Автор Тема: Оперативна намеса-оперативна манипулация  (Прочетена 15954 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #30 -: Юли 23, 2014, 01:24:27 am »
Малко ми се свиди за парите, още се колебая, но иначе съм готова да експериментирам. Такава процедура също ли по намаляваща Луна трябва да се прави?

Не съм се замисляла, колебая се, но по-скоро не. От гледна точка на това, че на растяща кожата поглъща повече и “рисунката” би се пропила по-дълбоко, което евентуално може да гарантира дълготрайност. Това ми хрумва. От друга страна, на намаляваща по-малко ще боли вероятно, ама едва ли това ще ти е проблем, те слагат нещо, а и по-важен е резултатът в такива случаи, няма да те колят. ; ))) Но то си зависи от индивидуалния праг на търпимост. Бих съобразила също Венера да е добра, изпуснала си я в знака, че и по сидерал, но сигурно има варианти и занапред. И майсторът да е в силата си - 7 дом+Марс. Или просто хващаш импулса, не си губиш времето с карти.  :012:
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #31 -: Юли 23, 2014, 07:28:38 am »
Добре е да се казва точната диагноза,мастно образувание ,неболезнено,нарастващо ,неинфектиран задържан секрет на мастна жлеза ли е следствие запушено каналче или нещо като липома не разбрах,аз бих пробвал компреси с отвара от очанка едновременно антисептично,противовъзпалително-да предпази от инфекция и ако е запушено каналче да се отпуши,без точна диагноза не мога да давам съвет,астрологично операции при намаляваща луна оставят по малък белег .Клепач май е по Сатурн-бариера,мастно образувание-Юпитер ,Луната трябва да е в добра позиция към тях ,във овен-глава и везни кожа да се избегне според мен .В случая предполагам манипулацията ще е диагностично-оперативна,щом няма да има шев,незначителна,локална анестезия,лидокаин,бодване и готово .
Да Опозит,аз казах местна упойка.Благодая ти.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #32 -: Юли 23, 2014, 07:45:14 am »
И на мне ми предстои подобна манипулация, само че топчето ми е с друга локация. При мен операциите са едва ли не ежедневие, особено такива малки. Изобщо не съм си избирала астрологично дата. Но, като видях темата, реших да погледната картата. Много е интересна: Юпитер в точна опозиция с моето Слънце и квадрат към него от Марс. Луната е рачешка. Ще споделя как е минала и операцията и заздравителния процес.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #33 -: Юли 23, 2014, 08:19:51 am »
Аз ако съм, с една нагрята на открит пламък до червено топлийка сама ще го премахна. Преди около 6 години така си премахнах малки подкожни мазни образувания от зоните под очите. Имах ги от тинейджърка, но ми писна от тях. Нагрях си топлийка, топнах памук в спирт и трай бабо за хубост. После намазах с антибиотик. След 1 седмица нямаше никакви следи от интервенцията.
И аз съм махала така на близки точно под очите, шегуваха се че съм работила при Менгеле в др. инкарнация, ама като се видяха красиви, друга песен запяха. Но все пак не всеки разпознава със сигурност какво образувание е, а и нейното е по-голямо, нека си ходи при док по-добре.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #34 -: Юли 23, 2014, 11:41:49 am »
Пък аз почти се зарибих да си направя перманентен грим на вежди в козметичен салон. Не е татуировка, но с игла се вкарват пигменти. Малко ми се свиди за парите, още се колебая, но иначе съм готова да експериментирам. Такава процедура също ли по намаляваща Луна трябва да се прави?

аз съм на мнението на сънрейн, венера силна, луна растяща, предпочитано в хубав аспект двете, марс по време на процедурата да не е ъглов, че да не се възпали нещо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #35 -: Юли 23, 2014, 11:49:48 am »
Ако все пак се наканя, ще избера такава дата, миналата година исках и ме отказаха, щяла съм да заприличам на травестит.  ;D

Сега и за мигли ме зарибяват, но ще ми дойдат в повече, а и няма пред кой да пърхам с тях.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #36 -: Юли 23, 2014, 12:11:18 pm »
Ако трябва да съм честна, не ми харесват-първо, че си личи, че е изкуствено, второ-с перманентен грим утре ако ти писне, какво правиш...не знам

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #37 -: Юли 23, 2014, 12:13:54 pm »
Да, и това е съществен фактор. Просто исках да си направя малко по-изразена линията на веждите, че с възрастта съвсем изтъняха, поне да бяха тъмни. Но има време да помисля по въпроса - на мен такива хрумвания бързо ми идват, но и бързо минава меракът.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #38 -: Юли 23, 2014, 12:16:09 pm »
Тънките вежди придават повече женственост на лицето, по-плътните или тъмни-повече характер
Ако не ги скубеш, а лекичко започнеш да ги подстригваш, дали няма да се пооправят?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #39 -: Юли 23, 2014, 01:47:05 pm »
Много зависи от уменията на козметичката, как ще ти ги нарисува, аз затова все още се въздържам. Но моите по принцип са с такава извивка, тъй че ако се спази естествената линия, няма да е нещо много различно.  :)

За мастни топченца не знам, но мога да ви кажа една бабешка рецепта за махане на брадавици, с по-малките ефектът е проверен  - минават. Вземаш едно черно конце, натриваш с него брадавицата или където има някой израстък  ;D, хвърляш я в тоалетната чиния, пускаш водата и забравяш. През това време трябва да се опиташ да забравиш и за дразнещата брадавица, да не я гледаш постоянно. И в един момент установяваш, че е изчезнала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #40 -: Юли 23, 2014, 04:54:39 pm »
Излезе ми на окото от външната страна на клепача, едно мастно топченце. Не ме боли,не ме дразни,но бавно нараства.
Ходих на преглед,казаха че е добре да се махне,с местна упойка.Та въпросът ми е,до края на юли ли да го направя или след 10ти август.
не знам колко ти е голямо топченцето, навремето на бивше гадже му беше излязло едно колкото бобено зърно, цепнаха му го и нямаше шев, а само миниатюрна лепенка с формата на кръст  :)  Аз имах едно до самите мигли, беше мъничко, но ме дразнеше- разкарах го с крем "Здраве"- класик  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #41 -: Юли 23, 2014, 09:56:00 pm »
не знам колко ти е голямо топченцето, навремето на бивше гадже му беше излязло едно колкото бобено зърно, цепнаха му го и нямаше шев, а само миниатюрна лепенка с формата на кръст  :)  Аз имах едно до самите мигли, беше мъничко, но ме дразнеше- разкарах го с крем "Здраве"- класик  :)
Да взема и аз да пробвам крем Здраве.....чунким изчезне :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #42 -: Август 19, 2014, 11:21:08 pm »
Утре ми е операцията в 10ч.
Благоприятно ли е времето,луната за това?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #43 -: Август 19, 2014, 11:28:21 pm »
Утре ми е операцията в 10ч.
Благоприятно ли е времето,луната за това?
Луната е без курс по това време, съвпад е обаче с бетелгейзе, която е силна и успешна звезда
Венера У1 и У8 е в сходящ тригон с Уран У5 в 7д, ще мине всичко успешно и ще се харесаш

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-опиративна манипулация
« Отговор #44 -: Август 19, 2014, 11:32:34 pm »
Благодаря ти Акрукс.
Всъщност аз и сега се харесвам,защото въпросния "израстък" :012: изобщо не се вижда.
Той е на клепача и като съм с отворени очи,хлътва навътре и не се вижда.
Обаче ме дразни, като си мия очите сутрин или ако ме засърби окото,не мога да го почесвам добре.
Просто това "нещо" е ненужно и трябва да се отърва от него :)
Благодаря за подкрепата, стискайте палци!