Автор Тема: Новолунието на 25.08.2014  (Прочетена 20012 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолунието на 25.08.2014
« Отговор #45 -: Август 27, 2014, 12:02:33 am »
5 мин преди точното новолуние с въпросния господин се срещнахме - уж беше служебно (да ми предаде едни документи за автомобил - 3 дом), после премина в кафе и приключи еди-как си - интересното е, че не беше предвидено - първо че среща въобще не беше планувана, но така се наложи по мои служебни дела, после пък - планирахме 1 час по-рано, но и това не се получи - и най-накрая около 17:10ч - цък-щрак. Как ще се отрази през месеца не знам, но определено останах доста учудена от действието.

Предния път на такова действие на лунация имах, когато се възстановявах след операцията - точно 5 мин преди пълнолунието от венеца започна да изтича течност и така напрежението спадна и се разбра, къде е текущия проблем. Даже го бях споменала във форума.
Да, лунациите си действат по дом, дори да не правят аспекти в натала, забелязала съм го отдавна при мене и близките
Това Новолуние при мене нали беше в 12д в съвпад (малко над 5гр) с Уран - вчера се качвам точно в минутите на Новолунието в микробус на път до вилата на моя приятелка в близко село, хванах микробуса от автогарата, както ме беше посъветвала приятелката, за да мога да седна, а и по разписание в 17,30 е последното му пътуване и исках да съм сигурна че ще се кача,
Та качих се навръх Новолунието в 17:23, в 17:30 потегляме, аз въздъхнах облекчено, но като стигнахме центъра на града и на спирката имаше доста хора, шофьорът ни каза да слизаме всички, а ние се спогледахме учудено, на което той ни се развика да слизаме бързо всички, понеже се обадил по телефона да докара негов колега автобус, за да побере всички хора...  Слязохме и едно 15-20мин се въртяхме на спирката, докато дойде автобус, който поне беше хубав, с климатик и удобни седалки, за разлика от микробуса, и пътуването мина добре, само дето по-късно от очакваното време пристигнах и моята приятелка се притеснила да не съм се загубила някъде из вилната зона  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолунието на 25.08.2014
« Отговор #46 -: Август 27, 2014, 12:14:19 am »
Бейби, да не те стряскам, ама тези два квадрата, като единия е Нептун .... хубаво чети какво подписваш
Аз да го бях чела, като подписвах този договор в края на юли. :012:
Сега вече е късно.
Всъщност утре ще го прекратявам този договор. Т.е изплащам си сумата и вече не се занимавам с тях.

Ще докладвам как е минало.