Автор Тема: Новолуние 24 септември 2014  (Прочетена 18543 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Новолуние 24 септември 2014
« -: Септември 13, 2014, 11:36:25 am »
Пускам карта на предстоящото новолуние във Везни
Ще е в точен съвпад с прогресивното ми слънце в 7 дом,което от своя страна  е в момента в съпад с натаните Луна и Плутон. Луната ми управлява 5 дом ,а Плутон 9

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #1 -: Септември 13, 2014, 01:15:22 pm »
Новолунието попада в моя 1-ви дом, на 8гр от нат. Слънце във 2-ри дом.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #2 -: Септември 13, 2014, 06:29:14 pm »
При мен се случва в 3ти дом, в съвпад с плутон У5 и фортуната, опозиция слънцеУ1, секстил нептун в 5ти, тригон сатурн в 11ти,тригон марс в 10ти.

Същия ден ще се подложа на регресивна хипноза :012: :012:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #3 -: Септември 13, 2014, 07:01:58 pm »
При мен се случва в 3ти дом, в съвпад с плутон У5 и фортуната, опозиция слънцеУ1, секстил нептун в 5ти, тригон сатурн в 11ти,тригон марс в 10ти.

Същия ден ще се подложа на регресивна хипноза :012: :012:

Съжалявам, че се бъркам в лични неща, но имаш ли представа какво може да се отключи при хипнози? На мен засега не ми е известно някой в България да ги прави добре и да има медицинско образование.
Просто искам да ти напомня да се информираш по-подробно за страничните ефекти и за това какви познания са нужни за грамотно провеждане на хипнозата, което да не доведе до нежелани последици.

Преди няколко години Израел забрани прилагането на регресивна хипноза, защото отключва психически разстройства.
Отделно, има твърдения, че при дълбок хипнотичен транс не се достига до нищо. Има спомени от корема на майката и до там. Останалото е повърхностно навлизане в подсъзнанието - на ниво мечти, блянове, иконична памет. Никой никога и по никакъв начин не е доказал, че онова, което си "спомнят" пациентите, са минали животи, а не фикции.

Преди самата аз имах идея да се подложа на такава хипноза. Добре, че съм любопитно същество и преди това се скъсах от четене по темата. Напълно се отказах, когато си дадох сметка, че това няма да реши проблемите ми. Само ще доведе до нови и ненужни въпросителни със съмнителна достоверност.
Позволявам си и личен съвет - ако толкова искаш да се подложиш..поне не го прави в България при някой от хилядите магове, псевдо окултисти и пишман психолози.

Решението си е твое, нека каквото и да избереш да приключи добре. Важното обаче е човек да знае какво точно избира.

П.П. Около това новолуние Плутон става дирекрен. Виж дали прави аспекти към личните ти планети и към асцендента и неговият управител.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #4 -: Септември 13, 2014, 09:35:59 pm »
Благодаря ви за предупрежденията Веско и Дъ Уан.

Имам основателна причина да го направя да. И Така ги чувствам нещата, ще се подложа.
Въпросният човек не е случаен, но за жалост не е Христо Нанев. Друг е.

От астрологична гледна точка, както казах по горе, новолунието ще е в съвпад с наталната опозиция плутон-слънце.
Наистина по това време тр плутон тръгва директен. За втори път ще сключи тригона с венера У4 и 11. Най-точно през декември -януари. Не ми аспектира управителя на АС - слънцето.

Тези дни гледах едни страхотни интервюта,препоръчвам ви ги и на вас. Въпросното предаване на този журналист ги следя от половин година.Но тези, които ги поствам тук са невероятно полезни. Ето линковете:

https://www.youtube.com/watch?v=qkzWDTNAPTw&list=UUPGElt_yCa5dn_m2W7anEkQ

https://www.youtube.com/watch?v=yQPdwfOwfwY&index=7&list=UUPGElt_yCa5dn_m2W7anEkQ

Гледайте и се наслаждавайте на този умен и ерудиран човек :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #5 -: Септември 13, 2014, 10:29:00 pm »
При Христо Нанев ще ходиш на хипноза? Не те съветвам  :)

Прочети ми добре поста :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #6 -: Септември 13, 2014, 10:31:45 pm »
Babyblue,извинявай,че се включвам.Каква ти е целта(ако не е тайна) да се подложиш на регресивна хипноза?Искаш да стигнеш до минали животи ли?Да предположим,че наистина те докарат до там по безвреден за теб начин.Тази информация с какво би ти била полезна в този живот?
 Имам един сън когато бях на 3г,бях много малка,но сънят беше много ярък и го помня.Бях в някакъв бял арабски град,вървях по белите му улици от двете страни на улиците имаше измазани,бели,високи зидове.Зад гърба ми препускаха десетина конника с бели "чаршафи" на главите.Нападаха града.Всички се бяха изпокрили,бях сама на улицата.Тичах,за да се спася и стигнах до една огромна,масивна,дървена порта.Човек,който познавам ми я хлопна под носа и първият ме хвана и ме качи на коня си.Трябваше да се омъжа за него,но аз отказвах.Той много се ядоса и аз се съгласих,защото щеше да запали града.  :012: :012:
Този,същия "конник" го срещнах години по-късно.  :012: Имахме много дълбока връзка,но когато ми предложи брак и аз му отказах,той нямаше какво да пали.  :012: Беше мой "покровител",приятел и интимен партньор. Трудно прие раздялата,но се справи някак.  Ако имам някакъв спомен от минал живот ще е този сън.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #7 -: Септември 13, 2014, 10:39:45 pm »
Търся помощ Дракони....както казва Христо Нанев, човек отива на хипноза, когато усеща че няма вече за къде и е затънал окончателно....

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #8 -: Септември 13, 2014, 10:44:29 pm »
Миличка,извинявай,но не може толкова да е безизходно. Я си виж Сатурна,моля те.
Не вярвам(за себе си),че в информация за миналия ми живот мога да намеря нещо,което да ми е полезно сега.  :)
Сега сме в друго време,в друго тяло,с друга програма.  :)  С познатите,с които се прераждаме заедно сме съгласували действията за това време и тези ни нужди.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #9 -: Септември 13, 2014, 10:51:17 pm »
Сатурна ми в натала е в съвпад с луна и марс ???

Скоро транзитния ще направи опозиция с тези трите.
След това.....ще влезе в 5ти дом..

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #10 -: Септември 13, 2014, 10:57:10 pm »
Имам много добри впечатления от хора със съвпад Марс/Сатурн.Имат много уверени действия.  :)
И напук на схващанията смятам,че съвпадът им с Луната би могъл да възпита една много стоическа,мъдра и с правилни действия Луна. Казват,че фигурите ,в които участва Сатурн добиват завършен израз в зрелостта.... :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #11 -: Септември 13, 2014, 11:00:16 pm »
Аз не би се плашила от трз опозиция на Сатурн.По-би ме било страх,ако не аспектира нищо-тогава няма израстване. А познавам Сатурн в Телец,много здраво стъпили на земята.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #12 -: Септември 13, 2014, 11:01:36 pm »
Благодаря ти за подкрепата :) И че сподели тези неща.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #13 -: Септември 14, 2014, 12:18:09 am »
Новолунието ще се случи недалеч от  Плутон.В натала нямам връзка Луна/Плутон,значи  като съвпадне с него пак нищо ли?  :012:  Точно като суперлунието в Козирог,което ми съвпадна с ДСЦ,но там поне имам Луна/ДСЦ квадрат  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #14 -: Септември 14, 2014, 03:06:34 am »
Търся помощ Дракони....както казва Христо Нанев, човек отива на хипноза, когато усеща че няма вече за къде и е затънал окончателно....

И ще намериш помощ като изживееш болката от миналото отново? Като пак се потопиш в неща, с които вече си се справила? Ама те нали са били в минал живот? Сега имаш нови задачи, защо ще се връщаш към стари?
Аз вярвам в съвършенството на човека. Изумително е какви безотказни машини сме физически. А останалите ни "параметри" още не са съвсем известни. Какво те кара да смяташ, че би било изключително полезно за теб да си знаеш миналите животи, обаче Бог или вселенският разум или в каквото там вярваш, са те създали лишена от това познание, за да ти е гадно?

Като паднеш само те боли, като паднеш втори път разбираш къде си се подхлъзнал и какво си настъпил. Обаче това ли е ценното или знанието от къде да минеш, за да не падаш? Пък никое знание или умение не се получава наготово. Няма формула, няма еднозначен отговор, няма код, с който простичко да се "фиксираш" на режим "супер".

Когато се чувствах зле миналата година ходих при една врачка. Аз така си мислех, че си решавам затъването. Някои неща позна, за други ме заблуди. Обясни ми нещата, през които минавах с миналите ми животи. Кое колко е било достоверно вече не е от значение. Но с цялата тази информация освен да си дам храна за нови главоблъсканици друго не стана. А, да - и удължих с още 5-6 месеца агония, която можех много по-лесно да преодолея. Днес смятам, че това е най-глупавата ми и вредна постъпка.

Мозъкът е още непознат за медицината. Науката психология почти не е мръднала от Фройд насам. Да позволиш въздействие върху психиката и мозъка си е като руска рулетка. Психологическите разстройства са много, много страшни. Веднъж възникнали те са необратими. Това не е настинка, която ще ти мине.
Подлагането на хипноза не е пикник.
Хипнозата се развива по време на Студената война. САЩ се опитват да разработят влияние върху съзнанието чрез нея. И успяват, включвайки и медикаменти - основно LSD. Целта е била индивида да възприеме внушения - това се случва най-лесно при хипноза. Како друго се случва - никой не знае, защото организма функционира по непривичен начин. Но се наблюдава изграждане на паралелни личности. Това е нещо като донякъде овладяна шизофрения. До къде - пак никой не знае. При хипноза си будна, а мозъкът ти работи на същите или по-ниски честоти от тези, при които действа докато спиш.

Щом си имаш подобаващ Сатурн значи ще ме разбереш. Аз също имам съвпад Марс-Сатурн. Когато затънеш няма друг изход освен насила да се хванеш за косата и да се издърпаш. Търсейки помощ отвън за решаване на вътрешни проблеми само затъваш повече. Никой не може да се справи с теб по-добре от теб. Ако си в труден момент си го изживей - затвори се вкъщи 2-3 дни, прекарай ги с рев, самосъжаление и размисли в леглото докато се пренаситиш. На следващия ден стани и се върни към обичайните си занимания все едно нищо не е било. Помисли какво можеш да промениш в живота си към по-добро. Единственият сигурен изход от всичко и всички е промяната.

Ако проблемите не са от емоционално естество и търсиш за тях помощ отвън - още по-лошо. Колкото повече отлагаш решенията, толкова по-страшни стават проблемите. Изясни си ситуацията, независимо колко е неприятна и стигни до решение какво ще правиш в нея: ще стоиш и ще се съветваш за животите си или ще си стегнеш д-то и бавно, трудно и мъчително ще правиш, каквото си решила, че е нужно?
Вместо да плащаш за хипноза отиди за 1-2 дни на почивка или си купи нова рокля. Гарантирам ти по-добър резултат.

Никой няма да дойде и да ти оправи живота - нито лекар, нито астролог, нито врачка, нито приятел, нито любим, нито майка ти, нито гуру, нито съседката. Животът е самостоятелно занимание. Някои го прекарват, търсейки спасителен пояс докато той виси на собствената им шия. Иска ми се да вярвам, че не си от тях.

П.П. Ако искаш си пусни картата, за да видя доколкото ми позволяват възможностите, какво всъщност те тревожи.

« Последна редакция: Септември 14, 2014, 03:08:42 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.