Автор Тема: Новолуние 24 септември 2014  (Прочетена 18211 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #15 -: Септември 14, 2014, 09:11:22 am »
БЛагодаря ти много Дъ Уан за хубавите и смислени думи.

Моят проблем не е емоционален, не е свързан с любов, не е да си поплача 2 дни и да ми мине.А е нещо много по-голямо, което е за цял живот.
Последните ти две изречения са прекрасни,така е.Като погледнеш сами сме на тоя свят,въпреки че сме заобиколени от хора.
Сами се раждаме,сами умираме.

На прага на промяната съм, на кръстопът,и като че ли на улица без изход. Но най-вече ме е страх.
Знам,че ще има промяна, тя идва, но всичките въпроси които идват без да има отговор са свързани с въпроса ЗАЩО? ЗАЩО НА МЕН?

И затова смятах,че регресията ще ми го обясни, това непоправимо нещо.
Някои неща са непоправими ...поне така си мисля.
Може би само ако поправя гледната си точка ,върху проблема може би ще почувствам облекчение.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #16 -: Септември 14, 2014, 09:14:38 am »
Babyblue, не казвай за жалост не е при Христо Нанев. Радвай се, че няма да е при него. Аз съм ходил при него, знам добре какво говоря.

Добре Веско,щом го казваш сигурно е така и ти вярвам.
Защо не споделиш /или може би си го направил тук /пък аз не зная.
Защо не ни разкажеш, какво не ти хареса.
Разкажи историята или е тайна?
Не ти ли помогна?

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #17 -: Септември 14, 2014, 10:16:17 am »
Търся помощ Дракони....

Бейби, аз също не съм привърженичка на регресията - не за друго, а защото не съм сигурна, как ще се справи самия специалист.

На въпроса "защо на мен?" - не ти трябва регресия - отговорът е лесен - така е избрала душата ти. И бих казала, че е по-добре да си кажеш "ОК, щом е така, така е - зай да видим сега, какво трябва да направя по въпроса" - а това със сигурност е написано или в астрологичната или в нумерологичната карта.

А въпроса "защо?" - защото имаш Плутон в 3 дом - прочети на Джеф Грийн книжката и ще разбереш. Регресията няма да ти помогве за намериш отговор. Всъщност, може и да помогне за момента, но след всеки отговор при теб ще изниква следващо "защо?" и така - до безкрай. Аз имам същото положение и доста съм разсъждавала по въпроса.

В моя живот имам 1 основен проблем, който ме "преследваше" (изживявах го буквално)  физически в младостта, а в сънищата - откакто съм родена, та досега (онази нощ пак). Преди години бях при една жена с един въпрос, съвсем не свързан с този проблем, но тя ми даде информация за 2 живота, които даваха отговор на въпроса ми, но и които обясняваха и основния проблем в живота ми. За съжаление, тази жена вече не е в БГ и не знам дали по телефона прави някаква консултация. Та мисълта ми беше, опитай да си дадеш отговора по друг начин, не поемай риска, някой да рови из енергийното ти поле, без ти да имаш контрол върху това.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #18 -: Септември 14, 2014, 10:17:59 am »
А при мен новолунието ще е в точен съвпад с наталното Слънце, в 4 дом - да видим, как точно ще се отрази :) - за съжаление, в солара не е новолуние - Луната е на 8 градуса преди Слънцето.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #19 -: Септември 14, 2014, 11:44:16 am »
Благодаря за подкрепата момичета.
Ще издиря въпросните книги.И ще ги прочета.

И ще откажа часа за регресивна хипноза!

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #20 -: Септември 14, 2014, 03:23:03 pm »
при мен новолунието ще е в трети дом, в точен съвпад с плутон, като активира квадрата му със съвпада марс-сатурн в 12-ти дом.
според вас до какво може да доведе това положение?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #21 -: Септември 14, 2014, 04:20:11 pm »
Babyblue,момичетата много обширно се изказаха за хипнозата.Аз не мога да съм толкова словоохотлива.
 Отхвърлила съм всички авторитети и съветници,специалисти,медиуми,врачки и какви ли не там,първо защото нищо не става от тях.Мои близки доволно са ходили на такива места и не им разрешиха проблемите с неутрализиращи магии,амулети,пребайвания,но пък моите близки ги нахраниха добре и олекнаха значително от джобовете.
 Другата причина за пълното ми отхвърляне на тази професионална каста е,че никой по-добре от мен самата не знае за мен силата и слабостите ми,болките,страховете,миналото и желанията за бъдещето ми. Онзи съвет да си купиш нещо за себе си е много удачен,вместо да им даваш пари.
 Нали ТИ знаеш какво искаш да се случи по най-бързия начин,за да "те спаси"-ами тръгни към него и игнорирай онова,от което те е страх.Каквото и лошо да се случи ще минеш през него вървейки,пълзейки,влачейки се-все някога ще свърши.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #22 -: Септември 14, 2014, 09:38:24 pm »
Благодаря ти Веско ,че сподели и накратко разказа този твой опит с Хр.Нанев.
Благодаря ви на всички,че се включихте по този въпрос.Държа на мнението ви и опита ви, затова ви се доверявам.Няма да ида.Реших го.

Нереална, и при мен новолунието е в 3ти в съвпад плутон, като щом е в съвпад с него активира и аспектите в натала,а те не са малко.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #23 -: Септември 14, 2014, 11:04:36 pm »
при мен новолунието ще е в трети дом, в точен съвпад с плутон, като активира квадрата му със съвпада марс-сатурн в 12-ти дом.
според вас до какво може да доведе това положение?

да не се скараш със съседите, а може да получиш далечна новина

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #24 -: Септември 15, 2014, 12:24:58 am »
При мен е в 11д, до К12. Може пък да се реша да запиша магистратурата.  :017:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #25 -: Септември 15, 2014, 12:34:38 am »
При мен е в 11д, до К12. Може пък да се реша да запиша магистратурата.  :017:
или да имаш попълнения в приятелското обкръжение с хора от далеко- луната съу9 в 7д

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #26 -: Септември 15, 2014, 09:29:30 am »
да не се скараш със съседите, а може да получиш далечна новина
не ми се вярва да се скарам със съседите,  няма причина за това, поне за сега ..
за новината - възможно е - имам брат и братовчеди в чужбина. дано новината не е лоша, заради квадрата към планетите в 12-ти.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #27 -: Септември 15, 2014, 09:32:47 am »
Нереална, и при мен новолунието е в 3ти в съвпад плутон, като щом е в съвпад с него активира и аспектите в натала,а те не са малко.
имаме еднаква домофикация.
мисля, че трябва да се пазим от катастрофи. аз не съм шофьор, но ти , ако си, карай внимателно.
на мен няколко пъти ми се е случвало да съм на косъм от катастрофа. предполагам заради квадрата на плутон от трети дом с марс/сатурн.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #28 -: Септември 15, 2014, 11:41:52 am »
Не съм шофьор и никога не съм имала желание в живота си да карам.
Претърпявала съм катастрофи  -леки, в коли в които са ме возили. Стреса е голям!!!
Едната бе на мой приятел,возихме се вечерта -прибираше ни по домовете,през 90те години.
Другия път бях в такси.
Имаше и трети път - бях с брат си/той шофира/ когато на косъм за секунди един идиот щеше да ни удари.Не ми се мисли на какво щяхме да приличаме.

Зависи при теб плутон кой дом управлява. При мен е господар на 5ти дом.
Не вярвам да е свързано с катастрофи :)Дай да гледаме по-оптимистично :)А аз все пак имам дете.Може да е нещо ново при него.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #29 -: Септември 15, 2014, 12:25:08 pm »
имаме еднаква домофикация.
мисля, че трябва да се пазим от катастрофи. аз не съм шофьор, но ти , ако си, карай внимателно.
на мен няколко пъти ми се е случвало да съм на косъм от катастрофа. предполагам заради квадрата на плутон от трети дом с марс/сатурн.

аз имам Плутон/Уран в 3 дом - съответно У5 и У8 - за Уран в 3 съм чела, че дава опасност от катастрофи.