Автор Тема: Оперативна намеса-оперативна манипулация  (Прочетена 15953 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2014, 09:36:00 pm »
Моите мъдреци не ги усетих кога са поникнали, остана загадка за мен... Трябва да се е случило още на 16, тогава имах леко неприятни усещания във венеца, но съвсем за кратко. Има ли вероятност да не са ми поникнали?  :017:

Милки, честито, най-неприятното вече ти е зад гърба, ще се възстановиш бързо.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2014, 09:36:56 pm »
ъ, на близка мъдрецът й го извадиха за няма и 5 мин, а тя е смного здрави зъби
само внимавате да попаднете на мъж зъболекар

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #92 -: Ноември 12, 2014, 09:50:04 pm »
само внимавате да попаднете на мъж зъболекар

Да, задължително.
Мен ми извадиха един, щото нямаше място и растеше на криво, то беше голяма борба и мъка, най-вече за зъболекаря, ревах, пищях, тръшках се, докторът след ваденето изглеждаше все едно е пренесъл десет тона камъни ;D Ама раната мина бързо, а ми разряза и венеца, че зъба не беше поникнал, даде ми някакъв антибиотик, който естествено не пих, нямаше и кой знае каква болка, то и самото вадене не болеше, ама няма да съм аз ако не се лигавя :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #93 -: Ноември 13, 2014, 10:35:29 am »
Благодаря ви.
Днес ходих да ми махнат превръзката,а във вторник ще ходя да ми махат конците.
Нямам никакви болки, но окото е с доста кръвонасядания от  операцията.Но докторката каза,че всичко е наред,даже няма да ми останат белези.

И това преживях,но най-ме мъчи болката от извадения мъдрец,вече четвърти ден.Изпих всички обезболяващи на света и още ме боли ???

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #94 -: Ноември 13, 2014, 10:59:36 am »
А бе, Милки, ти кво ми говориш 4 шева за едно-две топчета  :-\ :-\ :-\. На мен за апандисита ми сложиха 5 шева. Бая май са кълцали  :017:...


А за извадения мъдрец си намери Сандрин да се жабуриш с него. По няколко капки на малко вода и жабуркаш. Е, ще ти се стипчоса устата като кокоши гъз, ама ще ти мине за нула време. Това е много силен концентрат на смрадлика/тетра.



Цената му е около 4,50лв и ще имаш за многоооо време.  ;)

Когато ми се подуваше венеца от възпалението на костта на ченето и бодях топчето с клечка за зъби да изтича и точно със Сандрин се жабурих. За час-два ми заздравяваше венеца като нов  :012:.
« Последна редакция: Ноември 13, 2014, 11:02:00 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #95 -: Ноември 13, 2014, 11:20:12 am »
Мерси Веще.
Аз тези дни си варя смрадлика и жабуря,но явно бавно става този път зарастването.Зъболекаря ,който ми извади зъба ми каза,че малко го притеснява факта ,че не тече кръв.Имаше кръв но много малко и каза,че точно заради това е възможно повече да ме боли и повече дни.Преди час взех още един беналгин и се надявам вече да е за последно ,че от четири дни пия нон стоп.

Иначе за окото,да четири шева  ми сложи,махна топчетата и се надява да не израстат повече.Окото не ме боли,но този венец ще ме подлуди :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #96 -: Ноември 13, 2014, 05:45:37 pm »
А бе, Милки, ти кво ми говориш 4 шева за едно-две топчета. На мен за апандисита ми сложиха 5 шева. Бая май са кълцали 
Веще, то е различно- кожата на лицето е по-фина и се кърпи с фини конци и игла, затова и повече бода има.. Голямата, когато беше малка, падна от плочата на гаража в терасата на квартирата ни в Несебър, че бяхме на почивка там, сцепи си брадичката, да е било близо сантиметър, не повече, а докторът на плажа, Господ здраве да му дава и дълъг живот на д-р Иванов, ортопед от Ямбол, я закърпи също с 4 бода- два външни и два вътрешни конеца, но много фино, за да не остане белег и не остана. От цял Несебър и Сл. бряг това беше единствения лекар, който ни оказа помощ, три часа сме обикаляли с на хазайката сина с колата му да се молим на лекари да я зашият, че кръвта шуртеше и не спираше.
За Сандрин те подкрепям с две ръце и два крака- колкото пъти досега са ми се подували венците около мостовете, като се нажабуркам и болката и подутото изчезва.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #97 -: Ноември 13, 2014, 05:52:37 pm »
другото е ако имаш Листерин , мисля че и в БГ го продават, едно време имаше грануфурин , но го спряха.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #98 -: Ноември 13, 2014, 07:22:35 pm »
другото е ако имаш Листерин , мисля че и в БГ го продават, едно време имаше грануфурин , но го спряха.

Мани ги тия говна с флуорид! Чиста химия. Друго си е билковото  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Оперативна намеса-оперативна манипулация
« Отговор #99 -: Ноември 13, 2014, 07:42:54 pm »
на мен ми помага , като имам някакво възпаление