Автор Тема: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)  (Прочетена 37537 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #120 -: Септември 19, 2014, 09:03:33 pm »
Тълкувате ли по по - специален начин възлите, когато знаковото разположение на възлите примерно / СЛВ скорпион- юлв телец/ е разположено домово 2 - 8, които се свързват с обратният знак ? По- специален начин сиреч - удвоява се акцента за търсене на  баланса между тях - пътуването към северният и привнасянето на част от опитността по южния или разгръщането и по нов начин ? Имате ли наблюдения за такова разположение ?
Я си виж 10Д и СЛВ и давай по тях-не се замисляй много,много.И да се замисляш пак ще стигнеш там,за където си тръгнал. Пусни си един як филм в края на краищата,ако няма да излизаш в петък вечер.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #121 -: Септември 19, 2014, 10:09:47 pm »
Я си виж 10Д и СЛВ и давай по тях-не се замисляй много,много.И да се замисляш пак ще стигнеш там,за където си тръгнал. Пусни си един як филм в края на краищата,ако няма да излизаш в петък вечер.  :043:

:) Честит петък и на теб ! А въпросът ми не се корени в личната натална карта, а съм срещал такива разположения в карти, по които работя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12608
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #122 -: Септември 19, 2014, 10:10:20 pm »
В момента имам аспект на Юпитер към 12-ти дом, но единственото пътешествие, което планирам за сега е към Родината... Съвсем скоро. Може би защото юпитеровият транзит ми е кацнал в 4-дом и то в съвпад с натален, беше неотдавна даже...
И БГ е страна на древна цивилизация, нали така.. :38:.И много си ми импонира даже...

Да,щом живееш извън България ,същата се пада чужбина в случая и ти пожелавам да се случи   :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #123 -: Септември 19, 2014, 11:07:42 pm »
Имате ли наблюдения за такова разположение ?

Това положение и до ден днешен не мога да го разбера. Каквото и да съм чела, не ми пасва съвсем и не ми стига

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #124 -: Септември 20, 2014, 09:40:07 am »
Имам карта със СЛВ в 8Д Телец.Както се казва всичко зависело от всички аспекти,но този живот протича с много висока(и дълбока) психическа интензивност.До този момент живота на натива не може да излезе от материалната разруха.Определено може да се гонори за висока степен на издържливост в особено неблагоприятни обстоятелства.Не коментирам обстоятелствата,които са довели до  тук,а само фактите.Интересно ми е да наблюдавам буквално титаничен дух,който сякаш живее в силноземетръсна зона,а копнее и се бори за стабилен и комфортен дом.Нативът сякаш постоянно губи всичко което цени.

Ако се сетя за друга такава карта ще ви подам впечатления.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #125 -: Септември 21, 2014, 08:40:27 am »
Тълкувате ли по по - специален начин възлите, когато знаковото разположение на възлите примерно / СЛВ скорпион- юлв телец/ е разположено домово 2 - 8, които се свързват с обратният знак ? По- специален начин сиреч - удвоява се акцента за търсене на  баланса между тях - пътуването към северният и привнасянето на част от опитността по южния или разгръщането и по нов начин ? Имате ли наблюдения за такова разположение ?

Моята съквартирантка е така, младо е момичето, но наблюдавам интересни проявления.
със ЮЛВ във 2 дом - много се труди и си печели достатъчно пари самичка, 
СЛВ в 8 дом - постоянно й се предлагат възможности да получава от другите материални блага, но й е трудно да приема (за момента само роднините взима). Интересното е това , което ми разказва - приятно й е да получава, но не може да ги вземе :).

Определено е акцентирано балансирането и на двете енергии - може би по-точно, обединяването. Но пък в коя област от обхвата на 8 дом ще се прояви .... иска си разговор с човека.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #126 -: Септември 21, 2014, 10:54:42 pm »
Мой приятел беше командирован в Индия за няколко месеца.Та той ми разказа и показа снимки на тамошната "цивилизация"

същата цивилизация я има тук в циганското гето до Бриколажа-Люлин,там където се пресичат околовръсното и международен път за Калотино,срутиха го,те отново построиха картонените бараки :cheer:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #127 -: Септември 21, 2014, 10:57:47 pm »
същата цивилизация я има тук в циганското гето до Бриколажа-Люлин,там където се пресичат околовръсното и международен път за Калотино,срутиха го,те отново построиха картонените бараки :cheer:
Не съм виждала гетото,но ти се доверявам,че живеят по този начин.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #128 -: Септември 23, 2014, 01:02:52 pm »
Тук ли коментирахте татуировките?

Вчера гледах репортаж, за човека с най-много пиъсинги  :) http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1090599

Сподели, че е започнал с преобразяването след смъртта на родителите си, както и че ако те бяха живи не би го направил. При него според мен е по Кету, бил е подтикнат от душевната болка, желание да избяга от себе си, да се превърне в някой друг, чрез физическата болка да измие душевната.

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #129 -: Септември 25, 2014, 10:14:58 pm »
Моята съквартирантка е така, младо е момичето, но наблюдавам интересни проявления.
със ЮЛВ във 2 дом - много се труди и си печели достатъчно пари самичка, 
СЛВ в 8 дом - постоянно й се предлагат възможности да получава от другите материални блага, но й е трудно да приема (за момента само роднините взима). Интересното е това , което ми разказва - приятно й е да получава, но не може да ги вземе :).

Определено е акцентирано балансирането и на двете енергии - може би по-точно, обединяването. Но пък в коя област от обхвата на 8 дом ще се прояви .... иска си разговор с човека.

Да, интересно как би трябвало да еволюира такъв човек. Да, трябва да се обединят, или да се развие някакъв акцент в същата тема по нов начин, със сигурност човекът трябва да осъзнае друга гледна точка. Например в този случай в картата, по която работя 2ри слв скорпион- 8и телец. Сякаш нещо е преобърнато и в тези сфери- ако наречем тази ос на енергията- полето на 8и дом в знака на телец може да означава хипотеза на своене, прекалено своене на неща, които са и общи или разчитане на общи потоци, човекът идва с едно умение да държи и да не пуска. И е имало някакво преобръщане. Може би такъв човек трябва да се научи на себеоценка, да печели със собствени усилия, да открие какво уважава у себе си, навлизайки надълбоко. Освен това е намесено усещане за дълг.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12608
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #130 -: Септември 26, 2014, 10:28:32 am »
Rahu ,извън темата искам да попитам :Юпитер  около МЦ винаги ли играе ролята на бенефик ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #131 -: Септември 26, 2014, 11:28:22 am »
Rahu ,извън темата искам да попитам :Юпитер  около МЦ винаги ли играе ролята на бенефик ?

При дневно раждане в горната хемисфера на хороскопа, особено ако е близо до кулминация, е силен. Зависи и от есенциалния му статус.

---

Вчера за пореден път се убедих в нещо, което отдавна наблюдавам, и този път се съгласявам с едно изказване на Вещичка - "По-ниското ниво не разпознава по-високо!".

« Последна редакция: Септември 26, 2014, 11:41:16 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12608
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #132 -: Септември 26, 2014, 12:07:02 pm »
Благодаря ви Лили, и Rahu, за споделеното.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #133 -: Септември 26, 2014, 02:14:49 pm »
Вчера за пореден път се убедих в нещо, което отдавна наблюдавам, и този път се съгласявам с едно изказване на Вещичка - "По-ниското ниво не разпознава по-високо!".
:)  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Еволюция на съзнанието - Лунни възли :)
« Отговор #134 -: Септември 26, 2014, 02:20:47 pm »
И тъкмо го коментирах с една приятелка - спорят дори тогава, когато са явно некомпетентни. И яростно отстояват изначално погрешни позиции. Та за каква еволюция на съзнанието говорим, какво съзнание?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui