Автор Тема: Медиумите и хората със свръхестествени способности  (Прочетена 26475 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #45 -: Септември 11, 2014, 11:41:41 am »
 :012:Happy,не се шашкай де :012: Объркала си сметките-момичето е родено на 21.09.1952,сборът е 29,редуцирано си е баш 11 .На мен ми е ясно донякъде,но как би обяснила ти като по- голям спец  в номерологията случая с ПЖ11 ?По принцип и аз мисля ,че е числото с най-големи вътрешни противоречия .Тук обсебването от демони,предполага някакво число свързано с дявола,в тарото е 13,в номерологията има ли такова число?

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #46 -: Септември 11, 2014, 11:42:49 am »
Последиците са следствие от семейната среда и фанатичната религиозност предадена и от родителите. При извеждане от тази среда и адекватно лечение е можело да не се стигне до подобни психични разтройства. Незнанието какво се случва с тялото ти в такива моменти е опасно, страхът и ужасът от ставащото, внушението и в последствие самовнушението, че е обсебена е подхранвала психозата, психиката става изключително лабилна. Още от ранна древност се е смятало, че болните от епилепсия са обладани от зли духове. Мисля си, че почти всеки в нейното състояние, израснал в такава среда ще превърти тотално.
Нумерологично може ли да видиш каква е семейната среда и как и е повлияла?
Нямаме час, но вероятно Луната е в съвпад Нептун/Сатурн/Венера във Везни, квадрат Уран, секстил Плутон/юлв/Лилит, секстил Марс

По принцип, когато човек има тежки изпитания, това се вижда в картата - даже и вида може да се определи. Може да се види, дали енергийно човек е толкова силен, че да може да "борави" с други светове/енергии или каквото там човек може да нарече тези неща. Ще взема датата да я разгледаме в клуба - стана ми интересно.

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #47 -: Септември 11, 2014, 11:55:32 am »
:012:Happy,не се шашкай де :012: Объркала си сметките-момичето е родено на 21.09.1952,сборът е 29,редуцирано си е баш 11 .На мен ми е ясно донякъде,но как би обяснила ти като по- голям спец  в номерологията случая с ПЖ11 ?По принцип и аз мисля ,че е числото с най-големи вътрешни противоречия .Тук обсебването от демони,предполага някакво число свързано с дявола,в тарото е 13,в номерологията има ли такова число?

Опозит, има различни варианти за смятане на ЖП - може пък и да си прав и да е 11. Въпреки всичко, ще ми е интересно, какво ще каже Сунгарска по случая, защото по нейните сметки е ЖП2.

Иначе, ако приемем, че ЖП е 11, тогава нещата се "нареждат" - това е ЖП, който изисква Смирение и то бива постигнато по най-различни начини. Това са хора, които наистина имат сериозни "договори" с Вселената - дава им се сила, но и се изисква от тях много. И като тръгнем да анализираме картата с този ЖП11, трудностите си излизат една по една - до 25г тези трудности са причинявани от семейството, след това идват "отникъде", внезапно, намесва се силна енергия и власт.

Относно дявола - ами .... точно определено число не сме учили, но мисля, че си зависи, какво се приема за дявол. В конкретната карта бих казала, че дявола е била самата съдба, която си е избрала с тази карта. Предполагам, че ако добавя и изчисленията с името, ще стане още по-ясно. Виждам и още нещо - в този живот тя е трябвало да плати дълг на Вселената, платим чрез здравето/тялото. Хм, интересно .... Същите тези цифри предполагат и семейството да се премести да живее в чужбина (или поне много далеч) докато е малка - не знам дали това се случва.

Но определено с ЖП11 може вече много да се разсъждава по картата.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #48 -: Септември 11, 2014, 12:08:30 pm »
Ще чакам с нетърпение анализа,не сме малко във форума с ПЖ11 .Обърни внимание,момичето освен демона прави стигми-раните на Христос ,фактически демонстрира и дявола и Бога .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #49 -: Септември 11, 2014, 12:35:12 pm »
Ali Lun,обсебването е поемането на контрола на подсъзнанието над съзнанието,би трябвало да е обратното,контролирано и постепенно,което е разширяване на съзнанието в собственото непознато,неосъзнато .Това няма спор е рисковано,затова обикновено съзнанието се разширява по посока обективното непознато,неосъзнато .Споко, дяволът не е толкова черен,ако не му се връзваш ,както казах научен поход и Юнг. :012:

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #50 -: Септември 11, 2014, 12:40:41 pm »
Ще чакам с нетърпение анализа,не сме малко във форума с ПЖ11 .Обърни внимание,момичето освен демона прави стигми-раните на Христос ,фактически демонстрира и дявола и Бога .

е, това с раните ми се вижда малко нагласено, но то си е мое мнение, няма да го коментирам.

Иначе, за всички вас с ЖП11 - не се стряскайте толкова :) - той може да има много проявления, но основното при него е СМИРЕНИЕТО - не го ли постигнете, ядете бой по параграфите, които сте си избрали. За сметка на това обаче, имате много сила и енергия. Е, то точно тези две неща всъщност ви създават и проблемите де :). Ако използвате силата и енергията за някакъв вид общо благо (та дори и да работите като чистачка, но с много повече отдаденост) и същевременно "практикувате" Смирението, всичко ще е ОК. Познавам жена, родена на 11, ЖП11, в картата още няколко 11-ки - тя си няма и халхабер от тези духовно-енергийни материи, но пък е спортист. За съжаление обаче, смирението й е много чуждо - използва силата си, за да контролира и манипулира другите - и естествено, постоянно има проблеми.

За анализа ще е интересно да се извадят годините, когато са се случвали по-интересните събития, но аз (както писах одеве) не мога да изчета тази статия - ако искаш, пусни ми ги на ЛС.

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #51 -: Септември 11, 2014, 12:56:05 pm »
Някой смее ли да твърди,че всеки човек не може да бъде обсебен ?

никой нищо не твърди, но ти определено много настояваш да говорим за нещо, което не е ясно. Какво точно искаш да кажеш? Че има демони и обсебване ли? Да, има. И какво от това? Ако имаш идея за предпазване, давай я, иначе ... просто си приказваме без някакъв практически резултат.

Има и магии, има и точене на енергия .... много неща има, та ние сме част от тази енергийна Вселена, всичко е енергия - въпросът е, как се управлява.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #52 -: Септември 11, 2014, 01:15:38 pm »
Ali Lun,не се засягай,но ми приличаш на туземец видял за пръв път танк ,който впечатлен разказва на другите туземци за него .Танкът за него е от друг свят,съвсем непознат,неосъзнат ,няма спор с голяма разрушителна сила .Аз също съм туземец,но с известни ,непълни технически знания ,чел съм книжки ,технически ръководства за устройство ,функции и управление на танка,но и на мен не ми е съвсем ясен ,колкото по вече се изучава този танк толкова по-вече разбираме че не е толкова загадъчен и божествен,може да дойде момент в който туземецът ще може да управлява танка ,да стреля с нго и дори да стреля точно .Вариант А -туземецът се шашка обявява танка за табу и демон,Вариант Б-изучава го .

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #53 -: Септември 11, 2014, 01:23:50 pm »
Искаш да се предпазиш максималнo ли - казвам максимално защото пак не е гаранция,каквото и да правиш няма да си недосегаема.
А за максималното предпазване - бъди религиозна ,познавай  ученията на пратениците и изпълнявай.Анализирай всички религии,но тези с пратениците,а не онези измислените от човека - говоря за четирите свещени книги.
Така е всичко е енергия,то и ние сме енергия,но не се етикетът ни не е енергия - човеци сме,а онези същества са си... демони,религията дава много точни обяснения.
За да не възроптаете  ще кажа,че религията не е против астрологията,нито номерологията.
Та в крайна сметка спазвайте ''божите заповеди'' и ако бог не иска нищо не може да се случи, а на въпроса защо в някои случаи   го иска и позволява - изпитание ! :)

Не, не искам да съм недосегаема, просто обичам, когато си чеша езика, да има някаква практическа полза от това, или поне някакво ментално задоволяване. Само за справка - аз съм минала през такива неща и знам какво е :) - като потърпевша, не като причинителка :)

Благодаря за напътствията - в общи линии наистина е това - "спазвайте 10-те Божии заповеди". Според мен не е необходимо да четем въпросните книги, но ако на някой му харесва - ок :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #54 -: Септември 11, 2014, 01:32:30 pm »
Повечето религии са водачите на танка,в техен интерес е танка и техническите му характеристики да останат военна тайна,така силата на танка е по- голяма,когато им трябва персонал за танка от туземците,първо му промиват мозъка да са сигурни че танка няма да се обърне срещу тях, има много политика .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #55 -: Септември 11, 2014, 01:40:18 pm »
Естествено,да не съм Господ,и аз съм туземец ;D

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #56 -: Септември 11, 2014, 01:46:16 pm »
Има и много неща,които не знаеш.
Прав си в много малка степен - бих казал нищожна. :)

:)

а защо си мислиш, че ти си правия????? Всеки има СВОЯ истина - не опитвай да налагаш своята - споделяй я, но не я налагай. А и първо е добре да я приложиш на себе си. Така като гледам, онази заповед със съденето нещо не си я упражнил :) - не се засягай - просто опит за помощ.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #57 -: Септември 11, 2014, 01:48:34 pm »
Туземец е местен,от тази земя,землянин ,ти от кой свят си ;),не отричам че е много вероятно да има извънземни,аз специално мисля съм землянин :017:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #58 -: Септември 11, 2014, 01:55:53 pm »
OK,Ali Lun,да не проваляме прикритието ;)

Happy58

  • Гост
Re: Медиумите и хората със "свръхестествени" способности
« Отговор #59 -: Септември 11, 2014, 01:57:32 pm »
Съдене  ? По-скоро  критика - конструктивна,все пак съм луна дева. :)

А това не е моя истина - не съм откривател,това е световна истина - за всички,религията не е само за мен.

ок, и на каква база правиш критика? На коя камбанария седиш?

както и да е .... започна се с пустото в празното и аз изчезвам :)