Автор Тема: Кошмари  (Прочетена 84927 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кошмари
« Отговор #60 -: Септември 12, 2015, 11:52:16 pm »

Тия дини само пророчески сънища ми носят! 
Погледни от положителната страна- хапнала си диня, че последно като купих над 5кг диня се оказа сплута, а така ми се ядеше... От тогава не съм купувала, а и то няма вече по магазините, тази я взех от останалите малко на брой дини, които продаваха цяло лято на открито до нас, на една полянка до супера.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #61 -: Септември 12, 2015, 11:58:12 pm »
Щях да обвиня гладната диета, че ме спохождат такива кошмари, но и в нощта след преяждане на една сватба сънувах подобни дивотии  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #62 -: Септември 16, 2015, 11:33:06 am »
Сега ще ви разкажа за снощния ми кошмар, така дивотия още не бях сънувала, изпаднах в див ужас. Но беше на психосоматична основа. Снощи като си легнах, дълго не можех да заспя. И първо започнах да мисля за делото, което предстои, а оттам тръгнах да превъртам плочата с миналото и се сетих за всички обиди и несправедливости, които изтърпях от тия хора. От нерви започнах да се чеша, изби невралгичен обрив по тялото. После заспах.

Сънят продължи по същия сценарий - стоя си в стаята на тъмно и изведнъж забелязвам, че по тялото ми /ръцете и долната част на краката/ тръгва някакъв обрив. Първо бяха малко пъпчици, но изключително силно сърбеше, започнах да ги разчесвам. И с всяко разчесване сърбежът ставаше все по-непоносим, направо ме изгаряше, а аз се чесах, та се чесах. Пъпчиците се превръщаха в огромни мехури, като след силно изгаряне - кожата се пукаше и навън излизаше плътта, белезникава и с някаква сополива течност.

Изпаднах в паника, но продължавах да се чеша, просто не се търпеше. В кулминационния момент от съня след продължително чесане всички мехури се отвориха и оттам започнаха да излизат дълги бели червеи, приличаха на спагети / ;D/, бяха живи и се движеха. Е, това вече не можах да понеса! Изби ми студена пот от страх и първата ми мисъл беше да се обадя в Спешна помощ и да извикам линейка. Но същевременно си давах сметка, че никой няма да ми повярва, ще ме помислят за луда и че ги разигравам. А и беше късна нощ - погледнах часовника на телефона, показваше 3 през нощта. В агонията си поисках да се обадя за помощ на някоя приятелка, но осъзнах, че по това време никой няма да откликне и само излишно ще ги притесня. В този момент осъзнах какво е да си съвсем сам в тежка ситуация. И че няма човек, към който мога да се обърна в такава ситуация.

От силния страх се събудих и установих, че обривът беше истински - по ръцете и краката ми бяха избили ситни пъпчици, на невралгична основа /и преди съм получавала такива обриви след силен стрес, когато е с натрупване/. И наистина имаше парещ сърбеж, вероятно затова съм започнала да сънувам тия страхотии. Станах, погледнах часовника - часът беше 3:45 сутринта.

Полежах, повъртях се в леглото и осъзнах, че миналото си е минало и никой човек от миналото, колкото и да е зъл, не заслужава да остава толкова дълго в съзнанието ти и да ти трови настоящето.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кошмари
« Отговор #63 -: Септември 16, 2015, 02:00:12 pm »
От силния страх се събудих и установих, че обривът беше истински - по ръцете и краката ми бяха избили ситни пъпчици, на невралгична основа /и преди съм получавала такива обриви след силен стрес, когато е с натрупване/. И наистина имаше парещ сърбеж, вероятно затова съм започнала да сънувам тия страхотии. Станах, погледнах часовника - часът беше 3:45 сутринта.
По това време Луната е била на твоя СЛВ в опозиция с ЮЛВ и Венера У6 в 5д, като малко преди това е извършила опозиция с Мекрурий У8 в 5д, иначе транзитната опозиция Наптун У4 и Юпитер съУ4 срещу нат Марс У1, У5 в 3д до ИЦ те тресе с пълна сила, но и това ще мине.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #64 -: Септември 16, 2015, 02:22:50 pm »
иначе транзитната опозиция Наптун У4 и Юпитер съУ4 срещу нат Марс У1, У5 в 3д до ИЦ те тресе с пълна сила, но и това ще мине.

Тресе ме, но засега само откъм сънища. Винаги съм имала буйно въображение, но до такива болни фантазии досега не се е стигало.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui