Астрология. Езотерика > Съновник

Кошмари

(1/13) > >>

Papy:
Аз обичам да сънувам кошмари, защото е някак по-забавно от скучен сън как отиваш до магазина и купуваш чушки...Обаче забелязах, че като спя в определени пози, почти задължително сънувам лоши сънища. Също и ако ям нещо трудносмилаемо за вечеря

Снощи например бях в някаква къща, уж празна, и чувам, че на тавана нещо трополи. Качвам се по стълбите да видя какво е, и естествено литвам до самия таван на помещението да огледам по-добре. Забелязвам една дупка и оттам като започна да ме тегли някаква гадна сила...аз веднага страхливо се събудих.

Lilla:
Рядко сънувам кошмари (вече ми е трудно да дефинирам "кошмар"), но се случва, когато пия много течности преди лягане или ми е горещо в под завивките.

Uran:
Taванът са мислите ти (може и плановете). Трополенето- не си сигурна в определена теза или усещаш, че се заблуждаваш по отношение на нещо/някого. Дупката и гадната сила- внимавай, да не приемеш непроверени мнения като твои.  :)

Papy:

--- Цитат на: Uran в Септември 29, 2014, 07:02:16 pm ---Taванът са мислите ти (може и плановете). Трополенето- не си сигурна в определена теза или усещаш, че се заблуждаваш по отношение на нещо/някого. Дупката и гадната сила- внимавай, да не приемеш непроверени мнения като твои.  :)

--- Край на цитат ---

мерси :) ще внимавам

Теодор:
Бях някаква руса мацка и някаква жена беше хванала семейството ми (измислени хора) и се гавреше с тях по брутален начин - като филм на ужасите... Накрая ме хвана и мен и ме ритна в лицето и ми изпаднаха всички горни зъби....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия