Автор Тема: Новолуние 24 септември 2014  (Прочетена 18594 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #60 -: Октомври 01, 2014, 04:49:40 pm »
точен съвпад и никакво проявление .... язък  :d030: :d030:
нищо ново и хубаво ли не ти се случи по линия дом/семейство/пари, материални придобивки, че нали Слънчо ти е У2 - поне подаръци нямаше ли за чрд от близките?

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #61 -: Октомври 01, 2014, 04:54:32 pm »
нищо ново и хубаво ли не ти се случи по линия дом/семейство/пари, материални придобивки, че нали Слънчо ти е У2 - поне подаръци нямаше ли за чрд от близките?

нищо, акрукс ... имах подаръци от приятелките, които почерпих, но и двата вече ги смених, а третия ще го давам на някоя баба - нито един не беше по моя стил и вкус. Може би опозицията на Сатурн към Слънцето е причинило такова въздействие.
Само аз си направих един подарък, но и той май няма да бъде много използван. Въобще, установих, че от една седмица само харча пари за неща, които после се оказват не най-по-по-най :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #62 -: Октомври 01, 2014, 05:17:59 pm »
Това новолуние ми е във втори дом,но до тук не отчитам резултат. :P Има време,има...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #63 -: Октомври 01, 2014, 05:23:17 pm »
нищо, акрукс ... имах подаръци от приятелките, които почерпих, но и двата вече ги смених, а третия ще го давам на някоя баба - нито един не беше по моя стил и вкус. Може би опозицията на Сатурн към Слънцето е причинило такова въздействие.
Само аз си направих един подарък, но и той май няма да бъде много използван. Въобще, установих, че от една седмица само харча пари за неща, които после се оказват не най-по-по-най :)
Хепи, за каква опозиция говориш, Слънцето ти е в 1-ви градус на везни, тр Сатурн е скорпион, а натален Сатурн на 25гр риби... Ако нещо пречи на това, големите ти очаквания да се случват то е тр Сатурн в точен съвпад с Нептун У9, 10 в 5, който квадратира Марс У5, съУ10 във 2д, който пък е съвпад с тр. Юпитер

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2014, 10:24:09 pm »
И при мен така! Съвпад с ДЦ, точен квадрад с ИЦ/МЦ, в секстил с Луната и.. нищо  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #65 -: Октомври 02, 2014, 02:22:55 am »
И при мен така! Съвпад с ДЦ, точен квадрад с ИЦ/МЦ, в секстил с Луната и.. нищо  :012:
съвпад с Дсц, но зависи в 6д или в 7д е Новолунието
и все още има време, действието му е до следващото Новолуние

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2014, 09:18:18 am »
Хепи, за каква опозиция говориш, Слънцето ти е в 1-ви градус на везни, тр Сатурн е скорпион, а натален Сатурн на 25гр риби... Ако нещо пречи на това, големите ти очаквания да се случват то е тр Сатурн в точен съвпад с Нептун У9, 10 в 5, който квадратира Марс У5, съУ10 във 2д, който пък е съвпад с тр. Юпитер

говоря за наталната опозиция. В книжката пише, че ако Слънцето има тежък аспект, проявлението няма да е толкова прекрасно. А
Явно че съпътстващите транзити трудно биха позволили да се прояви хубавия аспект на този съвпад  :'( - снощи дебитната ми карта беше блокирана в банковия автомат, докато теглих пари - много неприятна ситуация. Токущо им се обадих да ми я приберат, а те ми отговориха, че може би ще се наложи една сложна процедура :)  :d030: :d030:
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 09:21:29 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2014, 03:15:08 pm »
говоря за наталната опозиция. В книжката пише, че ако Слънцето има тежък аспект, проявлението няма да е толкова прекрасно. А
Явно че съпътстващите транзити трудно биха позволили да се прояви хубавия аспект на този съвпад  :'( - снощи дебитната ми карта беше блокирана в банковия автомат, докато теглих пари - много неприятна ситуация. Токущо им се обадих да ми я приберат, а те ми отговориха, че може би ще се наложи една сложна процедура :)  :d030: :d030:
това с дебитната карта вероятно е от сенчестия Меркурий в момента, освен това тр Марс върви към квадрат със Слънцето У2 при теб
за Слънцето ти писах, може да е в опозиция по градуси със Сатурн, но все пак са в различен знак, а и разликата е 5 градуса, не е същото като да имаш Сатурн в началните градуси на овен, тогава щеше да е реална опозиция

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2014, 07:22:46 pm »
съвпад с Дсц, но зависи в 6д или в 7д е Новолунието
и все още има време, действието му е до следващото Новолуние

В 6д на градус от Дц ако все пак ми е вярна ректификацията де  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12556
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #69 -: Октомври 02, 2014, 10:13:08 pm »
Happy,  трябва да си имала Марсов подарък- я кажи кой момък срещна 2 дена преди Новолунието ?  ;)

Това сега сериозно-Новолунието ти е активирало пр.Меркурий  със секстил,а същия е упр.на твоя стелиум , К3 и К12,както и ИЦ.Щом е замесен ъгъл, нов комуникативен подход в обществената сфера,контакти,договорености и понеже е в Стрелец,увереност в същите, но без да имаш големи очаквания.В твоята карта Меркурий няма твърди аспекти, а сега ретро движението му в знака Везни ще те накара да преразгледаш ценностите си и личния си статус и като спре стационарен в 17* , малко след Сл.затъмнение ще имаш достатъчно полезни подаръци. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2014, 09:39:13 am »
Happy,  трябва да си имала Марсов подарък- я кажи кой момък срещна 2 дена преди Новолунието ?  ;)

Това сега сериозно-Новолунието ти е активирало пр.Меркурий  със секстил,а същия е упр.на твоя стелиум , К3 и К12,както и ИЦ.Щом е замесен ъгъл, нов комуникативен подход в обществената сфера,контакти,договорености и понеже е в Стрелец,увереност в същите, но без да имаш големи очаквания.В твоята карта Меркурий няма твърди аспекти, а сега ретро движението му в знака Везни ще те накара да преразгледаш ценностите си и личния си статус и като спре стационарен в 17* , малко след Сл.затъмнение ще имаш достатъчно полезни подаръци. :)

тенкю :) значи пак съм капо :) за момента. :)

А има ли значение, че прогресивния Меркурий е ретро?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12556
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #71 -: Октомври 03, 2014, 10:03:24 am »
тенкю :) значи пак съм капо :) за момента. :)

А има ли значение, че прогресивния Меркурий е ретро?

Има .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #72 -: Октомври 19, 2014, 04:53:29 pm »
при мен новолунието ще е в трети дом, в точен съвпад с плутон, като активира квадрата му със съвпада марс-сатурн в 12-ти дом.
според вас до какво може да доведе това положение?
спечелих колело, вчера, на една томбола!
страхотно е, днес го карах:)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12556
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #73 -: Октомври 19, 2014, 05:00:28 pm »
Честито, nerealna!   :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24 септември 2014
« Отговор #74 -: Октомври 19, 2014, 05:27:33 pm »
спечелих колело, вчера, на една томбола!
страхотно е, днес го карах:)
Честито да ти е и да си го караш със здраве
но дали това е по СЗ, като има 5 дни до него
Плутон кой дом ти управлява, 2-5д участват ли?