51 pm »
Нали сме тук, за да объсждаме, да се учим, не само да решаваме настоящи проблеми :)

Ако ти се разглеждат такива карти ето ти още една  :012:. Имах хроничен апендицит - ту боли, ту минава и така години наред докато не ме заболя зверски в началото на октомври 2002 година. Докато се натуткам да разбера обаче какво ме боли и то мина сума ти и време. На 21 отивам сутринта в болницата за преглед и доктора като ме смушка в корема аз се превих на сто ката и той отряза: до 10 часа да е в операционната. Затова и съм сложила час 10:30 часа, защото реално не помня толкова подробно, но към 11:30 часа бях вече в стаята си, тоест операцията беше приключила.

Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #13 -: Юли 22, 2014, 09:17:21 pm »
Девойче мило, а може ли и дирекции, прогресии, транзити :)

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #14 -: Юли 22, 2014, 09:18:38 pm »
Вещичке, аз ги гледам, ама още съм като слон в стъкларски магазин. Искрено се надявам на отзивчивите колежки, които биха споделили знанията и опита си.  :08: