Автор Тема: Оперативна намеса-оперативна манипулация  (Прочетена 15955 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #15 -: Юли 22, 2014, 09:19:42 pm »
Ооопс, вие давате картите на самото събитие - явно аз не съм в час :) - но пак е нещо де.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #16 -: Юли 22, 2014, 09:20:15 pm »
Е, па каква да е картата бре?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #17 -: Юли 22, 2014, 09:22:29 pm »
Ами аз за моята операция си бях направила от-до и я пуснах тук за коментар :) - поне транзити, ако не друго - вали се упражнавяме да преценим, дали й е времето на операцията за даденото лице или не :). Поне аз така разбрах.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #18 -: Юли 22, 2014, 10:00:50 pm »
Ба, че тя ако е по спешност за какво време изобщо иде реч?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #19 -: Юли 22, 2014, 10:06:58 pm »
Аз реших, да направя това нещо, в средата на август, когато живот и здраве се върна от море.Защото сега ще ми е много напрегнато покрай работата.
Не мога да дам точен ден за сега,но може да се върти около 15 август.
Ето една транзитна карта за този ден, как ви се вижда? 5 дена след пълнолунието на 10ти. Това пълнолуние ще ми се случи в 7ми дом .

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #20 -: Юли 22, 2014, 10:11:19 pm »
Луната е в Овен - не става. Луната не трябва да е в знака, отговарящ за органа, който ще се оперира.
Другите транзити ще ги гледам утре, че сега вече съм си отнесена (е, ако оставиш картата де)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #21 -: Юли 22, 2014, 10:14:25 pm »
Дъщеря ми имаше такова мазно топче на едната скула. Точно 10 минути трае "операцията". Местна упойка, лек разрез и се вади гадината. После 1 шев и това е. Нищо сложно и особено не е та да се мисли толкова много. Нито карта съм и гледала тогава, нито нищо. Това дори не е сериозна интервенция.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #22 -: Юли 22, 2014, 10:16:30 pm »
Благодаря ви.Лекарката каза ,че нямало да ме шие.
Разбира се,че ще си оставя картата :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #23 -: Юли 22, 2014, 10:19:08 pm »
Ами значи е съвсем мъничко и затова няма да има шев. На щерката беше колкото грахово зърно. Точно за 1 седмица порасна и затова го махнаха. Сега дори и белег няма.

Изобщо не го мисли. То тва да не е като да ти присаждат нещо я  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #24 -: Юли 22, 2014, 10:20:59 pm »
Е така е.Но аз исках да се съветвам и с вас разбира се.Имам нужда от това. :)

Happy58

  • Гост
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #25 -: Юли 22, 2014, 10:34:24 pm »
Благодаря ви.Лекарката каза ,че нямало да ме шие.
Разбира се,че ще си оставя картата :)

е, че тогава не ти трябва да гледаш толкова сериозно на картата - само гледай луната да не е в Овен и готово.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #26 -: Юли 22, 2014, 10:50:31 pm »
Не става въпрос за сериозна интервенция, но в този случай бих препоръчала някой от дните с Луна в Риби, пак ще е след пълнолуние.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #27 -: Юли 22, 2014, 11:28:15 pm »
Благодаря Лили :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #28 -: Юли 22, 2014, 11:42:14 pm »
Аз ако съм, с една нагрята на открит пламък до червено топлийка сама ще го премахна. Преди около 6 години така си премахнах малки подкожни мазни образувания от зоните под очите. Имах ги от тинейджърка, но ми писна от тях. Нагрях си топлийка, топнах памук в спирт и трай бабо за хубост. После намазах с антибиотик. След 1 седмица нямаше никакви следи от интервенцията.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #29 -: Юли 22, 2014, 11:49:41 pm »
Добре е да се казва точната диагноза,мастно образувание ,неболезнено,нарастващо ,неинфектиран задържан секрет на мастна жлеза ли е следствие запушено каналче или нещо като липома не разбрах,аз бих пробвал компреси с отвара от очанка едновременно антисептично,противовъзпалително-да предпази от инфекция и ако е запушено каналче да се отпуши,без точна диагноза не мога да давам съвет,астрологично операции при намаляваща луна оставят по малък белег .Клепач май е по Сатурн-бариера,мастно образувание-Юпитер ,Луната трябва да е в добра позиция към тях ,във овен-глава и везни кожа да се избегне според мен .В случая предполагам манипулацията ще е диагностично-оперативна,щом няма да има шев,незначителна,локална анестезия,лидокаин,бодване и готово .
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 01:45:23 am от Oposit »